1:3
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC MSEM Přerov 3:4
2. Jakub Vořechovský, 18. Michal Baroň, 58. Vlastimil Červenka - 27. Radim Dvořák, 49. Martin Kubalík, 51. Jaroslav Spáčil, 56. Ondřej Foldyna; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 28 - Václav Raška 15; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:3;
60:00
Komentář vedoucího hostů: Dneska to bylo boj, boj, boj. Moc krásy nebylo a my jsme rádi aspoň za výhru. Děkujeme Zlínu za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Poslední utkání sezóny, opět nás trápila koncovka. Zápas ubojovaný až do konce, soupeř měl ve třetí třetině více síly než my. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas a divákům za atmosféry.
60:00
59:59
Střely na branku po 3. třetině: Zlín 7 - Přerov 9
59:58
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
59:20
Vyloučen hráč Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
57:40
Vyloučen hráč Marek Mitaš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
57:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Jan Michálek (3:4).
55:08
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Foldyna, asistoval Ondřej Kowalik (2:4).
55:08
Přerov rychlým protiútokem zvyšuje svůj náskok.
50:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Jakub Hnila (2:3).
48:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (2:2).
46:59
Rychlý protiútok domácího Dohnala Raška skvěle vychytal.
45:16
Hosté přesilovku nevyužili, a tak skóre zůstává stejné.
43:16
Vyloučen hráč Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:16
Zatím jsme neviděli nějakou větší šanci, vždy byla střela zblokována nebo s ní golman neměl problém.
35:12
Hra je pořád z jedné strany na druhou ve vysokém tempu.
27:37
Baroň dostal krásnou nahrávku do běhu, ale netrefuje prázdnou bránu.
26:02
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Radim Dvořák, asistoval Ondřej Kowalik (2:1).
22:45
Útok Zlína končí protiútokem Přerova, který se ale ke střele nedostal.
21:23
Několik dorážek před brankou Zlína, ale nakonec končí míček za mantinelem.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině: Zlín 5 - Přerov 13
17:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Pavel Balusek (2:0).
17:31
Přerov kombinuje na své straně, ale zatím je z toho jen protiútok Zlína, který končí gólem.
12:54
Kořenému teď poodjel z hokejky míček a málem skončil v bráně, ale Bartík se rychle zorientoval a uklidňuje situaci.
10:49
A nyní Červenka skvěle zblokoval střelu Hořeckého.
07:42
Hra je ve velmi vysokém tempu.
04:55
Rychlou střelu Budnika Bartík s přehledem chytá.
01:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vořechovský, asistoval Jan Michálek (1:0).
01:22
Střela Vořechovského po nahrávce Michálka doskákala až za záda hostujícího brankáře Rašky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Petr Malina, Jaroslav Spáčil, Tomáš Hořecký, Matěj Ševčík, Daniel Grener
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Michal Kořený, Vlastimil Červenka, Pavel Balusek, Michal Baroň, Jan Michálek