1:0
1:3
1:0

FC Bučis Team - FBC Kutná Hora  6:5p
12. Tomáš Vondruška, 15. Tomáš Vondruška, 18. Bruno Sandner, 30. Michal Soukup, 60. Petr Haspeklo, 63. Bruno Sandner - 7. Jiří Vokřál, 17. Roman Martínek, 46. Josef Chalupa, 48. Jiří Vokřál, 53. Jiří Vokřál; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Marek Galajda 16 - Bohuslav Bochníček 22; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:3, 1:0;
62:10
65:00
Komentář trenéra hostů : Děkujeme soupeři za utkání a přejeme soupeři hodně štěstí do play-off o divizi. Děkujeme divákům za účast na venkovním zápase.
65:00
Komentář trenéra domácích: Klasicky houževnatý soupeř s výborně organizovanou obranou. Věděli jsme, že zápas bude obtížný a jsme rádi, že jsme zvládli perfektně koncovku zápasu za kterou kluky chválím. Díky vítězství jsme vyhráli svojí divizi jako nováček soutěže. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
62:10
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Michal Soukup (6:5).
60:00
60:00
59:50
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Petr Haspeklo, asistoval Michal Soukup (5:5).
57:30
Timeout FC Bučis Team
52:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Petr Listík (4:5).
50:07
Vyloučen hráč Jan Štědrý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Ondřej Spurný (4:4).
45:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Lukáš Vojtěch (4:3).
40:00
40:00
29:39
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Petr Haspeklo (4:2).
28:39
Vyloučen hráč Jiří Vokřál družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:25
V první třetině se hra přelévavala ze strany na stranu a ve vysokém tempu
17:24
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Antonín Šiška (3:2).
16:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek z trestného střílení (2:2).
14:04
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Tomáš Matoulek (2:1).
11:49
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Michal Soukup (1:1).
11:22
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Roman Martínek (0:1).
02:57
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Ondřej Spurný, Jiří Vokřál, Jan Dus
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Jakub Švelbl, Jan Štědrý, Tomáš Mudra, Tomáš Matoulek, Tomáš Vondruška