1:1
1:7
- : -

Banes Florbal Soběslav - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:11
19. Táňa Pospíšilová, 37. Andrea Dostálová, 55. Markéta Kabešová - 7. Anna Kutnarová, 14. Nikola Bursová, 18. Petra Kytková, 26. Anna Kutnarová, 41. Kristýna Vejvodová, 44. Petra Kytková, 52. Nikola Hamerníková, 55. Nikola Hamerníková, 56. Kristýna Vejvodová, 58. Petra Kytková, 60. Petra Kytková; rozhodčí: Petr Bartáček - Martin Hrubec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 25, Pavlína Kozáková 0 - Jana Vyrobíková 18; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:7;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Pavla Doubka: V utkání se nám dařilo být aktivní a na naše poměry dobře zakončovat šance, Díky několika absencím v sestavě jsme přijeli na dvě, ne úplně sehrané, pětky. Holky však zahrály dobrý zápas a daly hodně hezké branky, Děkujeme soupeři za náročný zápas,
60:00
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny z naší strany pěkný bojovný florbal. a ve třetí třetiny jako by jsme na hřišti nebyli. Děkuji soupeři za zápas a přeji mnoho štěstí do dalších zápasů.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí 7, hosté 13.
59:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Kytková, asistoval Nikola Bursová (3:11).
57:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Kytková, asistoval Nikola Hamerníková (3:10).
56:11
Střídání brankáře. Nový brankář Pavlína Kozáková družstva Banes Florbal Soběslav
55:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Kristýna Jiříčková (3:9).
54:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Nikola Bursová (3:8).
54:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Táňa Pospíšilová (3:7).
51:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Hamerníková bez asistence (2:7).
43:18
40:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová bez asistence (2:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: domácí 8, hosté 12.
36:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Markéta Kabešová (2:4).
25:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Barbora Sladkovská (1:4).
20:00
20:00
19:59
Poměr střel po první třetině: domácí 6, hosté 11.
18:34
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová, asistoval Markéta Kabešová (1:3).
17:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Kytková, asistoval Adéla Skalická (0:3).
13:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Nikola Hamerníková (0:2).
09:17
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Radka Kylarová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bartáček a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Barbora Sladkovská, Kristýna Vejvodová, Kristýna Jiříčková, Anna Kutnarová, Radka Kylarová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová