4:1
4:0
- : -

TJ Centropen Dačice - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 12:1
2. Tomáš Kubek, 4. Michal Obertan, 7. Daniel Holeček, 15. David Černý, 25. Michal Obertan, 28. Kryštof Kůs, 29. Tomáš Kubek, 32. Kryštof Kůs, 42. Jan Sláma, 47. Jiří Sedláček, 50. Daniel Holeček, 56. Pavel Gellner - 40. Patrik Kučera; rozhodčí: Michal Pazderník - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 19 - Tomáš Hlava 57; po třetinách: 4:0, 4:1, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Kučery: Konečně je sezóna u konce. Děkujeme klukům za hru. Komentář trenéra Černého: Na Třešťský povrch se těžko zvyká všem týmům, jsem rád, že jsme zužitkovali výhodu ,,domácího" prostředí. Výhru a všechny góly Michala Obertana věnujeme Jitušce Stejskalové. Děkujeme soupeři za hru a šťastnou cestu domů.
60:00
Nejlepší hráč utkání hostí Patrik Kučera (76), nejlepší hráč domácích Kubek Tomáš (82)
60:00
Střely ve třetí tretine: Domácí: 27, Hosté: 7
60:00
55:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Petr Jindra (12:1).
49:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Sláma (11:1).
46:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Daniel Holeček (10:1).
43:45
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
41:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Daniel Holeček (9:1).
40:00
40:00
39:59
Střely:Domácí:20 Hosté:4
39:58
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Vojtěch Jonák (8:1).
33:55
Zatím se hraje pouze na jednu bránu.
31:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (8:0).
28:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Daniel Holeček (7:0).
27:57
Vyloučen hráč Michal Obertan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
27:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Michal Obertan (6:0).
24:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Kryštof Kůs (5:0).
24:29
Vyloučen hráč Petr Jindra družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely:Domácí:22 Hosté:9
14:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Černý, asistoval Petr Jindra (4:0).
06:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jiří Sedláček (3:0).
03:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Pavel Gellner (2:0).
01:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Oldřich Pecha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Jaromír Čermák, Tomáš Vlček, Vojtěch Jonák, Jakub Mareš
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Tomáš Kubek, Michal Obertan, Kryštof Kůs, Jiří Sedláček, Pavel Gellner