3:3
2:6
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:11
4. Štěpán Kaleta, 12. Jan Vojáček, 22. Jakub Neděla, 26. Ondřej Sidunov, 39. Rostislav Gattnar, 41. Rostislav Gattnar, 59. Adam Choma - 12. Jan Malič, 15. Vít Malý, 26. Dominik Šimáně, 30. Martin Kadlec, 38. Kryštof Lehečka, 43. Filip Forman, 44. Dominik Šimáně, 51. Kryštof Lehečka, 51. Martin Kadlec, 52. Jan Malič, 60. Filip Folauf; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 27, Milan Briš 4 - Jakub Zavřel 17; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:6;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 11 - hosté 15 Střely celkem: domácí 24 - hosté 41
60:00
Nejlepší hráč domácích s číslem 92 Štěpán Kaleta Nejlepší hráč hostů s číslem 99 Dominik Šimaně
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Gurkovského: 50 minut jsme proti všemu statečně bojovali, pak už to nešlo. Zvláštní zápas, hloupá prohra.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Folaufa: dvě třetiny z naší strany utahaný výkon, v třetí jsme trochu přidali a dali i pár gólů a soupeři odskočili. a opět zbytečná vyloučení, v play-off budeme muset hrát zodpovědněji. nicméně konec pro nás nakonec dobrý, jsme rádi za tři body. děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Lukáš Netrefa (7:11).
58:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Rostislav Gattnar (7:10).
58:12
Choma snižuje.
57:58
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
57:58
Pro domácí další přesilová hra.
55:08
Hosté v plném počtu.
53:08
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
52:00
Utkání sleduje 51 diváků.
51:13
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Horák (6:10).
51:13
Střídání brankáře. Nový brankář Milan Briš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:13
Bohemka dává další branku.
50:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec bez asistence (6:9).
50:54
Po chybě domácím dává bohemka další branklu.
50:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Filip Folauf (6:8).
50:01
Bohemka po rychlem protiútoku jde do dvoubrankového vedení.
49:26
Gattnar byl po krásné nahrávce uplně sám před brankářem bohemky ,ale nedal.
47:55
Bohemka šla 3 na 2 ale Zerzoň byl proti.
46:47
Vítkovice zvyšují obrátky.Mají dost šancí ,ale ani jedna neskončila brankou.
45:25
Gattnar byl podražen,ale rozhodčí dávají pouze volný úder.
45:20
Netrefa nepříjemně vypálil ale Zerzoň chytá.
43:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Lukáš Netrefa (6:7).
43:36
Bohemka je lepší a po další krásné akci jde do vedení.
42:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (6:6).
42:42
Máme srovnáno. Bohemka krásnou akcí srovnává skóre.
40:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jan Vojáček (6:5).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Kryštof Malina (5:5).
38:57
Malina na Gattnara do rohu, ten si vyběhl na úroveň velkého brankoviště a prostřeluje Zavřela
37:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Lehečka bez asistence (4:5).
37:52
Bohemka skoruje, Lehečka trefuje pravý roh brány domácích.
29:28
Po chybě domácí obrany, Bohemka vyrovnává.
29:05
27:05
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
27:05
Pro domácí druhá přesilovka.
25:44
25:44
Netrefa našel volného Šimáně a ten trefuje přesně.
25:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Jan Vojáček (4:2).
25:11
Sidunov zvyšuje.
21:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Neděla, asistoval Jakub Koch (3:2).
21:19
Choma na Kocha, Koch zpoza brány na Nedělu a Neděla nemá problém zakončit.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:30
Koch na Chomu, který bohužel netrefil balónek.
16:25
Malič pouze do golmana.
14:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vít Malý, asistoval Michal Vojtíšek (2:2).
14:37
Zřejmě první branka Malého, vzali nám totiž balónek.
11:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Michal Vojtíšek (2:1).
11:51
Tenhle gól jsem bohužel neviděla.
11:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Kryštof Malina (2:0).
11:13
Domácí využívají přesilovku, Malina z levého křídla nahrál na druhou, kde byl Vojáček a ten trefuje přesně.
10:33
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
10:33
Přesilovka pro domácí.
10:04
Zerzoň běží ven z brány, rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
08:58
Neděla střílí, Zavřel vyráží poté chytá.
08:05
Bohemka na půlce hostí.
06:34
Domácí v plném počtu.
05:51
Horák těsně minul bránu Zerzoně, vzápětí Lehečka nastřeluje tyč.
04:34
Vyloučen hráč Adam Choma družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
04:34
Přesilovka pro hosty.
03:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Jan Vojáček (1:0).
03:08
Kaleta střílí z půlky a propaluje Zavřela.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Filip Horák, Vít Malý, Jan Malič
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Daniel Lademberger, Rostislav Gattnar, Kryštof Malina, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov