3:1
3:2
- : -

FBC Došwich Milevsko - Florbal Primátor Náchod 10:6
3. Jan Volf, 7. Václav Strouhal, 15. Lukáš Trojáček, 19. Jakub Štván, 23. Adam Černý, 26. Václav Strouhal, 40. Martin Dolejš, 42. Václav Strouhal, 42. Lukáš Trojáček, 59. Martin Dolejš - 2. Tomáš Poupa, 16. Marek Svoboda, 16. Tomáš Poupa, 21. Tomáš Poupa, 48. Daniel Kříž, 48. Vojtěch Prouza; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:3 + Martin Brejtr 5; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 20 - Dominik Hanuš 28; po třetinách: 4:3, 3:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy: "Soupeř byl lepší v přechodové fázi a to rozhodlo. V ostatních herních činnostech jsme se Milevsku vyrovnali. Jsem hrdý na svoje hráče, že zápas nevzdali a dokázali jej v závěru zdramatizovat. Děkuji jim za výkon a soupeři gratuluji k vítězství."
60:00
Komentář trenéra domácích Jaromíra Hrůzy: "Po celý zápas jsme dokázali hrát velmi aktivně a agresivně s hladem po míčku a gólech. Děkuji všem hráčům za přístup a nasazení. Soupeři děkuji za zápas a přeji příjemnou cestu domu."
60:00
59:59
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Milevsko 11, Náchod 8
58:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jan Keyzlar (10:6).
58:24
A přání splněno. Diváci děkují.
58:00
Poslední dvě minuty zápasu.
56:00
Milevští hráči chtějí splnit přání diváků, ale zatím se nedaří prostřelit Náchodského brankáře. Ještě mají 4 minuty.
51:33
Milevští fandové svým skandováním tlačí Milevsko do útoku. Chtějí 10ku.
50:00
Náchod uklidnil svoji hru. Hrají více kombinačně a nehrají tolik silou jako ve druhé třetině. Milevsko má problémy.
48:32
Následně Náchod přidává další branku. Dotáhnou ještě tři branky?
47:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Prouza, asistoval David Cejnar (9:6).
47:16
Timeout Florbal Primátor Náchod
47:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž z trestného střílení (9:5).
47:16
Jak jsem již psal. Náchod bojuje a vynutil si faul s trestným střílením. Krásnou kličkou do forhednu Náchod snižuje.
45:10
Náchod se nevzdává. Bojuje a snaží se napadáním Milevsko donutit k chybě. To se jim daří, ale střelu krásně vytáhl svojí pravačkou Milevský gólman.
41:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (9:4).
41:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (8:4).
41:14
Nejlepší začátek třetí třetiny jaký může být. Jen tak dále Milevsko.
39:09
Krásná nabídka přes celé hřiště je zakončena brankou. Milevsko navyšuje náskok na tři branky
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
36:15
Zdá se, že oba týmy pochopily, že silou to nepůjde a začínají opět kombinovat.
34:45
Náchod opět v pěti.
33:48
Milevsko v přesilovce dobře kombinuje. Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Střílí se , ale zatím gólman Náchoda odolává.
32:44
A je to tu. Hraje se silou, ale když se to přežene, tak to končí vyloučením.
32:19
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
31:35
Máme 16h odpoledne a Milevskou halu opět trápí sluníčko na jedné polovině hřiště. Tam se podlaha jen leskne.
30:00
V polovině druhé třetiny se hraje méně kombinační florbal, ale spíše silový. Uvidíme kdo vydrží se silami v přetlačované.
28:50
Milevský gólman rozehrává na brejk,střela a jejda břevno.
25:35
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Patrik Plocha (6:4).
25:34
Milevsko trestá vyloučení hráče z Náchoda a navyšuje tak náskok o dvě branky.
24:47
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:50
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (5:4).
22:49
Chyby Náchoda v rozehrávce Milevsko využívá k rychlým přechodům do protiútoku. Na poprvé Náchod zachránil gólman, ale na podruhé to už vyšlo.
20:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval David Cejnar (4:4).
20:31
Náchod skóruje po chybě Milevska. Možná spíše i vlastní branka.
18:52
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Jan Volf (4:3).
18:51
Náchod ztrácí míček a rychlý protiútok Milevských končí brankou.
16:50
Náchod zřejmě ožil a poslední dvě minuty Milevské tlačí velmi dobrou kombinační hrou.
15:18
15:17
Co se děje, co se děje. Dva rychlé góly a je srovnáno. Náchod těží z chyb Milevských.
15:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Daniel Kříž (3:2).
14:34
14:33
Milevský rozehrávají z rohu na půlce soupeře. Jedna, druhá přihrávka na jeden dotek, střela a gól.
13:38
Rozehrávka Náchoda na půlce Milevska. Ťukec a výběh do obloučku, střela končí mimo branku
12:20
Milevsko opět v pěti a hned rychlý útok na branku Náchoda
11:30
Náchod sice rozehrává přesilovkové kombinace, ale žádná střela na branku.
10:14
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
10:13
A máme zde první vyloučení a šanci pro Náchod dorovnat skóre.
09:30
Milevsko si vytváří tlak a osamocený střelec Adam Černý míjí branku.
08:00
Po osmi minutách první třetiny je hra vyrovnaná. Oba týmy hrají v nasazení a hraje se dolu, nahoru.
06:06
06:05
Po krásné kombinaci na jeden dotek Milevský Strouhal navyšuje náskok.
02:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Volf, asistoval Jakub Štván (1:1).
01:07
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Dominik Jansa, Marek Svoboda, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Martin Smola
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Jan Volf, David Staněk, Jakub Štván, Tomáš Janda
00:00
Vítejte ve městě vzduchotechniky městu Milevska. Dnes odehrají svá utkání FBC Došwich Milevsko a Florbal Primátor Náchod. Poďme fandit