2:0
4:5
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Texas Longhorns 6:5
33. Monika Hrnečková, 39. Andrea Dostálová, 42. Markéta Kabešová, 42. Adéla Kubátová, 44. Lucie Vacková, 59. Veronika Šraierová - 41. Michaela Blovská, 43. Klára Kozlová, 45. Barbara Livorová, 47. Barbora Nosková, 57. Klára Kozlová; rozhodčí: Michael Pražák - Jan Novotný; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 30 - Jana Soldátová 21; po třetinách: 0:0, 2:0, 4:5;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 9, hosté 14.
60:00
Komentář trenéra hostů: Opět pro nás krutý výsledek s ohledem na vývoj zápasu. Dále nás trápí produktivita, ale to se určitě do playoff zlomí. Musím holky za celý víkend pochválit, zasloužily si více bodíků do tabulky. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas. Přejeme hodně štěstí do playoff.
60:00
Komentář trenéra domácích: Konečně jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Musím holkám poděkovat za nasazení po celé utkání. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:27
To jsou nervy.... Poslední půlminuta.
59:26
Timeout FBC Texas Longhorns
58:53
Texasky hrají v šesti. Nikoliv neoprávněně, vyhnaly brankářku.
58:15
Timeout Banes Florbal Soběslav
58:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová, asistoval Andrea Dostálová (6:5).
57:50
Výborný zákrok Hnojnové! Teď tým vážně podržela.
56:09
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Klára Kozlová, asistoval Jana Kadlecová (5:5).
55:58
Atmosféra houstne. Pořád tu někdo křičí.
55:28
Nepřehledná změť těl před domácí bránou. Samá ruka samá noha...
54:05
Rozhodčí v menší kolizi s domácí Pospíšilovou. Kupodivu vyšel ze střetu živ a zdráv.
51:06
Ach ty soběslavské přesilovky.... Chybí mi tu plačící smajlík. Český florbal by měl popřemýšlet o možnosti použití emotikon v zápise...
49:54
Vyloučen hráč Klára Kozlová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
49:21
Soldátová usilovně šátrá mezi nohama. Hledá míček. Má ho. Vyhazuje.
47:59
Střela Dostálové doletěla až do Vimperka. Bohužel to cestou nevzala přes bránu soupeřek...
46:05
Tak tahle střela měla oči! Nosková balón umístila přesně do rohu.
46:01
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Barbora Nosková, asistoval Dominika Kračunová (5:4).
44:58
Kadlecová faulována, chystá se rozehrávka.... ..... ..... Nic.
44:04
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Barbara Livorová bez asistence (5:3).
43:20
Přestávám si stěžovat, že se nic neděje, protože teď toho zapisuji tolik, až se mi zavařil notebook.
43:13
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Adéla Kubátová (5:2).
42:29
Vyloučen hráč Hana Kostečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
42:09
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Klára Kozlová, asistoval Emma Šlopková (4:2).
41:53
No toto! Nejdříve parádní gól rychlonohé Kabešky a poté do toho plácla Kubátová a míček také končí za zády Soldátové!
41:48
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Veronika Šraierová (4:1).
41:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (3:1).
40:55
Zrovna když jsme začali uzavírat sázky, zda Hnojnová udrží čisté konto, přišel první gól hostí.
40:26
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Klára Kozlová (2:1).
40:10
Zdravíme časoměřičku Kateřinu, která tu dnes měla být s námi, ale zmohl ji střevní moribundus.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 10, hosté 11.
40:00
38:47
Pěkný gól. Prý. Já ho neviděla, protože čučím do počítače.
38:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Monika Hrnečková (2:0).
38:18
Kozlová zkusila, ale mimo. Chtělo by to větší razanci. Pánské osazenstvo na stolku rozvíjí teorii, že dámy mají příliš něžné ručky.
37:01
Šlopková trefuje basketbalový koš. Na stolku jsme se shodli, že to byla jasná trojka.
32:08
Konečně! Kubátová nejprve prohnala míček po brankové čáře, ale gól to nebyl. Hrnečková ale situaci napravila a skóruje!
32:07
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Adéla Kubátová (1:0).
31:17
Už z hor zní zvon... Ne, to byla opět tyčka u Hnojnové.
28:12
Šlopková v roli šunky v sendviči mezi třemi domácími hráčkami.
26:37
Po střele Kozlové zvoní tyčka za domácí brankářkou Hnojnovou.
23:45
Škoda, že se dnes nehraje na neproměněné šance, hned by bylo skóre zajímavější.
22:56
Hra se lehce přiostřuje. K vidění jsou tvrdé souboje.
21:25
Kubátová zkusila "bekáčem", ale jak je jejím zvykem, šlo to nad bránu.
20:00
20:00
Střely po první třetině: domácí 8, hosté 10.
20:00
19:00
Šance jsou na obou stranách. Většina střel ale končí na pupíku golmanek.
14:58
Ani hra ve čtyřech utkání příliš neoživila, až na rozbourané mantinely nebylo nic k vidění.
14:09
Vacková dnes již poněkolikáté selhala při zakončení.
13:00
Rozhodčí to také asi nebavilo, takže zápas ozvláštnili hrou 4x4.
12:38
Vyloučen hráč Michaela Blovská družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:28
Vyloučen hráč Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
12:01
Hra je velmi vyrovnaná. Ale taky docela nezáživná. Pořadatelský stolek se zatím nudí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Pražák a Jan Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas Longhorns: brankář: Jana Soldátová; hráči v poli: Klára Kozlová, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Barbora Nosková, Michaela Blovská
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová