1:0
2:0
- : -

FBC Ossiko Třinec - FBC Dobruška 4:2
17. Kateřina Havlová, 37. Vladimíra Skalíková, 55. Tereza Martynková, 57. Adéla Šibrová - 9. Jitka Růžičková, 12. Jitka Růžičková; rozhodčí: Roman Sasín - Viktor Kubala; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Dagmar Velčovská 16 - Dominika Flídrová 26; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dneska měl zápas parametry play-off, nasazení, bojovnost od obou týmů parádní. Od nás skvělá první třetina, ve druhé byl na tom lépe soupeř, a ve třetí to bylo o tom, kdo prolomí nerozhodný výsledek. Nemám moc co vytknout. Za týden stejně začíná nová soutěž, a takové zápasy nám do play-off pomohou. Díky za zápas, a hodně štěstí a našim skvělým fanouškům za povzbuzování.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Dlouho jsme se prali s proměňováním šancí při hře 5 na 5. Bylo to jen o tom odšpuntovat to a ve třetí třetině se nám to povedlo. Neskutečný morál! Jedeme v módu play off a jsme odhodlaní dojít co nejdál. Posílám pozdrav do Brna Žvakinovi, který má také zásluhu na našem skvělém výsledku po základní části. TÝM!!!"
60:00
56:38
Timeout FBC Dobruška
56:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Kateřina Havlová (4:2).
54:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Kateřina Havlová (3:2).
46:33
Zatím sledujeme urputnou bitvu bez nějakých vážnějších šancí.
40:00
40:00
Střely na branku 12:6.
40:00
36:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Eliška Zetková (2:2).
35:14
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
28:41
Vyloučen hráč Tereza Jirčíková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:30
Hráčky Dobrušky ještě zůstaly v šatně, hráčky Ossika vstoupily hodně aktivně do druhé třetiny.
16:31
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Vladimíra Skalíková (1:2).
16:31
Havlová to vzala na sebe a střelou na bližší tyčku snížuje stav utkání na 1:2.
16:02
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
15:10
Sledujeme hru bez nějakých važnějších šancí.
11:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Diana Peterová (0:2).
10:53
Vyloučen hráč Kateřina Havlová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
08:35
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (0:1).
08:35
Bohužel soupeř skóruje z ojedinelé šance.
08:17
Další slibná šance domácího týmů.
07:21
Utkání doprovází skvělá atmoseféra.
04:20
Bieleszové v dobré pozici sjel míček z čepele.
03:14
Hráčky Ossika vstoupily do utkání aktivněji.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Diana Peterová, Adéla Vávrová, Nikola Andršová
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Dagmar Velčovská; hráči v poli: Eliška Zetková, Michaela Gibiecová, Tereza Martynková, Zuzana Wojnarová, Petra Bieleszová