0:3
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - BLACK ANGELS 5:7
2. Dominik Kaloč, 17. Patrik Pícha, 20. Adam Gábor, 52. Adam Gábor, 52. Patrik Pícha - 4. Tomáš Čáslava, 7. Martin Obuškevič, 12. Tomáš Čáslava, 21. Filip Rulíšek, 34. Martin Obuškevič, 35. Matouš Burian, 59. Tomáš Čáslava; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Petr Maláč 16 - Jiří Procházka 20; po třetinách: 3:3, 0:3, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 15 - 4
60:00
Komentář vedoucího domácího týmu pana Jaroslava Heisera: S Black Angels hrát zápasy jinak nejdou. Hráči mají v hlavách křivdu z dřívějších zápasu a, i když jsme je snažili uklidnit, tak to prostě někdy nešlo. Mrzí mě prohraná druhá třetina. Zápas byl vyrovnaný a vyhrát jsme mohli i my. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeři za bojovné utkání.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu pana Jakuba Zalubila: Hodně bojovné a vyrovnané utkání. Drama na hřišti bylo z toho, že jsme v první a ve třetí třetině nedokázali odskočit a soupeř byl na dostřel. My dnes můžeme být plně spokojeni jen s druhou třetinou. Děkujeme za zápas.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:25
FBC v šesti.
58:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Štěpán Merta (5:7).
57:49
Ostrava na míčku na útočné polovině.
57:25
Domácí hrají v plném počtu.
56:55
Homola získal míček, ale ztrácí přihrávkou naslepo.
56:22
Rulíšek z první střílí mimo.
55:25
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
53:57
Čáslava v šanci, akorát netrefuje bránu.
53:13
Třetí třetina velmi dramatická, míček neustále mění vlastníka.
51:59
Krásná akce Krhovjáka končí pouze střelou do hrudi Procházky.
51:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Lukáš Homola (5:6).
51:35
Dva rychlé góly a Ostrava se dostává zpět do zápasu.
51:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Dominik Kaloč (4:6).
50:40
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:55
Domácí tým bude mít přesilovku, rozhodčí opět zvedají ruce.
49:16
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
48:39
47:36
Čejka pouze do bloku.
46:39
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
46:09
Bude se vylučovat na straně domácích, rozhodčí zvedají ruce.
45:30
Maláč se snažil poslat Píchu do brejku, bohužel byl výhoz moc dlouhý a míčku se zmocňují Blaci.
44:00
Pícha sám před Procházkou, ten mu vychytal jak střelu tak dorážku.
43:18
Hra je nahoru dolů.
41:52
Hosté hrají v plném počtu.
40:51
Ostrava sice točí okolo obrany hostí, ale nebyla vidět žádná pořádná střela na bránu.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 5 - 12
40:00
39:52
Vyloučen hráč Marek Hausmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:45
Vyloučen hráč Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
34:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Čáslava (3:6).
34:18
Nota čistě získal míček a zamezuje tak riziku.
33:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Štěpán Čejka (3:5).
33:14
Chumel před domácí bránou nakonec neskončil gólem.
31:55
31:45
Mikulok bojuje o míček na polovině hostí.
30:39
Rulíšek pouze do tyčky.
29:55
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
24:34
Gábor v pěkné šanci, Procházka ve střehu.
24:19
Obuškevič střílí vysoko nad.
23:29
Gábor shozen na středu, zajímavá strandardka pro domácí.
22:03
Maláč předvedl krásný zákrok!
21:00
Hosté drží míček ve svém obranném pásmu.
20:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Lukáš Horák (3:4).
17:37
Napadání domácích je velmi účinné, hosté si neví rady.
13:04
Matoška s Krhovjákem uklidňují zmatenou hru.
11:59
Střela Dočkala pouze do bloku.
11:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Dominik Janda (1:3).
11:08
Faul Homoly dává Black Angels možnost dobré rozehrávky.
09:41
Čáslava sám před Maláčem, avšak míjí bránu o pár metrů.
09:06
Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
07:30
Rychlý přechod Blaků zastavuje až Dočkal s Flašarem.
06:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Dominik Janda (1:2).
06:14
Obuškevič nedává vyloženou šanci.
05:51
Vyloučen hráč Jakub Nota družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:22
Asi došlo ke špatné komunikaci mezi hráči a Ostrava ztrácí míček na útočné polovině.
04:19
Dočkal vyslal zajímavou střelu od mantinelu, Procházka připraven.
03:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Marek Hausmann (1:1).
03:12
Domácí drží míček v obraně.
02:01
Homola zastavuje potencionální nebezpečí, bere míček a řítí se na bránu Procházky.
01:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Vojtěch Krhovják (1:0).
00:58
Nota ztrácí na útočné polovině.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Jiří Hausmann, Štěpán Merta, Štěpán Čejka, Filip Rulíšek, Lukáš Horák
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Radim Heiser, Lukáš Homola, Patrik Pícha, Vojtěch Krhovják, Matěj Matoška