4:2
3:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:4
9. Petr Husťák, 10. Sebastián Rod, 11. Jonáš Kreysa, 24. Jonáš Kreysa, 31. Sebastián Rod, 32. David Kolář, 33. Filip Langer, 47. Jonáš Kreysa, 49. Zbyšek Piták, 60. Petr Husťák - 28. Matyáš Kůra, 39. Adam Klimeš, 42. Adam Hemerka, 44. Šimon Hronek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 10 - David Nečas 18; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:2;
60:00
Střely po 3. třetině: Tatran- 7, Brno- 5.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Dnes jsme měli až na krátký výpadek ve třetí třetině zápas pod kontrolou. Jsem rád, že jsme základní část zakončili vítězstvím a těším se na další část sezóny. Děkuji soupeři za zápas a přeji štastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Nizner): Přihlédnu-li k tomu, že jsem přivezl do Prahy tři lidi z první desítky, třetí lajnu a dorost, musel se dnes Tatran s kádrem, který by hrál s obdobnými výsledky i koučovaný paní co na stodole uklízí, dost nadřít. Nic méně gratuluji lepšímu soupeři k výhře.
60:00
59:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Husťák, asistoval Jan Tůma (10:4).
59:05
Piták nahazuje přes celé hřiště. Kde získáva balón Tůma a s přehledem nahravá na 10 gól.
58:17
Kreysovi to dneska jde.
57:39
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
48:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval David Kolář (9:4).
48:05
Piták zasunul backhandem.
47:39
Tatran kombinuje.
46:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Jan Kšír (8:4).
46:18
Hemerka si svým výkonem říká o hráče zápasu.
45:22
Piskáčková dobrá střela končí v rukou brankáře.
43:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Adam Klimeš (7:4).
43:21
Hronek střílí backhandem a navyšuje skóre.
42:49
Šimůnkův dobrý dvojzákrok.
42:09
Maleček blokuje střelu Tatranu.
41:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Adam Klimeš (7:3).
40:00
Střely po 2. třetině: Tatran- 13, Brno - 5.
40:00
39:55
Kreysa střílí nad.
39:21
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
38:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš, asistoval Adam Hemerka (7:2).
38:18
Skvělou akci Hemerky zakončuje Klimeš.
37:17
Brno na balónu.
35:58
Protiútok Kočandrlého a Roda nekončí gólem.
35:33
Hemerka hraje s přehledem.
34:50
Vyloučen hráč Šimon Fišer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vražení zády.
33:39
Po nahozeném balónu šance Brna.
33:01
Šimůmek chytá jednou rukou.
32:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jonáš Kreysa (7:1).
32:20
Ťukec v podání Langera a Kreysy.
31:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil David Kolář, asistoval Ronald Gašparík (6:1).
31:16
Kolář navyšuje skóre.
30:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Sebastián Rod, asistoval Jan Faitenhanzl (5:1).
27:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra, asistoval Adam Hemerka (4:1).
27:07
Hemerka nahrává na Kůru a ten proměňuje.
26:37
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
25:42
Gašparík si hraje s hráčema jako s kuželkama.
24:53
Po pěkné přihrávce Pitáká Kolář netrefuje.
24:25
Hudeček si obehrál hráče jako kuželky.
23:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Filip Langer (4:0).
23:11
Langer nahrává s přehledem na Kreysu , který navyšuje skóre.
22:38
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
22:12
Hudeček skvěle rozehrává.
20:26
20:01
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Tatran - 8, Brno - 4.