2:2
1:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Chomutov 4:8
19. Adam Feber, 36. Adam Feber, 40. Martin Šulc, 58. Martin Šulc - 8. Daniel Kellermann, 16. Daniel Kučera, 18. Ondřej Soukup, 20. Ondřej Soukup, 31. Ondřej Halej, 38. Jakub Holovej, 47. Petr Švehla, 53. Jakub Holovej; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 22 - Jan Štěpánek 28; po třetinách: 1:4, 2:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Ondruše: Zápas rozhodlo naše marné zakončení a efektivní breaky soupeře.
60:00
Komentář trenérá hostí Martina Bociana: Vyrovnaný zápas, který rozhodlo proměňování šancí. Chválím hráče za nasazení, které v utkání předvedli a zejména našeho gólmana, který byl základem vítězství.
60:00
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí závěrečné třetiny.
57:41
Šulc ještě kosmeticky koriguje stav rozhodnutého utkání.
57:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Jan Fiedor (4:8).
55:47
Síly na hřišti se nám vyrovnávají.
55:46
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
55:00
Křístek splňuje svou zápasovou kvótu a usedá na trestnou lavici.
54:59
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:17
Hosté po pár přesných přihrávkách rychle využívají přesilovou hru.
52:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Švehla (3:8).
52:00
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:10
Další Štěpánkův zákrok,
50:43
Feber skvěle našel Křístka, ten si však vylámal zuby na výborně chytajícím Štěpánkovi.
49:40
Dnes je na domácích hokejkách až příliš mnoho nepřesností.
48:38
Blížíme se k polovině třetí třetiny a hosté zatím s přehledem drží otěže utkání ve svých rukou.
46:54
Šulc trefuje břevno hostující branky!
46:01
Hosté znova odskakují.
46:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Tomáš Uhlík (3:7).
43:50
Domácí nepřesní, na míčku jsou hosté.
42:01
Nejnebezpečnější hráč domácích Feber v další šanci.
41:17
Pecháčkova střela z backhandu opět na Štěpánkovi.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: D-11 H-9
40:00
39:06
Šulc je úspěšnější a opět snižuje rozdíl ve skóre.
39:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc bez asistence (3:6).
38:56
Fiedor ve 100% šanci netrefuje bránu.
37:14
Nekoncentrovaná domácí obrana inkasuje zpoza brány další gól.
37:13
36:00
Feberovi střela zrovna nasedla, branku do sítě si však dokázala najít.
35:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (2:5).
35:39
Několik vteřin to vypadalo jak na výročním sraze dřevorubců, tolik sekyr najednou se jen tak nevidí.
34:24
Feber sám před Štěpánkem, ten opět výborný.
34:10
Timeout Florbal Chomutov
30:59
Hosté po ukázkové kombinaci na jeden dotek zvyšují svůj náskok.
30:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (1:5).
27:55
V domácí obraně je průchoďněji než ve střevech kojence.
27:39
Zámečník teď podržel domácí, na druhé straně Štěpánek skvěle vychytal Pruse.
25:52
Hřivna místo toho, aby střílel, zbytečně hledal v rohu utopeného Šulce.
25:18
Šurik se proháčkoval mezi kruhy, ale narazil na další blok chomutovské obranné tvrze.
24:33
Prus chtěl zakončovat do poloprázdné branky, obránce však míček směřující na jeho lopatu stačil zblokovat.
22:02
Domácí Torpedo vstoupilo do druhé části aktivněji, skóre se však zatím nemění.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: 6:11
20:00
19:38
Radost však trvala jen pár vteřin a po další nedůslednosti v obraně je to opět o tři branky.
19:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Petr Švehla (1:4).
19:00
Domácí Feber prostřeluje Štěpánka a vrací domácí do utkání.
18:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Ondřej Drong (1:3).
17:31
Domácí inkasují i ve vlastní přesilovce a hosté odskakují již na tříbrankový rozdíl.
17:30
17:04
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:29
Z následného protiútoku hosté nekompromisně trestají.
15:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Vojtěch Bernas (0:2).
15:25
Křístek se snažil skulinku mezi betony hostujícího gólmana, ten má však mezi svýma nohami zavírací den.
14:19
Štěpánek si poradil i s nepříjemně tečovanou střelou Kutáčka.
11:41
Šurik ve dvou slibných příležitostech... v první nedokázal trefit odkrytou klec, v té druhé střílel jen do hrudi hostujícího Štěpánka.
09:48
Šulc našel v úniku Pecháčka, jeho backhandový pokus však stačila hostující obrana zablokovat.
07:57
Kellermann napřáhl od pravého mantinelu a posílá hosty do vedení.
07:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Jakub Holovej (0:1).
07:11
Po kombinaci Matlocha s Fiedorem zakončoval Hřivna, hostující gólman byl však připraven
05:51
Šurik nepřesně na Dronga, na míčku je Chomutov
05:21
Drong s Nivnickým zahajují postupný útok domácích.
04:14
Domácí se po špatné rozehrávce dostali do velkých potíží.
03:05
Střelu hostujícího Soukopa zablokovala domácí obrana.
02:15
První ohrožení branky si připisují i hosté, bezbrankový stav se zatím nemění,
00:27
Feber v první velké příležitosti před hostujicím brankářem neuspěl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Matyáš Müller, Jakub Pavuk, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Daniel Kučera
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Dominik Křístek, Tomáš Nivnický, Lukáš Šurik, Ondřej Drong, Adam Feber