2:7
1:4
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:17
28. Martin Řezáč, 31. Petr Majer, 60. Kryštof Valenta - 1. Matěj Pěnička, 4. Jakub Buršík, 7. Matěj Pěnička, 11. Patrik Šebek, 14. Lukáš Netrefa, 19. Filip Forman, 23. Martin Kadlec, 25. Filip Horák, 26. Matěj Pěnička, 27. Martin Kadlec, 27. Jan Malič, 30. Matěj Pěnička, 40. Matěj Pěnička, 48. Matěj Pěnička, 52. Kryštof Lehečka, 57. Filip Forman, 57. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Karel Pergler 9, Jan Hartman 17 - Jakub Zavřel 38; po třetinách: 0:6, 2:7, 1:4;
60:00
střely ve 3. tř- 16:15, celkem 41:43
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Folaufa: Začali jsme velmi dobře v první třetině zápasu, poté náš výkon měl trochu sestupnou tendenci až do konce. Do útoku jsme byli lepší než do obrany, to musíme zlepšit. Děkujeme soupeři za zápas a děkujeme divákům.
60:00
Kometář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Nemá smysl něco hodnotit. My si řekneme klíčové věci v kabině, víme, že jsme teď v největším sezónním útlumu, ale odrazíme se, pečlivě přípravíme a věřím, že náš tým ukáže všem a hlavně sám sobě, kde je jeho opravdový potenciál."
60:00
59:39
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kryštof Valenta, asistoval Matej Stopka (3:17).
59:18
na konci zápasu se trochu přiostřuje
56:40
další dva zásahy hostí
56:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Tomáš Pour (2:17).
56:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Josef Juha (2:16).
54:12
zápas se již spíše dohrává
51:13
zatímco domácí netrefili prázdnou branku, Lehečka na druhé neměl problém
51:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Tomáš Pour (2:15).
47:32
Formi s Pěňou si zápas užívají
47:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (2:14).
39:04
Vyloučen hráč Jakub Adam družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
38:36
Duda na Řezáče, Zavřel chytá
35:43
Řezáč s Eremiášem v oslabení až k Zavřelovi
35:05
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
34:20
hra se nyní trochu zklidnila
30:41
po úniku Kikina, nařízeno trestné střílení, které Majer s přehledem proměňuje
30:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer z trestného střílení (2:12).
29:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Michal Vojtíšek (1:12).
27:13
a konečně i domácí, po přihrávce Strnada se trefuje Řezáč
27:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Michal Strnad (1:11).
26:35
momentálně hostům vychází úplně vše
26:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (0:11).
26:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Tomáš Otcovský (0:10).
25:13
24:58
střelecká nemohoucnost modrých trvá už druhý zápas, dnes je to ale již tristní
24:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Tomáš Pour (0:8).
22:41
Káďa se zorientoval nejlépe a zápas pokračuje v nastoleném trendu
22:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Patrik Šebek (0:7).
20:00
Vyloučen hráč Matěj Duda družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
18:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Michal Vojtíšek (0:6).
17:14
domácí ubránili výborně oslabení, mohlo by to pomoci do dalšího průběhu zápasu
14:41
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
13:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Kryštof Lehečka (0:5).
13:15
po výborném zákroku Pergler poslal dopředu Majera, Buršík zapl raketový pohon a zabránil
12:03
Maxova táhlá střela těsně nad Zavřelovu branku
10:04
Šebek natáhl své dlouhé nohy, předběhl domácí obranu a nedal Perglerovi šanci
10:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Martin Kadlec (0:4).