Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
0
Utkání bylo zkontumováno.

Florbal Exelsior Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:4
11. Martin Kutáček, 18. Tomáš Prus, 20. Adam Feber, 21. Daniel Matloch, 22. Ondřej Drong, 26. Vít Kryška, 53. Martin Šulc - 43. Michal Konrád, 45. Jiří Suchomel, 54. Jiří Suchomel, 54. Kryštof Indruch; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 14 - Radek Šafář 29; po třetinách: 3:0, 3:0, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kozlíka: Florbalově povedený výkon, zejména bych vyzdvihl, až na výjimky, povedené a odmakané vracečky. Náš největší problém je bohužel morálka. Děkuji soupeři za férový zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Romana Jandy: Dvě třetiny nekoncentrovanost, jakobychom doufali, že to prostě půjde samo stejně jako v minulých zápasech. K tomu třikrát total fatal a jeden vlastní gól. Třetí třetina už byla o něčem jiném, tam už jsem nás poznával jenže dvacet minut k výhře prostě nestačí. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
58:51
Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:51
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
57:09
Šulc dává zádovku na Fiedora, který opět přestřeluje bránu.
55:22
Nivnický vyhrává v rohu osobní souboj a zároveň i míček.
54:11
Brankář Brna vychytal Šulc.
53:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Milan Ducar (5:0).
53:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (5:-1).
52:54
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc bez asistence (5:-2).
52:42
Čechal poslal cross nahoru na Pecháčka, který přestřeluje bránu.
51:21
Nivnický zabránil vstřelení gólu do prázdné brány.
49:43
Čechal prošel přes střed, ale neměl komu nahrát a hra se vrací do obrany domcích.
48:22
Feber ztrácí míček v rohu soupeře.
46:22
Pecháček zkouší střelu z půlky, která je bohužel neúspěšná.
45:10
Matlochovi do jeho střely vlezla noha soupeře a zabránila tak gólu do prázdné brány.
44:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Filip Konstant (4:-2).
44:13
Křístek po ztrátě míčku se rychle vrací zpátky a čistě jej bere zpět.
43:11
Křístek vyjel s míčkem z obrany až za bránu soupeře, kde má rozehrávku z rohu.
42:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Jiří Suchomel (4:-3).
40:45
Drong netrefuje bránu z velkého brankoviště.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
39:57
Vejmělkovi sjíždí střela pár sekund před koncem.
38:21
Brnu chyběl malý krůček ke gólu, ale míček byl na čáře odpálen pryč.
36:33
Pecháček blokuje střelu Kozáka.
33:21
Křístek ztrácí v rohu soupeře míček, kvůli jeho zbytečného faulu.
31:21
Feber prochází přes obránce Brna, ale brankář hostů ho vychytal.
28:22
Šulc nahrává před bránu na Fiedora, který netrefuje prazdnou bránu.
27:11
Feber nahrává na druhou stranu Šurikovi, který ale trefuje hned prvního hráče před ním.
25:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vít Kryška, asistoval Radim Pecháček (4:-4).
25:14
Konstant netrefuje prázdnou bránu.
24:52
U brány Zámečníka zazněla tyč.
23:33
Brno přestalo být stejně aktivní jak v 1. třetině a Havířov toho využívá.
22:16
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
21:22
Havířov přišel do 2. třetiny s úplně jiným nasazením.
21:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong, asistoval Lukáš Šurik (3:-4).
20:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Martin Šulc (2:-4).
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.
20:00
20:00
19:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (1:-4).
18:04
Fiedor vybojoval zpátky míček, který ztrátil a nahrál jej na Šulce.
17:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Martin Kutáček (0:-4).
16:58
Šurik odskakuje od volného úderu a po přijetí nahrávky od Matlocha střílí příklepem mimo bránu.
14:44
Feber střílí na bránu, ale míček se nestihl dokutálet za brankovou čáru než jej chytil brankář hostí.
13:33
Havířov držel míček v oslabení něco přes minutu.
12:15
Šulc vybojoval míček v oslabení a nahazuje jej na Hřivnu.
11:56
10:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Jakub Čechal (-1:-4).
10:49
Kutáček střílí backhandem gól.
08:56
Fiedor neproměnil trestné střílení, trefil pouze tyč.
07:37
Hra není zatím o žádných kombinacích, spíše se hraje na sebe samého.
05:21
Havířov získává míček a bere si čas ve svůj prospěch.
04:43
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
03:31
Prus dává slepou přihrávku na soupeře místo na svého spoluhráče.
02:31
Havířov hraje zbytečně moc zbrkle a ztrácí své míčky.
01:43
Zámečník vyráží prudkou střelu Kozáka.
00:55
Šurik fauluje soupeře a je proti jeho týmu nařízen volný úder.
00:21
Šulc ihned napadá svého soupeře a získává míček pro svůj tým.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Tomáš Vejmělka, Filip Kozák, Milan Jedlička, Milan Ducar, Kryštof Indruch
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Martin Šulc, Jan Fiedor, Josef Hřivna