1:3
2:2
- : -

Prague Tigers - FbŠ Bohemians B 5:10
8. Vítězslav Matěj, 13. Tomáš Pytl, 34. Dominik Vorlíček, 54. Vojta Zmrzlík, 55. Dominik Vorlíček - 8. Petr Hromádko, 8. Ondřej Erben, 10. Jakub Křivanec, 12. Ondřej Plecháč, 17. Ondřej Erben, 33. Ondřej Erben, 36. Petr Červenka, 37. Petr Hromádko, 44. Jan Harák, 53. Ondřej Erben; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Petr Herman; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Filip Kulhánek 25 - Ondřej Štola 20; po třetinách: 2:5, 1:3, 2:2;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Vladimíra Jambora: Gratulace soupeři k vítězství. Dnes nebyla jediná činnost ve které bychom se soupeři alespoň vyrovnali. Komentář trenéra hostí: Poslední utkání v Divizi byl totální florbal.
59:44
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Mikuláš Nebřenský.
59:44
Vyloučen hráč Martin Hrycej družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
57:17
Timeout Prague Tigers
55:03
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
54:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček bez asistence (5:10).
53:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Martin Hrycej (4:10).
52:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Radim Bobek (3:10).
52:10
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
48:56
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
43:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Ondřej Erben (3:9).
40:00
40:00
37:51
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
36:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Tomáš Vostřel (3:8).
35:41
Je to taková hrůza, že z toho bolí oči ....
35:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Petr Hromádko (3:7).
33:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Teodor Bodlák (3:6).
33:46
Teodor vybojoval balonek, prokoupal hostí, předložil volnému Vorlíčkovi a ten už věděl co s balonkem a trefuje šibenici
32:33
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Jan Harák (2:6).
20:38
Trenér domácích začíná míchal sestavou, tak snad to bude lepší a bude se na to dát dívat
20:00
20:00
16:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Petr Červenka (2:5).
16:48
Hra Bohemians je jednoduchá a zatím účinná, Tigers se po včerejšku nic nedaří
12:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Pytl, asistoval Dominik Vorlíček (2:4).
12:19
Vorlíček vybojoval za brankou Bohemians balonek a předložil volnému Pytlovi, který trefuje do černého
11:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Kryštof Blažej (1:4).
11:25
Bohemians neustále v tlaku, domácí střídačka vypadá jako opařená
09:59
Křivanec natáhl z poloviny hřiště a vymetl Kulhánkovi pavučinku
09:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Petr Červenka (1:3).
07:52
07:52
Erben natáhl středem a Pánek ho nechá vystřelit, zvyšuje tedy na 1:2 pro Bohemians
07:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Tomáš Táborský (1:1).
07:22
Táborský potáhl balonek středem, nahrál si o obránce Bohemians a balonek nahrává volnému Matějovi a ten uklízí po zemi k tyči
07:06
05:55
Domácí jsou pod neustálým tlakem, nedostali se ještě za polovinu
03:11
Družstvo Bohemians začalo pěkně z ostra a domácím balonek nechtějí dát zadarmo, mají více ze hry, budeme asi svědky vyrovnaného utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Michal Křenek, Martin Boháč, Tomáš Vostřel, Petr Červenka, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Tadeáš Brož, Tomáš Táborský, Vojta Zmrzlík, Vítězslav Matěj, Michal Kovář