3:3
- : -
FBS Olomouc

FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 13:6
3. Adam Blaho, 14. Jaromír Filip, 17. Jaromír Filip, 23. Tomáš Zakopčan, 27. Patrik Baránek, 27. Patrik Baránek, 30. Tomáš Zakopčan, 31. Filip Svoboda, 32. Jaromír Filip, 35. Tomáš Zakopčan, 45. Tomáš Zakopčan, 51. Jaromír Filip, 60. Ondřej Miškov - 15. Jan Konečný, 20. Ondřej Borik, 23. Jan Konečný, 48. Martin Pudil, 50. Tomáš Hruška, 54. Dominik Palásek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:1 + Ondřej Šiška 5; využití: 3:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Adam Daněk 26 - Dominik Pařenica 5, Jiří Konečný 13; po třetinách: 3:2, 7:1, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostů : ,,Dnešní zápas rozhodlo fyzické a herní dovednosti domácích, první a třetí třetinu jsme hráli florbal, ve druhé třetině se to bohužel florbalu nerovnalo. Soupeři gratulujeme ke 4. místu v soutěži''.
60:00
Komentář trenéra domácích : ,,Kluky chválím za dnešní zápas, škoda že nám končí sezóna, mašina se nám zrovna rozjela, 4. místo bereme. Děkujeme soupeři za utkání i rozhodčím i divákům.''
60:00
59:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jan Šulavík (13:6).
59:18
Tímto gólem si Ondřej Miškov zajistil 100. bod v sezóně!!!! Blahopřejeme.
58:26
Domácí jsou v 6 hráčích, důvod je neznámý.
58:25
Timeout FBC ORCA KRNOV
57:21
Dominik Fňukal si vymotal 3 hráče hostů, následovně si Patrik Baránek také vymotal jednoho z hráčů hostů.
53:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Palásek, asistoval Ondřej Borik (12:6).
51:42
Ondřej Janáč odstřeluje nahrávku hostů.
50:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Juřina (12:5).
49:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Martin Pudil (11:5).
48:38
Gólman domácích Adam Daněk chytá míček do své masky.
47:48
Vyloučen hráč David Musil družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Jan Schneider (11:4).
46:21
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Adam Obertan.
45:58
Gólman hostů vyráží prudkou střelu pomocí své masky.
44:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Patrik Baránek (11:3).
43:09
Gólman domácích, Adam Daněk, překazil nahrávku do prázdné brány.
40:00
40:00
39:57
Hosté mají standartku z rohu na straně hostů a snaží se na poslední chvíli něco vymyslet.
38:58
Hosté si málem tečovali míček do svojí branky, jejich gólman je však podržel.
35:37
Hosté jsou v plném počtu.
34:32
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Konečný družstva FBS Olomouc
34:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Filip Svoboda (10:3).
33:30
Ondřej Miškov měl šanci dát gól do prázdné branky, ale ujel mu míček z čepele a trefuje rám branky.
32:14
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
31:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (9:3).
30:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (8:3).
30:37
Vyloučen hráč Ondřej Šiška družstva FBS Olomouc na 5 minut za hrubost.
29:45
Komentář vyloučeného hráče domácích Filipa Svobody : ,,Já jsem to udělal pro ně, jsem věděl že je to rozpumpuje''.
29:44
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Adam Juřina (7:3).
29:43
Domácí mají standartku před brankou hostů.
28:26
Domácí vybojovali míček a odpálili ho na druhou stranu hřiště.
27:50
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
26:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval Jakub Mičlo (6:3).
26:23
2krát po sobě stejná akce dua Patrik Baránek - Jakub Mičlo.
26:03
24:38
Ondřej Miškov zkusil střelu z půlky, jenže minul bránu o dobrý metrák.
23:44
Vyloučen hráč Dominik Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:19
Domácí úspěšně ubránili další akci hostů.
22:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Konečný, asistoval Daniel Tichý (4:3).
22:15
20:00
20:00
19:59
V posledních sekundách se domácí pokusili o akci, ale gólman hostů, Dominik Pařenica, tuto akci překazil.
19:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Jaromír Šenkeřík (3:2).
17:24
Tomáš Zakopčan byl obrán o míček, svým následným sprintem ohromil nejen diváky, ale taky soupeře.
16:34
V zápase začínají být velké emoce.
16:09
14:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Konečný bez asistence (2:1).
13:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Blaho (2:0).
13:03
Akce hostů je překažena zákrokem Adama Daňka.
10:49
Další útok na stolek pořadatelů.
10:10
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra na zemi.
09:40
Střelba Patrika Baránka těsně míjí pravou šibenici branky hostů
08:05
Ondra Janáč si nejspíše spletl sporty a vykopává míček vysoko ke stropu.
05:20
Střela hráče domácích ,Ondry Janáče, trefuje tyčku.
02:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Blaho, asistoval Ondřej Miškov (1:0).
00:39
Zápas nám hezky začal útokem na stolek pořadatelů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Dominik Pařenica; hráči v poli: Ondřej Šiška, Dominik Špaček, Jaromír Šenkeřík, Martin Pudil, Daniel Tichý
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Adam Juřina, Adam Blaho, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal