1:1
7:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Primátor Náchod 9:3
16. Tomáš Hanák, 36. Jan Gucko, 41. Daniel Drobiš, 48. Jan Procházka, 51. Jan Morávek, 51. Patrik Holý, 52. Daniel Drobiš, 54. Lukáš Vácha, 57. Daniel Drobiš - 15. Tomáš Poupa, 30. David Cejnar, 47. Marek Svoboda; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 22 - Dominik Hanuš 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 7:1;
60:00
Komentář utkání domácích Tomáše Zelinky: Dnešní utkání nám nenabídlo moc florbalového umu. Dvě třetiny jsme se trápili. Zaplať pánbůch jsme se na poslední třetinu probudili a utkání zvládli. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Daniela Prouzy: "Soupeř byl od začátku zápasu lepší ve hře na balónku, my jsme se však statečně bránili a drželi naději na dobrý výsledek. Znovu jsme podali o něco lepší výkon než minule a věřím, že v budoucnu zkušenosti zužitkujeme. Děkuji hráčům za výkon a soupeři za zápas."
60:00
59:59
Střely 3. třetiny: domácí- 12, hosté- 9.
59:01
Tak a máme tady poslední minutu zápasu.
57:30
Náchodskou šanci na gól vychytal Ernst.
56:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Procházka (9:3).
53:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Vácha, asistoval Jan Procházka (8:3).
53:51
Náchod nezvládnul oslabení a Vácha se uvolnil a připsal branku pro Štíry.
52:17
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
52:17
Tak i Štíři mají možnost vyzkoušet si přesilovou hru.
52:01
Náchod se snažil dostat míček z jejich poloviny, ale hned na půlce je Štíři zablokovali.
51:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (7:3).
51:23
Náchod nějak polevil na rychlosti a důrazu a moc se mu to nevyplácí.
50:56
Timeout Florbal Primátor Náchod
50:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval Lukáš Fořt (6:3).
50:52
Morávek si obehrál Hanuše a zvedá skóre.
50:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek bez asistence (5:3).
47:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Daniel Drobiš (4:3).
47:12
Naše skvělá dvojka Procházka- Drobiš se nenechala rozhodit gólem a povedlo se jim prostřelit Hanuše.
46:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Martin Brejtr (3:3).
46:31
Zatím Štíři odráží každou střelu.
45:12
Náchod si asi promýšlí každý svůj tah a skoro stojí na místě.
43:00
Další přesilová hra pro Náchod, které paradoxně využívají více Štíři.
41:46
Vyloučen hráč Daniel Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:43
40:43
Hned v první minutě gól, to je celkem zrychlení oproti minulé třetině.
37:45
I když se teď zdržují Štíři na polovině soupeře, tak zatím jsme gól neviděli.
35:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Gucko, asistoval Daniel Drobiš (2:2).
35:52
Guckova střela si našla místo za Hanušovými zády a máme srovnáno!!!!
33:37
Svobodova střela měla dobrou rychlost, ale letěla vedle, stejně jako skoro všechny dnešní střely.
32:03
Hra se nám přiostřuje a hráči nám létají za mantinely.
31:35
Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Vojtěch Prouza (1:2).
29:40
Od tyčky se míček odrazil do brány.
26:22
Střely nám nějak nechtějí skončit v brance a buď končí několik metrů nad brankou nebo v golmanovi.
25:01
Náchodův přechod do útoku skončil v rohu a k samotnému útoku na bránu se nedostalo.
22:42
Zatím se snaží útočit více Štíři a už měli i nějaké gólové šance.
20:01
Úvodní bule 2. třetiny pro Štíry.
20:00
20:00
19:59
Střely 1. třetiny: domácí- 12, hosté-10.
19:20
Zmatku před štírskou bránou se snažili využít hosté, ale obrana ubránila.
17:35
I když jsou Štíři v oslabení, tak se drží více na míčku a už měli i gólovou šanci.
16:51
Jako první si dneska vyzkouší přesilovou hru hosté.
16:50
Vyloučen hráč Radim Hrouzek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Procházka (1:1).
14:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval David Cejnar (0:1).
12:27
Rychlá a pohotová přihrávka Drobiše byla dobrá na odkrytí branky , ale Hanák míček nedostal do branky.
10:52
Fořt po přesné nahrávce stříli z první, ale do golma a i dohrávka se nedostala za brankovou čáru.
09:15
Famózní zákrok Ernsta, který zachránil svůj tým.
08:43
Jiráskovo backhandová střela šla jen do Ernsta.
06:01
Krásná akce Drobiš- Novák skončlila jen zásahem golmana.
05:19
Rada se taky pokusil o střelu, ale stejně jako Náchodu letěla moc vysoko.
04:01
Náchodská střela měla dobrý směr, ale letěla moc vysoko.
03:01
Náchod měl dobou myšlenku v útočné pozici, ale Cejnarovi ujela střela.
02:03
Štíři se drží na soupeřovo polovině a snaží se otevřít skore.
01:13
Fořt zahájil přechod do útoku, ale ke střebě se nedostal.
00:01
Úvodní bule 1. třetiny pro Štíry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Erik Dao, Vojtěch Prouza, Tomáš Poupa, Martin Brejtr, David Cejnar
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Daniel Drobiš, Jan Gucko, Lukáš Vácha, Jan Procházka, Tomáš Hanák