2:2
3:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Banes Florbal Soběslav 8:4
5. Lenka Kalistová, 12. Radka Kylarová, 12. Tereza Trunečková, 27. Nikola Hamerníková, 35. Tereza Trunečková, 48. Kristýna Vejvodová, 57. Kristýna Vejvodová, 60. Lenka Kalistová - 21. Monika Hrnečková, 36. Šárka Matoušková, 48. Eliška Juhaňáková, 58. Táňa Pospíšilová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 14 - Pavlína Kozáková 25; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:2;
60:00
Vyjádření hostující trenéra pana Mendla: Gratuluji soupeři k vítězství. Děkuji holkám za předvedený výkon.
60:00
Vyjádření SKV - P. Doubek: Proti Soběslavi jsme se těžce prosazovali, chválím jejich vysoké nasazení do posledních vteřin. Díky soupeři a přejeme jim bezproblémovou cestu domů.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: TJ Sokol Královské Vinohrady : Banes Florbal Soběslav 13:6.
59:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lenka Kalistová, asistoval Anna Kutnarová (8:4).
58:07
Timeout Banes Florbal Soběslav
57:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová bez asistence (7:4).
56:25
Buly získávají opět Vinohrady.
56:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Lenka Kalistová (7:3).
56:24
Kalistová z výběhu dobře našla Vejvodovou a ta nadvakrát překonala soběslavskou brankářku.
54:22
Vejvodová zkouší střelu z dálky. Trefuje golmanku.
51:45
Kalistová obíhá 3 hráčky Soběslavi za jejich bránu. Následně přihrává před, kde její přihrávka nebyla zachycena.
50:20
Kabešová běží sama s míčkem proti Vyrobíkové a ta vyráží.
47:44
Buly získávají Vinohrady.
47:43
47:43
Domácí kouč stáhl hru na dvě pětky a teď sklízí ovoce. Kalistová předložila míček Vejvodové a ta ho suverénně poslala do sítě.
47:16
Buly získávají Vinohrady
47:15
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
47:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (5:3).
47:15
Vinohradská obrana zaspala a Juhaňáková dorazila míček do odkryté branky.
47:14
Vyrobíková odkopává míček od branky, kde jej zachytila Dostálová, ta nahrává Juhaňákové.
44:01
Bartošová střílí a trefuje golmanku Kozákovou.
41:20
Dostálová běží středem a nastřeluje pravou tyč.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny získávají Vinohrady.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: TJ Sokol Královské Vinohrady : Banes Florbal Soběslav 8:10.
35:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Šárka Matoušková, asistoval Lenka Křiklánová (5:2).
35:41
Bekhendový přízemní pokus si našel cestu do sítě.
34:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Barbora Sladkovská (5:1).
34:58
Další dalekonosná rána Trunečkové a míček zapadl do sítě.
30:22
Kutnarová svou bojovností na polovině hřiště získává pro Vinohrady volný úder.
28:56
Volný úder vybojovaly hráčky Soběslavi. Vzápětí o balónek přicházejí.
26:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Tereza Urbášková (4:1).
26:06
Hamerníková z levé strany přízemní střelou procpala míček za záda gólmanky.
26:00
Vinohrady v obrané části zakládají útok, který zakončují gólem.
20:55
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Amálie Šťastná (3:1).
20:55
Šťastná nahrává Hrnečkové, ta po levé straně běží a střílí na branku Vinohrad.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrály ženy z Vinohrad.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: TJ Sokol Královské Vinohrady : Banes Florbal Soběslav 12:2.
19:40
Střelu Kostečkové vyráží Vyrobíková.
11:33
11:33
Trunečková napřáhla z dálky a její dalekonosná rána končí v síti. Domácí hráčky vedou o tři branky.
11:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Lenka Kalistová (2:0).
11:06
Kalistová útočí středem a nahrává vlevo Kylarové.
08:43
Vinohrady zakládají útok. Kytková střílí nad brankovou konstrukci.
08:03
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Eliška Juhaňáková.
08:03
Rozhodčí nařizuje nájezd proti Vinohradům.
04:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lenka Kalistová, asistoval Radka Kylarová (1:0).
04:25
Kylarová dostala míček před branku a Kalistová ho zády k brance usměrnila do sítě. Domácí se dostávají do vedení.
02:32
Domácí hráčky drží balonek v útočné zóně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Monika Hrnečková, Táňa Pospíšilová, Markéta Kabešová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Petra Kytková, Tereza Trunečková, Barbora Sladkovská, Kristýna Vejvodová, Anna Kutnarová
00:00
Vítáme vás při sledování dnešního utkání mezi SKV a florbalovým týmem ze Soběslavi.