2:1
2:1
- : -

Florbal Vsetín - FBC Ossiko Třinec 6:5
7. Veronika Dědková, 10. Barbora Sedláčková, 23. Nikol Šobáňová, 28. Eva Urbášková, 44. Eva Urbášková, 48. Marika Marečková - 7. Petra Bieleszová, 15. Eliška Zetková, 15. Karolína Franková, 23. Petra Bieleszová, 44. Kateřina Havlová; rozhodčí: David Zástřešek - Vu Pham Anh; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Martina Franková 33 - Martina Szwanczarová 26; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Dnes jsme tady odevzdali body. Soupeř nic moc nehrál a my bohužel také ne. Aspoň před play off trochu spadneme na zem a vrátíme se k poctivé dřině. Výborný výkon gólmanky soupeře, jeji spoluhráčky by ji měly líbat ruce za 3 body."
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Přibyla: "Zápas o štěstí, týmovosti a úžasné naší brankářce! Holky v první třetině se snažily přizpůsobit hře, ale ve druhé třetině ukázaly svou hru a dokázalay soupeře dotáhnout! Třetí třetina už byla z naší strany o bránění a využití soupeřových chyb. Děkujeme divákům za úžasnou atmosféru a soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
58:05
Timeout FBC Ossiko Třinec
47:17
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Veronika Dědková (6:5).
43:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Adéla Šibrová (5:5).
43:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Sedláčková (5:4).
42:00
Vyloučen hráč Gabriela Mandíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
27:27
24:53
Kateřina Sedláčková těsně vedle!
22:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Eliška Zetková (3:4).
22:15
Máme tu 2 rychlé góly na obou stranách. Nejprve dorovnala scóre Nikola Šobáňová z důrazu před bránou. Poté vsítil branku Třinec po rychlé rozehrávce z půlky hřiště.
22:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Veronika Dědková (3:3).
20:00
20:00
19:26
Vyloučen hráč Zuzana Wojnarová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
19:09
Za zády Frankové zvoní tyč!
15:31
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
14:49
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Vladimíra Skalíková (2:3).
14:49
Třinec obrací vývoj utkání a jde do vedení po závahání v obraně Vsetína.
14:18
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková bez asistence (2:2).
14:18
Třinec opět dotahuje.
13:25
Eva Urbášková prošla kolem mantinelu přes dvě hráčky, bohužel před bránou nikdo její nahrávku nenašel.
11:40
Kapitánka Třince sahala po vyrovnání.
10:30
Šibrová si spletla florbal s golfem a zamáchala florbalkou před obličejem domácí hráčky.
09:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Urbášková (2:1).
09:40
Druhou šibenici zápasu má na svědomí Barbora Sedláčková, která posílá svůj tým opět do vedení.
09:24
Ups, málem jsme byli svědky rozbité podlahy na Vsetíně. To byl příklep!!
08:59
Martina Franková opět zachraňuje zaváhání domácího týmu.
06:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová bez asistence (1:1).
06:48
Máme tu rychlé vyrovnání!
06:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Veronika Dědková, asistoval Marika Marečková (1:0).
06:25
Veronika Dědková vymetá pavučiny hostující brány a máme tu první gól zápasu!
04:52
Střelu z pomyslného mezikruží Třince zlikvidovala skvělá Martina Franková!
04:15
Nebezepčný protiútok Vsetína.
03:11
Barbora Sedláčková se svou individuální akcí dostala až ke střele, bohužel bez úspěchu.
01:32
Franková s přehledem chytá střelu z půlky.
01:02
Standartní situace pro domácí tým končí v rohu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Zástřešek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Michaela Gibiecová, Eliška Zetková, Petra Bieleszová, Zuzana Wojnarová, Tereza Martynková
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Sára Jakubkovičová, Tereza Goláňová, Eva Urbášková, Barbora Sedláčková, Renata Jašková