2:5
- : -
SK Jihlava

FBC LETOHRAD Orel Orlice - SK Jihlava 8:9
10. Marek Švec, 16. Jan Skalický, 24. František Majvald, 28. Vojtěch Náhlík, 34. Jan Skalický, 37. Ondřej Pokorný, 42. Vojtěch Náhlík, 52. Marek Švec - 13. Ondřej Vyskočil, 15. Jan Beránek, 17. Michal Beránek, 26. Jan Horský, 43. Tomáš Trojan, 50. Jan Beránek, 51. Michal Beránek, 55. Zdeněk Klimeš, 56. Jan Mikeš; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: David Richter 25 - David Navrkal 29; po třetinách: 2:3, 4:1, 2:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Komendy: Po prospaných dvou třetinách jsme dokázali změnit tempo hry i díky zkušeným hráčům našeho týmu.Díky všem hráčům za tempo a zároveň za celou sezónu. Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Adamce: První dvě třetiny jsme byli o něco lepší, ale vinou individuálních chyb se soupeř stále držel na dostřel. (část 1.)
59:59
Ve třetí třetině Jihlava výrazně přidala na důrazu a dokázala zápas otočit. Tomuto zápasu by slušela spíše remíza. .( část 2.)
59:59
Na závěr sezóny musím poděkovat všem soupeřům za férové a mnohdy i emotivní zápasy. Musím poděkovat všem hráčům, kteří za náš tým nastoupili a také všem co nám pomáhali s pořádáním domácích utkání. (část 3.)
59:59
Přeji jménem celého klubu, aby vám to Vojto v porodnici vše dobře dopadlo a doufám že potomka pořádně zapijeme. Ještě jednou díky všem a už se jdeme připravovat na další sezónu. (část 4.)
59:56
Timeout SK Jihlava
59:56
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za držení.
59:27
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
56:43
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
55:25
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Michal Beránek (8:9).
54:02
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Zdeněk Klimeš, asistoval Jan Beránek (8:8).
51:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (8:7).
50:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval David Navrkal (7:7).
49:20
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Zdeněk Klimeš (7:6).
42:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Trojan, asistoval Michal Beránek (7:5).
41:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Daniel Baláš (7:4).
40:00
40:00
36:16
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Ondřej Pokorný, asistoval Adam Gabris (6:4).
35:42
Vyloučen hráč Jan Horský družstva SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
33:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (5:4).
27:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík bez asistence (4:4).
25:53
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský bez asistence (3:4).
23:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (3:3).
20:00
20:00
16:18
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Mikeš (2:3).
15:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (2:2).
14:33
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Tomáš Trojan (1:2).
12:52
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Mikeš (1:1).
11:53
Vyloučen hráč Marek Švec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
09:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Jan Beránek, Jan Mikeš, Tomáš Trojan, Zdeněk Klimeš, Michal Beránek
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Adam Gabris, František Majvald, Marek Švec, Ondřej Pokorný, Jan Skalický