2:2
6:4
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 10:8
4. Petr Majer, 7. Matej Stopka, 23. Jiří Koklar, 37. Martin Fenik, 46. Martin Řezáč, 46. Daniel Eremiáš, 47. Daniel Eremiáš, 49. Daniel Eremiáš, 52. Petr Majer, 59. Jiří Lebeda - 16. Matěj Čermák, 19. Jan Kolář, 27. Jan Kolář, 27. Petr Tlapa, 45. Martin Remeš, 48. Petr Tlapa, 58. Ondřej Hurt, 58. Vilém Kavan; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Hartman 26 - Lukáš Bezpalec 25; po třetinách: 2:2, 2:2, 6:4;
60:00
střely ve 3. tř. 15:15, celkem 36:36
60:00
Komentář trenéra hostů Jaroslava Berky: Dnes dobře navázáno na včerejší výkon, který jsme si prohráli dvoumi výpadky v poslední části hry. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Připravujeme se na play-off - dnes prověrka trpělivosti a reakce na vývoj utkání. Věděli jsme, že florbalově budeme lepší, ale museli jsme se vypořádat s taktizováním soupeře. Jakmile jsme srovnali rytmus vlastní hry a přestáli pasáže, kdy bylo asi snahou uspat celou halu, tak jsme byli připraveni rozhodnout utkání a rozhodli. Vítáme zpátky Dana Eremiho v plné parádě!"
60:00
58:36
desátý do prázdné dává Lebeda, což Vilda neunesl a posedí tu s námi
58:35
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Martin Fenik (10:8).
58:35
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
57:56
dva rychlé zásahy vrací Spartu na dostřel
57:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Matyáš Velc (9:8).
57:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Petr Tlapa (9:7).
51:16
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Martin Řezáč (9:6).
48:43
čas 2:47 stačil Danovi na čistý hattrick
48:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Petr Majer (8:6).
47:35
a zásah i na druhé straně, P.Tlapa se nemýlil
47:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Ondřej Hurt (7:6).
46:53
a Eremi je při chuti, luxusními nahrávkami ho zásobuje neúnavný Majer
46:52
45:06
během 7 vteřin tři góly - nejprve Sparta využila standartku a vzápětí si připisuje gól a asistenci uzdravený Eremi, gratulujeme a ať zdraví drží!
45:05
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
45:05
45:00
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Daniel Eremiáš (5:5).
44:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Matyáš Velc (4:5).
36:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Jakub Adam (4:4).
26:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Daniel Riley (3:4).
26:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Matěj Čermák (3:3).
22:13
domácí ubránili, Rajče vyslal Koklara a domácí si znovu berou zpět vedení
22:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Ondřej Novotný (3:2).
17:39
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:24
domácí se tlačí do útoku a Čermák trestá
15:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Daniel Richtr (2:1).
13:39
s koncem přesilovky zvonila za Hartmanem tyčka
12:48
po supersprintu Lebedy v oslabení neproměnil nájezd navrátilec Eremiáš
12:47
Trestné střílení družstva VŠO FLORBAL CHODOV neproměnil Daniel Eremiáš.
11:35
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.