5:1
2:1
- : -

Florbal Vsetín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:2
11. Barbora Sedláčková, 24. Monika Mikšíková, 28. Nikol Šobáňová, 33. Marika Marečková, 33. Tereza Goláňová, 38. Kateřina Sedláčková, 57. Monika Mikšíková, 58. Nikol Šobáňová - 37. Lucie Romančáková, 50. Lucie Romančáková; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 20 - Kateřina Vyklická 39; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:1;
60:00
59:59
srřely po třecí třetine___13:7.
59:59
Komentář trenéra domácích: "pastva pro oči"...Na playoff budeme připraveni. Děkuji za zápas.
59:59
Komentář trenéra hosti:Drželi jsme se soupeřem chvíli vyrovnané utkání, ale Vsetín byl více chtiví po gólu a proto si výsledek pohlídal na své straně. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí v play off.
57:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Michaela Strnadová (8:2).
56:57
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Monika Mikšíková, asistoval Eva Gajdošová (7:2).
56:57
Mikšíková z půlky poslala míček za záda Vyklické.
55:10
Hra pokračuje a míček si berou domácí.
54:45
Hra se na pár minut zastaví. Hostující brankářce se udělalo nevolno.
52:45
Domácí drží hosty pod tlakem.
52:16
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:22
Vyloučen hráč Tereza Goláňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Angelika Marie Sedláčková (6:2).
49:49
Ištvánková nedosáhla na střelu hostující hráčky.
48:07
Šobáňové chyběl kousek od vstřelení sedmého goolu domácích.
37:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Veronika Dědková (6:1).
36:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (5:1).
36:14
Po chybě domácích hosté snižují.
35:22
Sedláčková Kateřina přestřelila.
32:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Eva Gajdošová (5:0).
32:47
Goláňová po nádherné dorážce zvyšuje.
32:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Kateřina Sedláčková (4:0).
32:38
Marečková zvyšuje.
30:25
Ištvánková ve formě.
27:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Veronika Dědková (3:0).
27:02
Šobáňová zvyšuje po krásné nahrávce Dědkové.
26:22
23:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Monika Mikšíková, asistoval Tereza Goláňová (2:0).
23:36
Mikšíková propálila všechno co jí stálo v cestě.
22:22
Ištvánková opět bez chyby.
21:12
Goláňová si z hostujících hráček udělala tréninkové kužely.
12:48
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:48
Hosté si zahrají přesilovku.
12:16
Sedláčková Barbora poslala k zemi jednu s hostujících hráček.
10:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Urbášková (1:0).
07:22
Strnádová byla kousek od prvního goolu zapasu.
06:10
Urbášková střílí těsně mimo.
05:10
Urbášková prověřila Vyklickou.
02:22
Ištvánková si připisuje první úspěšný zákrok.
00:01
Vážení sportovní příznivci rádi bychom vás přivítali na dnešním utkání 1. ligy žen mezi týmy Florbal Vsetín a Orel Rtyně v Podkrkonoší
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kateřina Vyklická; hráči v poli: Denisa Kalousková, Lenka Blažeňáková, Lucie Sokolová, Veronika Vacková, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Veronika Dědková, Kateřina Sedláčková, Marika Marečková, Michaela Strnadová, Nikol Šobáňová