4:1
4:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí 10:7
12. Petr Olšák, 14. Adam Hemerka, 25. Jakub Maleček, 26. Jiří Halama, 29. Adam Hudeček, 37. Petr Olšák, 56. Adam Hudeček, 57. Petr Olšák, 57. Zdeněk Malich, 60. Vojtěch Kužela - 1. Martin Schneider, 2. Pavel Vlček, 20. Martin Fuchsig, 25. Filip Vybíral, 47. Filip Vybíral, 48. Adam Pucarević, 58. Adam Pucarević; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 16 - Dominik Hrabě 30; po třetinách: 2:3, 4:1, 4:3;
60:00
59:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela bez asistence (10:7).
59:59
Střelou přes celé hřiště pečetí výsledek Kužela
59:59
Střely ve třetí třetině 17:12 pro domácí, celkem 40:23
59:59
Komentář hostujícího trenéra L. Pekárka: Škoda dnešního utkání, kdy se soupeř dal porazit. Skvělý vstup do utkání, poté ztráta koncentrace a chvilkové uspokojení. To, že se upřednostňuje A tým před juniory, to naprosto chápu, ale že upřednostníme dorost před juniory to mě mrzí. Snad to splnilo účel. Děkuji soupeři za fair utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích (Jan Nizner): Dneska ubojované povinné vítězství. I přes výhru horší předvedená hra než v několika posledních prohraných zápasech, jako bychom měli nějaké vnitřní "fairplay" nastavení vždy dát soupeři také šanci dostat se do zápasu. Dnes jsme tak učinil hned v prvních dvou prozevlených minutách. Následovala urputná dřina na každý gól - zítra musíme lépe.
59:02
... a hosté to zkoušejí bez brankáře
59:01
Začíná poslední minuta základní hrací části
57:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Martin Fuchsig (9:7).
57:04
Branky padají v rychlém sledu, Ústí snížilo na rozdíl dvou
56:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jakub Maleček (9:6).
56:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Adam Hemerka (8:6).
55:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jakub Maleček (7:6).
46:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Vybíral, asistoval Pavel Vlček (6:5).
30:53
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
28:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Adam Hemerka (5:4).
28:02
Nádherná nahrávka vzduchem Hemerky a ještě hezčí volej Hudyho
25:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama bez asistence (4:4).
24:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Maleček, asistoval Jonáš Kůra (3:4).
24:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Vybíral, asistoval Martin Fuchsig (2:4).
19:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Adam Pucarević (2:3).
13:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (2:2).
11:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Jonáš Kůra (1:2).
10:22
Vyloučen hráč Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:32
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Jonáš Kůra.
06:58
Hrabě zatím na výbornou
01:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vlček z trestného střílení (0:2).
00:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Fuchsig (0:1).
00:03
První útočný výpad provedli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Martin Fuchsig, Adam Pucarević, Dominik Herzina, Pavel Vlček, Filip Vybíral
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Adam Klimeš, Jakub Maleček, Jiří Halama, Zdeněk Malich