3:6
2:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:8
22. Pavel Hurta, 26. Patrik Pícha, 37. Patrik Pícha, 45. Patrik Pícha, 45. Daniel Flašar - 24. Michal Vojtíšek, 27. Filip Forman, 31. Filip Folauf, 33. Filip Horák, 34. Filip Forman, 39. Filip Horák, 41. Jan Malič, 58. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:3 + Dominik Šimáně ČK1 + 5; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Petr Maláč 17 - Filip Šik 15; po třetinách: 0:0, 3:6, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Folaufa: Prvních patnáct minut jsme tu nebyli, až poté jsme začínali něco hrát, i když jsme se brzdili několika zbytečnými vyloučeními. Hra s postupujícím časem byla rychlejší a agresivnější, divákům se musela líbit. jsme rádi za tři body. děkujeme divákům a soupeři.
60:00
Pokračování komentáře: Místo abychom dále trpělivě pokračovali trenérem v nastavené taktice, tak jsme soupeře dostali svými chybami do tříbrankového vedení a to již nešlo zvrátit. Děkujeme divákům za povzbuzování po celé utkání a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině: 8 - 8
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného(1): Pěkné, dramatické, pro diváky atraktivní utkání s remizovým skóre v 1. a 3. třetině. Zápas rozhodla nekoncentrovanost a nezkušenost našich hráčů při dobře se vyvíjejícím utkání.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:27
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 do konce utkání.
58:27
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minut za hrubost.
57:48
Ostrava v šesti.
57:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Martin Kadlec (5:8).
56:24
Krásná rychlá akce domácích končí střelou Píchy přímo do Šika.
55:14
Skvělý zákrok Maláče zachránil gól.
54:01
Forman si myslel, že může obejít dva protihráče, ale marně. Byl čistě přitlačen na mantinel a o míček přišel.
52:21
Hra je nahoru dolů, míček neustále mění majitele.
50:58
Matoškova nečekaná střela rozeznívá tyč vedle Šikovy hlavy.
49:57
Kadlec trefuje boční síťku, míček končí za mantinelem a rozehrávat budou domácí.
48:35
Hosté hrají v plném počtu.
47:47
Ostrava zatím bez větší šance.
46:55
Matoška z první vedle, Homola následně do bloku.
46:35
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
46:03
Nyní šlo na Šika mnoho střel, ten se však drží.
44:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Vojtěch Krhovják (5:7).
44:44
Flašarova povedená střela na zadní snižuje náskok hostů.
44:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Matěj Matoška (4:7).
44:01
Domácí v tlaku.
42:40
Mikulokova střela skončila na hrudi Šika, následnou dorážku už si gólman hostů pohlídal.
41:44
Folauf netrefuje míček do prázdné brány.
40:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (3:7).
40:30
Hurta se dostal do dobré pozice, ale míček mu nakonec uskočil.
38:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jan Malič (3:6).
37:35
Mikulokova riskantní ale hezká akce nakonec končí střelou nad.
36:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Lukáš Homola (3:5).
36:09
Homola ve výhodné pozici, bohužel míjí.
35:06
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra na zemi.
34:12
Po chybě Hurty se k míčku dostává Forman, tentokrát mu v navyšování skóre zabránil Maláč.
33:48
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
33:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Vít Malý (2:5).
33:30
Rychlou akci Bohemians zneškodňuje Flašar.
32:12
31:40
Rozhodčí zvedají ruce po faulu Matošky.
30:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf bez asistence (2:3).
30:09
Chyba Homoly v rohu vede k navýšení skóre ze strany hostů.
29:07
Malič sám na středu, míček namířil přímo do hrudi gólmana domácích.
27:44
Nepřesná přihrávka Matošky posílá hosty do brejku.
26:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (2:2).
26:41
Zajímavá střela Formana končí za zády Maláče.
25:56
25:39
Homola střílí vysoko nad Šikovu bránu.
25:16
Nota před bránou promáchl skákavý míček, který mohl skončit v bráně.
24:33
Ostrava zatím bez střely.
24:03
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
23:59
Folauf netrefuje stoprocentní šanci.
23:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (1:1).
22:20
Šobotníkova přízemní střela nenadělala Maláčovi žádné problémy.
21:33
Folauf z první od mantinelu, avšak vedle.
21:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Radim Heiser (1:0).
18:05
Bohemka dlouho na míčku, ale pořádná střela na bránu žádná.
16:25
Homola předvedl solidní kličku, ke střele se bohužel nedostal.
15:44
Maláč výborný zákrok proti Netrefovi.
14:41
Ostrava opět pod tlakem. Maláč zatím stoprocentní.
13:22
Homola fauluje v rohu vlastní poloviny, rozehrávat bude Bohemians.
11:53
Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:33
Dočkal netrefuje z metru prázdnou bránu.
09:54
Tlak domácích končí u Přikryla, který dvakrát za sebou ztrácí míček.