2:3
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:5
3. Karolína Koťátková, 12. Michaela Pekařová, 14. Lucie Veselá, 20. Lucie Veselá, 38. Marcela Urbanová, 49. Kateřina Vacíková, 60. Karolína Exnarová - 18. Lada Flachsová, 20. Lada Flachsová, 52. Renata Zajíčková, 55. Jana Arazimová, 55. Lenka Svobodová; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Eva Horáková 15 - Lucie Kadlecová 20; po třetinách: 4:2, 1:0, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Globočníka: Je škoda, že jsme začali hrát až od druhé třetiny. Tým který kromě Eboly sužují snad všechny nemoci světa si určitě bod za dnešní výkon zasloužil. Před holkama smekám!
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Hakena: Velmi vyrovnané utkání. Jsem rád, že holky splnily taktické pokyny a dokráčely si pro vítězství. Děkuji soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 10 SK BIVOJKY LITVÍNOV - 7.
59:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Exnarová, asistoval Leona Müllerová (7:5).
59:28
Po velké chybě hostující gólmanky, která si nahození Exnarové srazila do branky.
59:00
A posledních 60 vteřin zápasu.
57:55
Litvínov odvolává gólmanku a zkouší to v šesti.
54:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Petra Prosná (6:5).
54:59
A je to již o jednu branku. Čeká nás velmi zajímavých posledních 5 minut.
54:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová, asistoval Vendula Bártová (6:4).
54:07
A máme zaděláno na drama.
54:07
Malá pauza, kterou si vyžádala domácí gólmanka. Zřejmě při zákroku došlo k poranění.
51:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Renata Zajíčková, asistoval Eliška Černá (6:3).
51:45
Osamocená Zajíčková u levé tyčky snižuje na 6:3.
51:01
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:01
Mullerová složila svou protihráčku u mantinelu a jde si sednout na 2 minuty.
48:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Karolína Bittnerová (6:2).
48:48
Konečně Váco! Stačilo trefit branku a je to gól! 6:2
43:32
Opět Veselá a opět nad. Buďme rádi, že za stavu 5:2 to hráčky Turnova nemusí tolik mrzet.
43:12
Chybné litvínovské rozehrávky nevyužila Veselá.
41:10
Moc dlouho si ho ale neužily a Turnov uklidňuje hru.
40:43
U míčku hráčky z Litvínova.
40:01
A máme tu poslední dvacetiminutovku. Věřme, že bude záživnější než ta předchozí a že Turnov udrží vedení.
40:00
40:00
39:59
V té se nic nestalo. Turnov během třetiny navýšil vedení zásluhou kapitánky Urbanové. Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 6 SK BIVOJKY LITVÍNOV - 6.
39:00
Čeká nás poslední minuta druhé třetiny.
37:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Karolína Koťátková (5:2).
37:57
Konečně jsme se dočkali gólu.
35:00
Dnešní utkání sleduje 72 úžasných diváků. Děkujeme!
33:18
Zajíčková šla nyní sama proti Horákové. Brankářka Turnova byla úspěšnější.
32:37
Nic zajímavého co by stálo za komentář se neděje.
30:40
Hra by se teď dala nazvat dvěma slovy: Sekec mazec.
27:53
Hráčky Turnova se usadily v útočném pásmu a snaží se navýšit vedení.
26:20
Peky je zpět ve hře a následuje hra v pěti na obou stranách.
25:32
Po více jak polovině přesilové hry si hráčky Litvínova nic nevymyslely.
24:20
Vyloučen hráč Michaela Pekařová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
24:20
Pekařová si nyní zahrála na dřevorubce a jde si na dvě minutky odpočinout.
23:53
Střela z voleje od Prosné těsně vedle branky Horákové.
22:56
Střela z výběhu Mullerové byla zblokována.
22:41
Skvělý zákrok Kadlecové, která vytěsnila střelu Urbanové levým ramenem.
19:59
V této třetině se už nic nestane. Turnov vede 4:2. Střely v první třetině: TJ Turnov - 11 SK BIVOJKY LITVÍNOV - 7.
19:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Karolína Bittnerová (4:2).
19:13
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová bez asistence (3:2).
17:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová, asistoval Petra Prosná (3:1).
17:36
Flachsová koriguje stav utkání.
15:45
Vacíková zase netrefuje prázdnou branku.
14:21
Pořádný závar před brankou Kadlecové. Urbanová ani na třikrát nedokázala překonat Kadlecovou. Těžké chvíle pro hostující gólmanku.
13:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Leona Müllerová (3:0).
13:24
A další gól Turnova! Souhra Müllerová na Veselou opět zafungovala a je to již 3:0.
11:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Michaela Pekařová, asistoval Karolína Koťátková (2:0).
11:52
Ač s velkým štěstím, ale i to ke sportu patří to je gól. Bránící hráčka Litvínova si srazila střelu Pekařové do branky.
09:52
Sražená střela nebo spíše nahození od Bártové M. skončilo těsně vedle branky Horákové.
09:04
Nakonec z toho byla jen ztráta míčku a svou akci zakládá Turnov.
07:46
A aby to nebylo jen o Turnovu tak teď jsou u míčku hráčky Litvínova a pomalu se usazují na obranné polovině Turnova.
06:55
Vacíková si seběhla do předbrankového prostoru na přihrávku od Bittnerové. Ani tentokrát netrefuje branku.
06:31
Jedovatá střela od Urbanové.
04:46
Vacíková teď osamocená netrefuje prázdnou branku.
03:40
Další velké šance pro Turnov. Tentokrát z toho gól není.
02:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Barbora Červová (1:0).
02:38
A Turnov jde do vedení! Po přihrávce Červové se prosazuje Kocour.
01:53
Müllerová se chystala ke střele, ale v poslední chvíli ji uskočil míček a byla z toho velmi nepovedená střela.
01:03
Vyloučen hráč Petra Prosná družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
01:03
A hned z kraje utkání zde máme první vyloučení. Hostující hráčky špatně střídají a je z toho přesilová hra pro Turnov.
00:56
Pekařové sjela střela z čepele.
00:30
V úvodních vteřinách jsou na míčku hráčky z Litvínova.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Lucie Kadlecová; hráči v poli: Eliška Černá, Markéta Bártová, Lenka Svobodová, Petra Prosná, Tereza Vaníčková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Eva Horáková; hráči v poli: Karolína Exnarová, Leona Müllerová, Lucie Veselá, Kateřina Vacíková, Karolína Bittnerová
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu 1. ligy žen mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícími hráčkami SK BIVOJKY LITVÍNOV.