0:1
0:3
- : -

Florbalová akademie MB "A" - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:10
14. Michal Stehlík, 18. Petr Machač - 3. Boleslav Kytka, 9. Michal Vlk, 11. Jakub Jestříbek, 11. Vít Neuman, 15. Vojtěch Máca, 20. Richard Klíma, 40. Richard Klíma, 49. Vít Neuman, 54. Jan Švejda, 60. Marek Mikeš; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 10; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 23 - Tomáš Hájek 14; po třetinách: 2:6, 0:1, 0:3;
60:00
Střely v 3. třetině..FA MB 4 SKV 13
60:00
Střely celkem...FA MB 16 SKV 33
60:00
Komentář hostujícího trenéra:Jednoznačný průběh, děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům za utkání.
60:00
Komentář domácího trenéra: Soupeř nám dnes ukázal, jak se hraje florbal na vyšší úrovni než je realita divizní soutěže. Opět chválím našeho brankáře za statečný výkon. Díky všem za utkání a hráčům za celou sezónu.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marek Mikeš, asistoval Jan Švejda (2:10).
53:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Vít Neuman (2:9).
52:08
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za bránění ve hře.
48:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Jan Švejda (2:8).
46:47
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině...FA MB 7 SKV 8
40:00
39:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Jakub Malý (2:7).
37:54
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině...FA MB 5 SKV 12
20:00
19:39
17:06
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Machač, asistoval Hieu La Ngoc (2:5).
14:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Boleslav Kytka (1:5).
13:36
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Michal Stehlík, asistoval Ondřej Navrátil (1:4).
10:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Michal Vlk (0:4).
10:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Marek Mikeš (0:3).
08:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jan Švejda (0:2).
02:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vojtěch Trčálek, Jan Švejda, Vít Neuman, Michal Vlk, Marek Mikeš
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Aleš Tůma, Michal Stehlík, Albert Vocel, Jan Hála, Tomáš Malý