2:0
4:4
1:0

Banes Florbal Soběslav - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  8:7p
15. Lucie Vacková, 27. Markéta Kabešová, 36. Adéla Kubátová, 46. Monika Hrnečková, 46. Eliška Juhaňáková, 50. Adéla Kubátová, 60. Lenka Křiklánová, 63. Andrea Dostálová - 4. Tereza Bočková, 18. Tereza Bočková, 18. Nella Stašková, 45. Markéta Šímová, 45. Tereza Bočková, 60. Karolína Hašlová, 60. Markéta Šímová; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 20 - Simona Werbynská 15; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:4, 1:0;
62:47
62:48
Komentář trenéra domácích: Děkuji holkám za předvedený výkon, takto se bojuje o vítězství. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu.
62:48
Komentář vedoucí družstva hostů: Dnes jsme se chtěly vyhnout dramatické zápletce, ale opět se nám to nepovedlo. Utkání plné emocí, tak, jak to má v krajském derby být. Mrzí nás ty zranění, ale i přes to všechno jsme dokázaly, že pro nás není konec, dokud nezazní siréna. Obrovsky děkujeme našim divákům, kteří nás přijeli podpořit! Děkujeme i soupeři za utkání.
62:47
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Eliška Juhaňáková (8:7).
62:47
Po vzdušném pasu od Juhaňákové Dostálová přesně trefuje zařízení a ukončuje dnešní utkání
61:40
Balónek nyní nebezpečně poskakoval po brankovišti Kozákové, obrana domácích naštěstí situaci vyřešila
60:00
Ve třetí třetině jsme viděli po deseti střelách na obou stranách.
60:00
59:54
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová bez asistence (7:7).
59:54
A Šímová srovnává zápas
59:48
Hosté bez gólmanky
59:46
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová bez asistence (7:6).
59:46
Po pár nešťastných odrazech míček končí v domácí brance
59:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lenka Křiklánová, asistoval Andrea Dostálová (7:5).
59:12
Střelu Dostálové Werbynská vyrazila před sebe, v tomto prostoru se nejrychleji zorientovala Křiklánová a zvyšuje tak náskok domácích
58:47
Vyloučen hráč Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
58:08
Hra se trošku přiostřila na obou stranách
57:30
Petra Kabešová na hraně malého brankoviště si třikrát zahrála na brankářku a vysloužila si ovace domácího publika
54:11
Po sérii odrazů se ke střele dostala Hašlová, naštěstí pro domácí netrefuje zařízení
53:00
Domácí hráčky dostávají tým hostí pod tlak
51:30
Míček nebezpečně poskakoval po brankovišti hostí, bohužel domácí hráčky zahrály vysokou holí
50:50
Střela Příhodové míjí branku domácích
50:43
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
49:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Andrea Dostálová (6:5).
49:45
A Dostálová pokračuje ve skvělé práci, a naservírovala Kubátové balónek tak, že ho jen zametla do prázdné brány.
45:55
Trestné střílení družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn neproměnil Karolína Hašlová.
45:55
Šraierová chtěla ochránit domácí svatyni, bohužel si nepohlídala malé brankoviště a přichází trestné střílení
45:55
Kozáková utěsnila svoji branku a hostující Hašlová nenalezla místečko, kudy by dostala míček do branky
45:47
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Adéla Kubátová (5:5).
45:47
A máme srovnáno, Juhaňáková doráží do prázdné brány
45:08
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Hana Kostečková (4:5).
45:08
Hrnečková trefuje zařízení a dostává domácí na dostřel
44:34
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (3:5).
44:34
Bočková ihned po buly přidává další gól hostí
44:29
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Nella Stašková (3:4).
44:29
Kozáková napoprvé balónek vyrazila, Šímová se však velmi rychle zorientovala před brankou a dorazila do prázdné brány
40:01
Úvodní buly závěrečné části poprvé vyhrála Soběslav, díky nekázni diváku se buly muselo opakovat
40:00
40:00
Poměr střel po druhé třetině je 5:6, stejně jako po první třetině.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Klára Dokulilová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra rukou.
39:59
A máme tu opět vyloučení na konci třetiny a opět na straně hostí
39:10
Kozáková se ocitla tváří tvář hostující Bočkové, a její samostatný únik zlikvidovala
38:16
Útočná snaha domácích byla zastavena na půlce faulem
36:30
Krásná kombinace Kubátová - Dostálová -Kubátová konči střelou těsně vedle
36:06
Markéta Kabešová dostala těžkou nahrávku vzduchem, kterou trefila, branku však nikoliv
34:00
Několik nebezpečných šancí si vytvořily domácí hráčky, bohužel nemohou trefit zařízení
33:00
Ve vlastním oslabení se dostala do šance Bočková, naštěstí Markéta Kabešová se zodpovědně vrátila a hrozbu zažehnala
32:35
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
26:32
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Lucie Vacková (2:3).