3:1
3:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Texas Longhorns 7:4
6. Kristýna Jiříčková, 22. Radka Kylarová, 25. Tereza Trunečková, 33. Radka Kylarová, 52. Adéla Skalická, 52. Radka Kylarová, 55. Radka Kylarová - 4. Emma Šlopková, 15. Dominika Kračunová, 40. Michaela Blovská, 42. Kateřina Vránová; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 16 - Martina Kolaříková 23; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:1;
60:00
Komentář vedoucího domácích P. Doubka:
60:00
Komentář hostujícího týmu Ladislava Hrmy: Odehráli jsme dobré utkání, mohlo to být na bodík. Asi bychom si i něco zasloužili. I tak musím holky pochválit za dobrý zápas. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do play off. Třeba se ještě potkáme :-)
60:00
Vyjádření as. trenéra Pavla Doubka /TJ SKV/ : Místy hrajeme opravdu hezky .. chybí nám však větší touha po gólech a preciznost v zakončení. Proti soupeři jsme se dnes opravdu střelecky trápili. Musíme přidat na bojovnosti a jít si za výhrou od první minuty. Díky soupeři za opravdu pěkný zápas.
60:00
Střely na branku: SKV 11 - Texas 5. Celkem SKV 30 - Texas 20.
60:00
58:00
Doufejme, že probíhají poslední dvě minuty zápasu
56:30
Skvělá Jiřičková
54:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Lenka Kalistová (7:4).
54:00
Kalistová si za bukem došla pro dlouhý míček a drží tak SKV v bezpečné vzdálenosti.
52:52
Po timeoutu to vypadá na burcující výkon Texasu. Nicméně, zatím bez vážnější šance. Jak toto dopadne? Dočkáme se na Vinohradech drama?
51:50
Timeout FBC Texas Longhorns
51:50
51:40
Od cca poloviny prostřeluje hostující gólmanku Skalická a SKV jde do vedení. V pravý čas!
51:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Barbora Šádková (5:4).
50:30
Zatím to vypadá vyrovnaně. Na domácích je vidět touha po vedoucím gólu, zatímco na hostujících je zase vidět také touha po vstřeleném gólu :D
46:00
Zápas je otevřený a nějaký gól tam může spadnout i hostujícímu týmu. Zápas má díky vyrovnanému skóre dobré tempo
45:02
Je to však cesta, po které tu padl už nejméně jeden gól.
44:30
Je tu spousta takových míčků, které nemají majitele zejména před hostující brankou. V těchto závarech však obrana Texasu pozorná a vždy to odpálí někam pryč.
43:00
U míčku Šádková a snaží se něco vymyslet. Vinohrady mají dobrý přechod do útoku.
42:20
Dělovka Dobisíkové do připravené brankářky hostí.
42:00
Chybí tomu přesnější zakončení, velké šance také příliš nevidíme
41:17
Po nevýrazné střele tu máme srovnáno a jdeme do třetí třetiny od znova.. Po buly se však do útoku pouští hned Vinohrady
41:16
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Jana Kadlecová (4:4).
41:00
Blovská z Texasu se dostala k odraženému míčku, nicméně to k ničemu nevedlo..
39:56
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Jana Kadlecová (4:3).
39:30
Poslední minuta a hráčky SKV v útoku. Kontrolují tak závěr druhé třetiny.
38:00
V rozhodující chvíli přeskočila přihrávka Jiřičkové na Kalistovou hokejku a tak to neskončilo brankou. Nicméně ještě tam byla další šance a opět nic.
36:49
Kračunová měla dobrou šanci, mimo. Jsou to takové občasné střely od obou týmů
36:00
Sladkovská teď z ničeho nic vystřelila do připravené Kolaříkové
35:30
Poslední minutka se nese spíš v klidnějším tempu a nápaditosti hostujícího celku. Výrazné ohrožení branky však nepřichází
32:10
Kylarová hezky zamířila a zvyšuje tak náskok svého týmu. Vinohrady zůstávají v útoku..
32:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Petra Kytková (4:2).
