5:0
3:3
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Kanonýři Kladno 9:7
20. Michal Kundrata, 29. Michael Kořének, 31. Michal Kundrata, 35. Jakub Haša, 37. Radim Jančík, 38. Michael Kořének, 42. Martin Janeček, 49. Jakub Haša, 60. Jakub Haša - 14. Matyáš Bachmaier, 15. Vojtěch Pfaur, 17. Mikuláš Plášek, 19. Vojtěch Pfaur, 43. Vojtěch Pfaur, 49. Matěj Stůj, 53. Tomáš Sochor; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 23 - Radek Veselý 18; po třetinách: 1:4, 5:0, 3:3;
60:00
Střely celkem: 26:30
60:00
Komentář zápasu trenéra domácích Lukáše Ondrouška: Do dnešního utkání jsme oproti soupeři nastoupili bez důrazu a když se to sečte s pár chybami v rozehrávce, nemohli jsme být překvapeni jeho vedením. První pauza nám dala možnost zkoncentrovat se, změnit pár taktických věcí a nabudit se do dalšího průběhu utkání. Vše se povedlo, dostali jsme se na koně a utkání rozhodli. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jana Buka: Zápas v dobrém tempu. 1. a 3. třetina od nás nejlepší úseky v sezóně. Ve druhé části jsme polevili v obraně a neproměnili své příležitosti, což nás stálo výsledek.
60:00
Střely po třetí třetině: 5:8
60:00
59:55
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (9:7).
57:20
Panteři by potřebovali vstřelit další gól, aby tak trochu uklidnili svoji hru.
55:45
Janeček předvádí svoji rychlost, ale míček neudržel.
53:38
Kořének uklidnil situaci před vlastní bránou.
52:25
Kladno snižuje na rozdíl jednoho gólu.
52:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Milan Všetečka (8:7).
51:44
Janeček se snažil shodit míček na druhou vlnu, avšak kladenský hráč přihrávku vystihl.
50:28
Dobře provedená standartka od domácích zůstává nevyužita.
48:59
Kladno rychle využívá přesilovku.
48:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Vojtěch Pfaur (8:6).
48:42
Vyloučen hráč Daniel Popovský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
48:16
Haša to teď provedl chytře a Panteři odskakují o další gól.
48:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša bez asistence (8:5).
46:54
Nápor před domácí bránou končí dobře pro Otrokovice.
45:00
Novákovu střelu od půlky Kubíček s přehledem chytá.
43:30
Kladno se snaží napadat otrokovickou rozehrávku.
42:10
Pfaur snižuje na přední tyč.
42:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Mikuláš Plášek (7:5).
41:25
Janečkova tečovaná střela od půlky skončila v bráně.
41:24
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (7:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 15:10
40:00
39:30
Panteři se snaží rozehrát od vlastní brány.
37:58
Tohle jsou Panteři tak, jak je známe.
37:56
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jakub Haša (6:4).
36:48
Hned je hra zajímavější, Jančík otáčí zápas a Panteři jsou opět ve hře.
36:36
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Martin Janeček (5:4).
34:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Martin Janeček (4:4).
34:17
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
33:37
Kladno se snaží rozehrát od vlastní brány.
32:00
Hra je velmi tvrdá a nudná.
30:27
Teď už ale Kundratova střela končí v bráně.
30:26
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (3:4).
30:10
Zdráhalovu střelu na poslední chvíli Veselý vyrazil.
28:20
Golman Veselý zachytil míček těsně před brankovou čarou.
28:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jiří Štěpánek (2:4).
27:42
Hráči Kladna si berou příklad z hokeje.
25:15
Přečíslení 2 na 1 Kubíček vystihl.
24:01
Vyloučen hráč Lukáš Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
23:40
Janeček úspěšný při napadání.
21:57
Samohýl čistě obrán o míček před bránou hostí.
21:05
Další kladenská střela orazítkovala tyč.
20:36
Pfaur střílí pouze nad Kubíčkovu branku.
18:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Matyáš Bachmaier (0:4).
18:21
Zblokovaná střela Jančíka.
16:09
Bachmaier předložil přihrávku volnému Pláškovi, který dává téměř do prázdné.
16:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Matyáš Bachmaier (0:3).
15:50
Hostující zatím důraznější v soubojích.
14:14
Dvě rychlé branky hostů.
14:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Vojtěch Novák (0:2).
13:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Novák (0:1).
12:32
Hra se přelévá ze strany na stranu.
11:50
Kladenský hráč Stůj "bekendem" pouze mimo domácí bránu.
09:53
Panterům se střelecky VŮBEC nedaří!!! Ovšem obrana vyčnívá.
07:05
Hráči diskutují, rozhodčí však s přehledem uklidňuje.
07:04
Hra se přiostřuje. Otrokovický hráč v rohu po zásahu kladenského hráče končí na zemi, ale rozhodčí faul nepíská.
04:45
Kubíček maskou vyráží střelu hostí.
02:56
Hašova střela míří vysoko nad bránu.
02:04
Panterům se zatím nedaří vystřelit na bránu.
01:20
První střela hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Vojtěch Novák, Filip Molhanec, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Michal Kundrata, Jakub Zdráhal, Jakub Haša