1:3
3:2
- : -

FBC Liberec B - Florbal Sokolov 4:9
25. Jan Příhoda, 44. Jan Příhoda, 52. František Příhoda, 58. František Příhoda - 1. Tomáš Abrhám, 3. Pavel Batista, 3. Aleš Hoch, 17. Petr Kleiner, 30. Štěpán Mosler, 32. Petr Gasparik, 39. Aleš Hoch, 44. Petr Kleiner, 50. Patrik Soukup; rozhodčí: Marek Pohunek - David Macoun; vyloučení: 6:4; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Daniel Kupec 19 - Lukáš Heczko 28; po třetinách: 0:4, 1:3, 3:2;
60:00
Střely: Domácí - 12 Hosté - 6
60:00
Komentář trenéra domácích: Máme po sezóně.... děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí: My jsme si šli za prvním místem v tabulce, což i tento výkon dokazuje. Zápas mnohem kvalitnější než včera, soupeř nám nedal nic zadarmo. Ale jsme první, no a co.
60:00
57:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Jan Šoltys (4:9).
51:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Jan Příhoda (3:9).
49:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Petr Kleiner (2:9).
44:49
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
43:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Příhoda, asistoval Jan Havrda (2:8).
43:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Petr Gasparik (1:8).
40:00
40:00
Střely: Domácí - 10 Hosté - 9
40:00
39:40
Vyloučen hráč David Horáček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
39:40
Vyloučen hráč David Ladžon družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:38
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Tomáš Abrhám (1:7).
33:15
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
31:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Štěpán Mosler (1:6).
30:11
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
29:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Petr Kleiner (1:5).
28:40
Vyloučen hráč David Tampier družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
24:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Příhoda, asistoval Jakub Pecháček (1:4).
20:00
20:00
Střely: Domácí - 10 Hosté - 13
20:00
18:04
Vyloučen hráč David Tampier družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra na zemi.
16:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner bez asistence (0:4).
16:23
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
16:23
Vyloučen hráč Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
13:36
Vyloučen hráč Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:54
02:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (0:2).
00:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Jakub Stejskal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Matouš Tesař, Tomáš Abrhám, Jan Šafránek, Pavel Batista, Jan Hlavsa
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Marek Čmugr, David Tampier, František Příhoda, David Horáček, Jan Šoltys