2:3
3:3
- : -

FbC EMER SHOP Hradec Králové - Florbal Exelsior Havířov 8:7
15. Adam Hušek, 15. Adam Hušek, 20. Ondřej Erbs, 27. Mikuláš Ryba, 36. Michal Martinek, 43. Vojtěch Nosek, 44. Ondřej Erbs, 57. Adam Hušek - 10. Adam Feber, 26. Tomáš Prus, 31. Adam Feber, 40. Jan Fiedor, 41. Lukáš Šurik, 44. Jakub Čechal, 58. Tomáš Nivnický; rozhodčí: Martin Trnka - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 21 - Vilém Zámečník 22; po třetinách: 3:1, 2:3, 3:3;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině 10-12
59:59
Komentář trenéra hostů: Dramatické utkání kde jsme hodně chtěli, ale dostali jsme lekci z efektivity. Před hlavní částí sezóny jsme odehráli kvalitní utkání za což soupeři děkuji.
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Hegera. Musíme přepnout do řežimu play off.Dnešní utkání ,nebylo ideální.Soupeř hrál nepříjemný fyzický v uvozovkách florbal.Musíme se připravit na to že tak v to v play off bude.Děkuji hráčům za druhou část sezóny. Díky soupeři za poučné utkání.
59:36
Hosté jsou v šesti a hrají power play
57:34
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Nivnický, asistoval Adam Feber (8:7).
57:34
Po nedůrazu před domácí brankou je to znovu pouze o gól.
57:27
Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
56:46
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval David Stružinský (8:6).
56:46
Adam Hušek už se nemohl dívat na nevyužité přesilovky a tak vzal zodpovědnost na sebe a propálil vše co mu stálo v cestě.
56:30
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:50
Ani hostující přesilovka nepřinesla nic překvapivého a tak domácí stále drží jednobrankový náskok.
53:58
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
53:17
Pěkná střela Ondry Erbse míří 3 cm nad branku.
52:50
Domácím se přesilovka nedaří.
51:19
Hosté unikli ve vlastním oslabení do brejku, ale netrefili branku.
49:06
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
49:06
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
46:20
Druhou přesilovku hrají domácí o poznání lépe.
45:35
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:00
Rozhodčí signalizuje vyloučení a domácí jsou v šesti.
43:34
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval Adam Hušek (7:6).
43:34
Nejprve hosté vyrovnávají na 6:6 po chybě domácí obrany a vzápětí Ondra Erbs strhává vedení zpět na stranu FbC.
43:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Tomáš Prus (6:6).
42:47
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Ondřej Erbs (6:5).
42:47
Po pěkné kombinační akci Vojta Nosek vymetl levý horní roh hostující branky.
40:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Adam Feber (5:5).
40:55
Po nedůrazu před domácí brankou hosté srovnávají na 5:5
40:25
Domácí ve třetí třetině začali aktivně a vypracovali si dvě šance.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 9-10
39:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Josef Hřivna (5:4).
39:05
Další brejk hostů a je to znovu pouze o jednu branku.
37:09
Vojta Nosek vypíchl míček, poté si poradil s hostujícím obráncem a naservíroval přihrávku Erbsíkovi, ale gólman se stihl přesunout.
35:50
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval David Stružinský (5:3).
35:50
Hosté zapomněli před brankou osamoceného Míšu Martínka, kterého našel Béda. Míša si položil gólmana a zvýšil na 5:3
34:50
Hosté se řítili do dalšího brejku, netrefili však branku.
30:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (4:3).
30:12
Domácí hráči zaspali při standardce hostí, kteří pohotově vystřelili do odkryté brány.
28:26
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:56
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval David Rosulek (4:2).
26:56
Rosi pěkně vyvezl míček středem hřiště a naservíroval Mikimu nádhernou přihrávku, ze které se Miky nemýlil.
25:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Jan Fiedor (3:2).
25:22
Po další chybě domácích se k míčku dostal Jan Prus a nedal Hejčlovi šanci.
24:48
Při standardce domácích se podařilo hostům vypíchnout míček, ale brejk 2 na 1 perfektně zlikvidoval Tomáš Hejčl.
23:44
David Krása ztratil míček a soupeř běžel sám na branku. V poslední chvíli svou chybu napravil.
21:40
Hosté se dostali k nebezpečné střele, Hejčl se však překvapit nenechal.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 11-6
19:43
19:43
Erbsík se však nakonec raduje a po přihrávce Adama Huška složil úspěšně reparát.
19:10
Strůža nádherným krosem vysunul Erbsíka, jeho střelu však gólman vyrazil.
17:37
Vojta Nosek po pěkném výběhu našel zcela volného Michala Martínka, jeho střelu i následnou dorážku hostující gólman zlikvidoval.
16:38
Tomáš Hejčl si připisuje pěkný zákrok po skryté střele hostujícího hráče.
14:56
14:56
Strůža s Adamem Huškem si při standardce vyměnili párkrát míček a Adam ho poslal nad nohu brankáře.
14:08
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Vojtěch Nosek (1:1).
14:08
Domácí vyrovnávají z protiútoku.
13:56
Závar před domácí brankou vyřešil Tomáš Hejčl.
13:25
Po pěkné individuální akci Adama Huška letí míček nad bránu.
12:04
Hostující hráči se dostali do nebezpečného brejku, ale branku Hejčla přestřelili.
09:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (0:1).
09:56
Domácí propadli v osobním souboji u mantinelu a hostující hráč Adam Feber tváří v tvář Tomáši Hejčlovi nezaváhal.
08:20
K odraženému míčku se dostal Miki Ryba, ale jeho pěknou střelu gólman hostí vyrazil.
07:10
Hra je teď taková neurovnaná, vidíme zbytečné ztráty z obou stran.
04:30
Havířovští hráči se dostali do brejku 2 na 1, ale v poslední chvíli je zradilo zpracování míčku.
03:2O
Adam Hušek se protáhl kolem nmantinelu a naservíroval míček před branku na Vojtu Noska, Jeho střelu však obránci zblokovali.
01:30
Domácí hráči se drží na míčku a hledají skulinky v obraně Havířova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Tomáš Nivnický, Radim Pecháček, Dominik Křístek, Lukáš Šurik, Adam Feber
00:00
Line-up domácích FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Tomáš Hejčl; hráči v poli: David Stružinský, Vojtěch Nosek, Adam Hušek, Ondřej Erbs, Michal Martinek