3:1
- : -
FBC Liberec

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec 8:4
2. Jonáš Kůra, 3. Adam Hemerka, 5. Jiří Halama, 20. Adam Hudeček, 39. Adam Klimeš, 44. Jiří Halama, 56. Adam Hemerka, 57. Zdeněk Malich - 20. Vojtěch Wiener, 23. Ondřej Bartoš, 32. Vladimír Trčka, 55. Ondřej Šorm; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: David Nečas 18 - Ondřej Volejník 27; po třetinách: 4:1, 1:2, 3:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 11:10 pro Hattrick, celkově 35:22
59:59
Naše úvodní tragická pětiminutovka a zbytečné individuální chyby zápas domácím výrazně usnadnily. Jinak pro náš mladý tým pochvala, hodně získaných míčků aktivním presinkem.
59:59
Komentář asistenta trenéra domácích: Povedl se nám vstup do zápasu. kde jsme si vytvořili náskok. Ve druhé třetině jsme přestáli velký tlak soupeře. Na konci zápasu jsme potom přidali slepené branky a pohlídali si tak vítězství.
56:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jonáš Kůra (8:4).
56:50
A už je to o čtyři
55:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (7:4).
55:50
Dlouhé ruce Hemerky našly uplatnění při napadání rozehrávky hostů a následně i zamířily míček do levé šibenice. Domácí mají opět tříbrankový náskok
54:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Ondřej Bartoš (6:4).
45:59
Dnešnímu utkání přihlíží 82 diváků, děkujeme!
45:05
Čermák zády k brance z bezprostřední blízkosti trefuje Volejníka
43:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (6:3).
43:54
Hosté marně obléhali Nečase, nedáš - dostaneš, Halama po nahrávce Hemerky trestá
41:01
Hemerka vypíchl rozehrávku hostů, v souboji jeden na jednoho úspěšnější Volejník
38:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš, asistoval Zdeněk Malich (5:3).
38:38
Vedení Hattricku navyšuje dvojce Klimeš - Malich
37:50
Přečíslení dva na jednoho v podání Hemerky a Langa řeší gólman hostů
34:37
Druhá třetina ač herně vyrovnaná zatím vyznívá gólově lépe pro hosty. Střelecká převaha však patří domácím hráčům
33:31
Rozhodčí zastavil Hemerku ve vyložené šanci pro předchozí faul
31:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Tomáš Martin Matušů (4:3).
31:25
Liberečtí využívají přesilovku a přibližují se ve skóre na rozdíl jediného gólu
30:59
Dobrý blok Hemerky při střele Matušů
29:55
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
25:10
Vyloučen hráč Ondřej Volejník družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
25:10
Gólman vytrhl florbalku z rukou Halamy a domácí si vyzkouší přesilovku
22:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Lukas Krejčí (4:2).
19:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jonáš Kůra (4:1).
19:30
Ale rychlá odpověď domácích
19:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Jakub Mádlo (3:1).