1:1
1:1
- : -

Technology Florbal MB - Florbal Ústí 3:2
2. Sebastián Šlechta, 38. Zdeněk Vyhnánek, 52. Sebastián Šlechta - 25. Dan Semerád, 60. Ondřej Kawulok; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Marek Macík 21 - Dominik Hrabě 14; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
60:00
Střely po 3. třetině: Technology Florbal MB - 8, Florbal Ústí - 10.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Dnes měl náš výkon do ideálního celkem daleko, na druhou stranu se nám dařilo plnit věci, které jsme si řekli. Jsem rád, že jsme tento zápas zvládli i v nekompletní sestavě. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Vojty: Soupeř vyhrál zaslouženě, ale vzhledem k našemu slabému výkonu toho ani nemusel moc předvést. Jen nás nechal se porazit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Václav Vavruška (3:2).
57:29
Švejda pokazil rozehrávku a z toho vyplynula šance hostí, která gólem nekončí.
55:33
Macík si připisuje další povedený zákrok skoro na úrovni brankové čáry.
53:38
Martínek střílí z výběhu, Hrabě chytá.
52:09
Po souhře Šlechty a Korycha Boleslav zatím odskakuje na dvoubrankový rozdíl.
51:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Marek Korych (3:1).
50:25
I když se hra přelívá ze strany na stranu, nic zásadního se na hřišti zatím neděje.
47:38
Díky Kárníkově bloku se na míček dostává Boleslav. Žádné velké šance z toho ale neplynou.
45:52
Hra v rychlém tempu. Nikdo nedá nikomu nic zadarmo.
43:42
Boleslav tlačí na pilu a snaží se navýšit skóre ve svůj prospěch.
42:10
Peštál přes půl hřiště sám a zakončil střelou, kterou Hrabě vyráží maskou,
40:32
Ústí na útočné polovině a snaží se využít přesilovku.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Technology Florbal MB - 6, Florbal Ústí - 6.
40:00
Bule 3. třetiny ve prospěch hostí.
40:00
38:57
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Josef Peštál (2:1).
37:55
Odražený míček od svého spoluhráče si bere na starosti Vyhnánek, který se nemýlí s prostřeluje,
34:28
Vyhnánek míří na bránu Hraběho, míček mu sjel a tak se do šance dostal Varuška, který Boleslavského gólmana nepřekonal.
32:46
Kárník společně s Macíkem zabránil další inkasované brance, A Boleslav vyváží míček na útočnou polovinu.
31:32
Střela Korycha přesně na bránu, ovšem Hrabě rukou vyráží.
31:14
Střela Šlechty těsně mimo bránu.
29:55
Vyloučen hráč Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
29:55
Martínek předtím zavinil oslabení svého týmu, teď Boleslavi zařizuje přesilovku.
27:55
Boleslav po střele na gólmana hostí se musela vracet zpět na svou obrannou polovinu a Macík maskou vyráží.
26:26
Přestože v 1. třetině byla Boleslav výrazně lepším týmem na hřišti, průběh druhé třetiny je trochu jiný a Ústí hraje jinou a lepší hru.
24:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Jan Peška (1:1).
24:55
Poté co Martínek naskočil do hry se pětka Boleslavských nestihla pořádně srovnat a Boleslav inkasuje.
24:23
Šlechta, Peštál a zákrok gólmana hostí na brankové čáře.
22:46
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
22:46
Po zákroku Martínka u domácí branky je Martínek vyloučen.
20:57
Peštál sražen k zemi, odpískáno nebylo, hraje se dál.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Technology Florbal MB - 3, Florbal Ústí - 7.
20:00
Buly 2. třetiny vyhráli domácí.
20:00
19:01
Macík chytá na dvakrát. První střelu Ústí chytá a s dorážkou si taky poradil.
16:48
Boleslav za bránou hostí. Faul na boleslavského hráče a tak se rozehrává z rohu hřiště.
12:50
Vývoj hry se nijak nemění. Boleslav je v 90 % na míčku. Pokud má míček v držení Ústí, Boleslav míček získá z bloku nebo zákroku gólmana.
10:09
Po chybě Boleslavi střílel Vybíral a Macík si připisuje další zákrok.
08:58
Střela Vajsejtla Hrabě vyráží.
07:17
Ztráta míčku Boleslavi na útočné polovině a na míček se dostává Ústí, ale ovšem jen na chvíli.
06:09
Hra ze strany na stranu, ale Boleslav tlačí.
03:25
Hra zatím v klidném tempu, na míčku se drží Boleslav, která se snaží dostat přes obranu Ústí.
01:52
01:52
Zmatlíkův blok, Korych míček přebírá, nahrává na Šlechtu a z první střely domácích je gól.
01:00
První prověření Macíka v bráně. Bez problému chytá a rozehrává ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Jan Peška, Ondřej Kawulok, Dan Semerád, Vít Friedl, Filip Vybíral
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Martínek, Daniel Goll, Sebastián Šlechta, Marek Korych, Jiří Zmatlík
00:00
Dobré odpoledne, vítejte u dnešního online přenosu KB Ligy juniorů mezi domácím týmem Technology Florbal MB a týmem hostí Florbal Ústí.