1:2
2:1
0:0

Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:6pn
13. Daniel Martínek, 13. Filip Kučera, 37. Zdeněk Vyhnánek, 45. Marek Korych, 52. Martin Sobotka - 8. Filip Forman, 13. Martin Kadlec, 31. Matěj Pěnička, 37. Filip Horák, 44. Jan Malič, N Lukáš Netrefa; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Macík 17 - Jakub Zavřel 21; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Matěj Pěnička a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Zdeněk Vyhnánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Lukáš Netrefa a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Marek Korych , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely po prodloužení: Technology - 1, Bohemians - 1.
65:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Folaufa: Dnes jsme měli do ideálního výkonu daleko po celý zápas s mírným zlepšením po první třetině. Nevyhrál lepší, vyhrál šťastnější v nájezdové loterii. Děkujeme soupeři za férový zápas. Děkujeme divákům.
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Včerejší facka pomohla a dnes jsme předvedli mnohem lepší výkon. Zejména ve 3. třetině jsme předváděli dobrou hru na míčku a po ztrátě se nám dařilo míček získat rychle zpět. V nájezdech jsme sice selhali, ale celkově jsem s dnešním výkonem spokojen. Děkujeme soupeři a divákům.
65:00
64:49
Boleslav pod velkým tlakem.
63:51
Bohemians bez brankáře.
61:45
Boleslav má první dvě minuty prodloužení výhodu hráče na hřišti, žádná šance ale nevyplynula.
60:00
60:00
Uvidíme prodloužení, které doufejme rozhodne.
60:00
Střely po 3. třetině: Technology - 10, Bohemians - 8.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
59:48
Ponechána výhoda Boleslavi.
59:14
Šance Šlechty, kterou brankář Bohemians vyráží.
58:38
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:18
Hraje se v neskutečném tempu.
56:38
Pour byl v šanci, naštěstí Šlechta mu míček vypíchl a na míčku jsou boleslavští.
53:01
Po Šlechtově přihrávce, Korych zamířil, Zavřel rukou vyráží.
51:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Sobotka, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:5).
51:25
Přesná střela Sobotky, která srovnává skóre.
50:42
Hráč Bohemians sám na Macíka. Ten si s rozběhnutým hráčem poradil.
48:11
Míček v držení domácích, ovšem do žádné velké šance se po celou dobu nedostali.
44:30
Šlechta vyšlechtil gól a tak má Bohemians náskok jednoho gólu.
44:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Sebastián Šlechta (4:5).
43:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (3:5).
43:10
Tlak Bohemians byl příliš velký a domácí podlehly.
42:14
Bloky boleslavských jsou úspěšné a tak se skóre nemění.
41:11
Macík zatím drží svůj tým.
40:05
Bule ve prospěch hostí.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Technology - 9, Bohemians - 8.
40:00
40:00
39:45
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
39:44
38:49
Uvidíme jak si domácí poradí s oslabením. Nyní ponechána výhoda.
37:53
Netrefa se netrefil. Po jeho střele míří míček mimo branku.
36:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Štepán Švejda (3:4).
36:46
Máme tu dva rychlé po sobě jdoucí góly, které mění skóre na 3:4.
36:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Tomáš Otcovský (2:4).
36:38
Po střele z otočky se prosazuje Horák.
35:18
Po střele hostí Macík chytá. Ten neví kde má míček, ztratil se v jeho výstroji.
34:30
Boleslav rozehrává z rohu Bohemians.
32:33
Zmatek před brankou Bohemians, Boleslav se snaží prostřelit Zavřela.
30:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (2:3).
30:36
Pěnička zaperlil a trefuje levý růžek Macíkovi branky.
28:50
Zavřel se v těchto dvou minutách musel zapotit.
28:13
Po chybě domácích Macík nadvakrát chytá.
27:35
Střela Kučery míří těsně nad.
26:31
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
26:31
Jelikož je Nezbeda nezbedný, zahraje si Boleslav druhou přesilovku v tomto utkání.
25:49
Po přihrávce od Šlechty, Korych jen promáchl.
24:23
Bohemians ohrožují branku domácích.
22:25
Bohemians byla na míčku a po chybě se ho ujala Boleslav. Šlechta zkusil střelu z otočky. Neúspěšně.
20:30
Krásná Kučerova střela, kterou Zavřel vyráží.
20:01
Úvodní bule ve prospěch hostí.
20:00
20:00
Střely po 1. třetiny: Technology - 6, Bohemians - 5.
20:00
19:48
Koncem třetiny jsme mohli ještě vidět šanci hostí. Která gólem nekončí.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:40
Peštál po chybě Bohemians sám na branku, ale brankář hostí si se střelou poradil.
15:25
Vidíme Boleslav na míčku, která bude chtít tento stav minimálně udržet do konce třetiny.
12:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Marek Korych (2:2).
12:55
Máme tu další gól o který se postaral Kučera a tak je skóre opět vyrovnané.
12:40
Boleslavským se dlouho nepovedlo udržet vyrovnaný stav a po pár vteřinách co srovnali, opět inkasují.
12:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Tomáš Otcovský (1:2).
12:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Sebastián Šlechta (1:1).
11:39
Boleslav 1. přesilovku v tomto utkání. Uvidíme, jak si s ní poradí.
11:24
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
10:49
Další ohrožení Macíkovi brány, Pěnička míří nad.
09:58
Šlechta se pokusil ohrozit branku hostí, ovšem střela míří těsně mimo bránu.
07:47
Netrefovi sjel míček z hole a tak Macík neměl v bráně skoro žádnou práci.
07:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (0:1).
07:26
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Lukáš Netrefa.
07:26
Uvidíme trestné střílení.
06:54
V týmu hostí dnes můžeme vidět dva bývalé boleslavské hráče, a to Kryštofa Lehečku a Lukáše Netrefu.
06:12
Po faulu na Kárníka Boleslav rozehrává z rohu.
05:01
Goll přeběhl s míčkem přes celé hřiště, Martínek střílí, ale gólman hostí chytá.
04:00
Nyní se drží na míčku hosté a snaží se vstřelit úvodní branku utkání.
01:03
Vypadá to, že od začátku zápasu se bude hrát v rychlém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Vít Malý, Jan Malič, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Sebastián Šlechta, Marek Korych, Filip Kučera
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vítejte u dnešního online přenosu KB Ligy mezi domácími Technology Florbal MB a týmem hostí FbŠ Bohemians DDM Praha 7.