31:33
Utkání sleduje 31 diváků, vyprodáno
31:30
Florbal bez šancí. Za chvíli se však dozvíte počet diváků
28:40
Skalická teď zabránila brance krásným blokem proti střele Kadlecové. Stále je to o jeden gólč
27:23
Pěkná šance hostujících hráček. Kuchyňková pozorná. Zápas má poměrně tempo
26:40
Vejvodová hezkou střelou nad. V publiku to jen zahučelo
26:00
Už se to pomalu překlápí na stranu domácích, ale budou to mít holky ještě těžké. Texas vystrkuje růžky a snaží se si utvářet šance
24:46
Dobře blokující obrana domácích nedává moc šancí na proniknutí do svatyně Kuchyňkové
24:29
Po ukázkové rozehře přiťuknutí dává Tereza třetí branku domácích!
24:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Barbora Sladkovská (3:2).
24:17
Kytková uklidnila na Bartůňkovou a znovu se rozjíždí rozehrávka žlutých. Ke standartce se staví Sladkovská.
23:30
Minisouboj Kozlové proti Kalistové lépe pro hostující hráčku. SKV však zatím lepší
22:10
Hamerníková z domácího týmu se snažila o šanci s Urbáškovou. Nedostala se však k dobrému zakončení. Zatím začátek třetiny v režii SKV
21:25
Nejlepší možný vstup domácích do druhé třetiny a máme tu vyrovnáno. Trunečková teď poslala svůj tvrdý projektil a div, že to neskončilo gólem
21:17
Po Vinohradském tlaku a závaru před bránou se prosazuje Radka Kylarováááá
21:16
21:00
Vinohrady musí zabrat a začít trefovat branku. Zatím je to takové nedotažené.
20:01
Buly druhé třetiny pro Texas. Pojďme do toho!
18:50
Zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání. Po pokusu Vinohrad rozehrávají holky z Texasu
15:32
Domácí chtějí dát gól, Bartošová bohužel vedle..
15:00
Vinohrady se dostávají na míček a snaží se vyrovnat. Postupný útok rozjíždí Trunečková
14:30
Kuchyňková nedokázala zabránit střele Kračunové a hosté jdou do vedení.
14:29
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Dominika Kračunová, asistoval Blanka Rosáková (1:2).
13:40
Střelu Černé kryje Eliška v brance. Hostující tým stále na míčku
12:45
Přesilovku začíná hostující tým. Drží míček na polovině Vinohrad.
12:31
Vyloučen hráč Lenka Kalistová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
12:30
Kuchyňková v domácí kase zatím moc práce neměla, ale musí dávat pozor.
11:50
Teď drží míček a určují tempo hry domácí
11:00
Hezká akce po ose Kutnarová Sladkovská. Do brankářky.
09:27
Velkým nápřahem poslala střelu střelu Urbášková pouze nad branku Kolaříkové.
08:52
Dobisíková u míčku a snažila se připravit nějakou zajímavou situaci, ale skončilo to bloku jenom za mantinelem
08:08
Na hřišti domácí elitní formace. Tak jsem zvědavý, co nám holky připraví za podívanou
06:50
Větší šance si utvářejí domácí hráčky a zkoušejí to na branku. Dobrý protiútok nevyužila Bartošová
05:46
Máme tu vyrovnání. S góly se nám vyloženě roztrhl pytel. Zápas je to po úvodním opatrném začátku akčnější podívaná
05:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Jiříčková, asistoval Lenka Kalistová (1:1).
03:24
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Emma Šlopková, asistoval Blanka Rosáková (0:1).
02:30
Nepřesnou rozehrávku domácích získávají hostující hráčky. První šance modrých
01:26
Domácí jsou od začátku lepším týmem.
01:00
Vzhledem k předchozím výsledkům v této sezóně očekáváme duel s vítězstvím domácích. Nicméně, uvidíme, jak se s tím domácí svěřenkyně poperou..
00:01
Kráásný večer z Vinohrad! Holky obou týmů právě nastupují k zápasu. Příjemný zážitek
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Michaela Blovská, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Andrea Černá
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Anežka Dobisiková, Tereza Trunečková, Barbora Sladkovská, Kristýna Vejvodová, Anna Kutnarová