4:1
5:5
- : -

FTC Vysoké Mýto - Snipers Třebíč B 13:10
2. Jan Kajsrlík, 8. Martin Kadavý, 17. Milan Koubek, 18. Jiří Unzeitig, 27. Jiří Unzeitig, 28. Vojtěch Pavlák, 30. Martin Kadavý, 34. Adam Kobr, 47. Adam Kobr, 48. Tomáš Vítek, 50. Jiří Unzeitig, 51. David Šimáček, 55. Václav Vilímek - 3. Michal Kelbler, 13. Ondřej Blažek, 18. Ondřej Blažek, 19. Filip Salák, 31. Michal Kelbler, 45. Michal Kelbler, 48. Filip Salák, 55. Michal Kelbler, 56. Adam Benáček, 58. Ondřej Blažek; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Preclík; vyloučení: 7:1 + Adam Benáček 5; využití: 1:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 14 - Jan Daňhel 21; po třetinách: 4:4, 4:1, 5:5;
60:00
59:59
Dnešní on-line přenos pro vás připravil Filip Neumann. Jsme opravdu rádi, že jste s námi sledovali poslední divizní utkání letošní sezóny.
59:59
Komentář trenéra domácích: Poněkud bláznivé utkání jsme dnes viděli. Plusem je naše střelecká produktivita, ale na všem ostatním musíme ještě zamakat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:00
Vojta Pavlák přestřelil v jasné příležitosti
58:05
Vysoké Mýto teď pouze drží míček v obraně a snaží se dohrát poslední dvě minuty v klidu
57:14
Timeout FTC Vysoké Mýto
57:14
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek bez asistence (13:10).
57:00
Velká chyba Šimáčka v obraně, kterou zachránil Tomáš Hynek, způsobem za který by se nemusel stydět žádný brankář
56:20
Pavlák kouzlil, nevykouzlil u míčku Třebíč
55:31
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Benáček, asistoval Filip Salák (13:9).
55:31
Velká smůla, když si brankář domácích srazil střelu do brány
54:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Adam Kobr (13:8).
54:11
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Jakub Diviš (12:8).
53:42
Václav Vilímek minul v jednoznačné šanci
52:42
Pro diváky musí být tato část utkání velmi atraktivní, k vidění jsou tvrdé souboje, nadávky, přesné střely a vyloučení
52:00
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
51:15
Před několika sekundami uplynulo pětiminutové vyloučení, ale VM je ve velkém tlaku
50:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Tomáš Hynek (12:7).
49:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (11:7).
48:45
K vidění jsou tvrdé zákroky a hra je atraktivní i přesto, že jsme zaznamenali již 17 branek
47:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Vítek, asistoval Adam Kobr (10:7).
47:23
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval David Salák (9:7).
47:23
Před několika okamžiky jsme byli svědky kuriózního gólu, kdy se FTC vůbec nedomluvilo a stačilo tak trefit pouze odkrytou část brány
46:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (9:6).
46:05
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 5 minut za nedovolené vrážení.
46:04
Jasná pětka tohle na hřiště nepatří
45:00
Vysoké Mýto se díky zbytečným faulům dostává do problémů
44:29
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Filip Salák (8:6).
43:39
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:58
Velmi sporný zákrok, který byl vyloučen... Prakticky totožný jsme totiž viděli na opačné straně, kde rozhodčí ukázal pouze volný úder
37:49
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za držení.
35:24
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:52
Je tu další odložené vyloučení, tentokrát však pro Třebíč
33:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Václav Vilímek (8:5).
31:19
Tříbrankový náskok zmizel asi tak rychle, jak se objevil a máme tu další přesilovku Třebíče
31:18
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
30:13
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval David Salák (7:5).
29:59
Vyloučen hráč Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
29:23
Poprvé v dnešním utkání odskakuje Vysoké Mýto odskakuje o 3 góly
29:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (7:4).
27:54
Krásný kombinační florbal v podání FTC, přesné nahrávky, úroveň hry jednoznačně stoupla od konce první části
27:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Petr Lesák (6:4).
26:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (5:4).
25:00
Památeční chvíle, kdy hráč FTC David Šimáček čistě odzbrojil protihráče, který se proletěl dobré dva metry vzduchem
23:43
První minuty druhé části, vypadají velmi vyrovnaně, snad se dočkáme něčeho zajímavějšího než jen nesmyslných nahrávek na nikoho
22:35
Marek Cifra vyzkoušel brankáře hostí z půlky hřiště
21:55
Šimáček si zařval o nahrávku, ovšem dostal ji v nejhorší možnou chvíli a málem z toho byl protiútok Třebíče
19:37
Na konci první části nám VM předvádí pouze nepřesné nahrávky, míček jim odskakuje od hokejek
18:10
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Martin Rygl (4:4).
18:10
Jsme tu jak na kolotoči Třebíč SROVNAL!!!
17:19
Přesně deset sekund trvalo Třebíčským vrátit skóre zpět, na jeden rozdílový gól
17:18
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Adam Benáček (4:3).
17:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (4:2).
16:37
Hráči FTC předvedli po vstřeleném gólu naprosto nevídanou oslavu, kdy se celá pětka poskládala do tvaru mašinky... Rozhodčí se chvíli radili ale pak se rozhodli netrestat
16:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Ladislav Rozlivka (3:2).
16:03
Adam Kobr ukázal, že je velmi tvořiví hráč, když vymyslel průnikovou přihrávku, po které přišel faul a k zakončení ani nedošlo
14:45
Na obou stranách jsou vidět trochu ostřejší chvilky, kdy hráči jdou až na hranu nesportovního chování
12:45
Hráč VM Milan Koubek nastřelil tyč z úhlu a sklidil potlesk diváků
12:23
11:22
Třebíč rozhýbal levé křídlo a při střele byl dokonce jeden z nich atakován florbalkou, rozhodčí nechávají hru běžet
10:39
Třebíč předvedl rychlou střelu, ale brankář domácích s jistotou zasáhl
09:32
Několik po sobě jdoucích faulů, teď rozhýbalo i diváky, kteří působí dost rozčíleným dojmem
08:22
Vojta Pavlák se snažil proniknout na útočnou polovinu, byl však několikrát faulován, rozhodčí zvolili volný úder
08:02
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (2:1).
06:31
Míč se jim zatím daří držet na útočné polovině
06:16
Třebíč si teď dovolil rychlí útok v oslabení
05:53
Vyloučen hráč Jakub Diviš družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
05:15
Už asi 35 sekund můžeme sledovat odložené vyloučení pro VM, které kombinuje po obvodu hřiště
04:07
Míč se nyní ocitl, až za zády brankáře Tomáše Hynka, ale ten to nečekaně vytáhl a zachránil svůj tým
03:05
Obdobný gól jsme mohli vidět i na druhé straně, jednoduchá nahrávka, střela, GÓL
02:41
01:51
Rychlí gól po jednoduché nahrávce před bránu, VM nám ukázalo, že florbal je krásný sport i bez zbytečných kombinací
01:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Kajsrlík, asistoval Vojtěch Pavlák (1:0).
01:16
Dnes čekáme vyrovnané utkaní, více než pět branek na obou stranách a zajímavý florbal
00:21
První útok domácích a brankář Třebíče Jan Daňhel musel zasahovat
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jan Daňhel; hráči v poli: Jakub Diviš, Martin Rygl, Filip Salák, Michal Kelbler, Michal Kelbler
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Václav Vilímek, Milan Koubek, Adam Kobr