4:1
5:5
- : -

PSN Tatran Střešovice - Sokol Pardubice 14:8
2. Sebastián Rod, 5. Tomáš Navrátil, 8. Bohumil Piskáček, 12. Tomáš Navrátil, 20. Jan Faitenhanzl, 21. Pavel Šimeček, 25. Michael Kočandrle, 27. Tomáš Navrátil, 40. Pavel Šimeček, 56. Michael Kočandrle, 57. Michael Kočandrle, 58. Petr Husťák, 58. Vojtěch Klápa, 60. Pavel Šimeček - 3. Lukáš Kučera, 9. Jiří Kohoutek, 33. Jiří Kohoutek, 46. Filip Novák, 47. Filip Novák, 51. Filip Novák, 53. Filip Novák, 56. David Petržela; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 19, Jan Linhart 4 - Martin Korunka 23; po třetinách: 5:2, 4:1, 5:5;
60:00
Počet střel ve 3.třetině 13:14
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Randy: První půlka zápasu nic moc, šance jsme měli, ale nedali jsme ani ťuk. Druhá půlka výrazně lepší, Tatran jsme přehrávali a zaslouženě se dostali na rozdíl dvou branek. Konec jsme měli zahrát lépe. Tak i tak ale dobrej morál. Tatranu díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Výborné utkání s obrovským desetiminutovým výpadkem, který nás málem stál zápas. Poučíme se z toho a v dalších zápasech dokážeme hrát celých 60 minut. Děkuji soupeři za zápas a klukům za skvělý víkend.
60:00
59:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Faitenhanzl (14:8).
58:14
Pardubice dál zkouší v šesti
57:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Jan Linhart (13:8).
57:55
Klápa v klidu posílá do prázdné brány
57:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Husťák, asistoval Tomáš Navrátil (12:8).
57:11
Hned druhá rychlá branka Tatranu
56:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Pavel Šimeček (11:8).
56:52
Kočandrle krásná střela z úhlu
55:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Lukáš Kučera (10:8).
55:47
Další gól Pardubic a stále hra 4na4
55:18
Vyloučen hráč Matěj Gregor družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
55:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle bez asistence (10:7).
55:10
Kočandrle navyšuje gólem v oslabení!
54:06
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:53
A bude se vylučovat.
52:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Jiří Kohoutek (9:7).
52:21
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Linhart družstva PSN Tatran Střešovice
52:21
Novák další gól! Pardubice prohrávají už jen o 2 góly, bude to ještě zajímavé
50:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Vojtěch Kaluža (9:6).
46:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval David Petržela (9:5).
46:40
Pardubice snižují na 5-9
45:50
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Lukáš Kučera (9:4).
39:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Tomáš Navrátil (9:3).
32:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Michal Smola (8:3).
28:29
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
26:50
Timeout Sokol Pardubice
26:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Pavel Šimeček (8:2).
26:50
Navrátil se dnes očividně moc dobře vyspal!
24:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Sebastián Rod (7:2).
19:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Faitenhanzl, asistoval Pavel Šimeček (5:2).
14:42
Vyloučen hráč Richard Rak družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
11:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Bohumil Piskáček (4:2).
11:17
Navrátil neskutečný onetimer po crosu Piskáčka
10:57
Další krásná akce Parducbic ale nic z toho není
08:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Vojtěch Kaluža (3:2).
08:35
Kaluža na Kohoutka a je z toho fík!
07:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Petr Husťák (3:1).
07:56
Piskáček neskutečná! Ten kluk má talent!