0:3
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Bulldogs Brno 4:8
7. Michaela Boháčková, 24. Aneta Kastnerová, 29. Denisa Bártová, 36. Kateřina Bednářová - 20. Simona Némethová, 21. Simona Némethová, 26. Michaela Žáková, 29. Michaela Žáková, 36. Simona Némethová, 42. Yvona Dostálová, 44. Tereza Sedláčková, 54. Jana Boberová; rozhodčí: Jaroslav Štolc - David Podařil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martina Miksová 27 - Markéta Marková 15; po třetinách: 1:1, 3:4, 0:3;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině:5:12
59:59
Komentář trenéra hostí: První třetina od nás odehraná velice solidně, držení míče 98% několik dobrých šancí, bohužel klasicky ze dvou střel soupeře na branku dostaneme gól. Druhá třetina byla naopak dost hrůzostrašná do obrany, soupeř nás i místy přehrával. Ve třetí třetině jsme se uklidnili a znovu začali hrát, ale proti první třetině jsme dali i nějaké branky. Děkujeme za kvalitní zápas a dobrou přípravu na play-off.
59:59
Komentář trenéra domácích: S průběhem prvních dvou třetin jsme vcelku spokojeni, dokázali jsme se soustředit na části hry, které jsme chtěli. Zlom nastal v třetí třetině, kterou jsme fyzicky nezvládli. Děkujeme soupeři za zápas.
53:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jana Boberová, asistoval Karolína Garguláková (4:8).
43:31
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková (4:7).
41:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová, asistoval Gabriela Komínková (4:6).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: 7:14
35:40
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Kristýna Syslová (4:5).
35:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Simona Némethová bez asistence (3:5).
28:30
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Denisa Bártová, asistoval Michaela Boháčková (3:4).
28:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Monika Zamazalová (2:4).
25:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Linda Detková (2:3).
23:12
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Kastnerová, asistoval Martina Svobodová (2:2).
20:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Simona Némethová, asistoval Linda Detková (1:2).
20:00
20:00
19:59
Střely: 7:9
19:53
06:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michaela Boháčková, asistoval Kateřina Bednářová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a David Podařil.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Michaela Žáková, Linda Detková, Simona Némethová, Petra Hložanková
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Aneta Kastnerová, Martina Svobodová, Tereza Sedláčková, Michaela Boháčková