3:3
2:1
- : -

FBC Došwich Milevsko - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:7
22. Václav Strouhal, 26. Adam Černý, 30. Patrik Plocha, 50. Jan Keyzlar, 53. Adam Černý - 4. Jakub Mikolášek, 14. Filip Blažek, 16. Filip Blažek, 22. Matěj Soukup, 34. Jakub Mikolášek, 39. Filip Blažek, 41. Šimon Jonáš; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Adam Hofhansl; vyloučení: 4 + Martin Dolejš OS:2; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 26 - Daniel Dolák 34; po třetinách: 0:3, 3:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaromíra Hrůzy: "Soupeři vyšel vstup do utkání, kdy po první třetině zaslouženě vedl. Nám chyběl pohyb, který jsme do druhé části zlepšili. Jedním z rozhodujících faktorů prohry byly inkasované góly v oslabení. Děkuji hráčům za nasazení, díky kterému jsme se vrátili do utkání. Děkuji také divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů."
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Husáka: "Dobrý vstup do utkání jsme si zbytečně nechali utéct na začátku druhé třetiny. Soupeř hrál velmi jednoduše a hrozil z rychlých brejků. Byli jsme silnější v kontrole hry na míčku a udrželi jsme emoce mezi mantinely. Díky tomu bereme, byť zbytečně komplikovaně, tři body a už se těšíme na Výběr Soupeřů. Díky za zápas."
60:00
59:59
Dnešní zápas skončil výhrou hostujícího celku 5:7.Gratulujeme a děkujeme
59:11
Timeout FBC Došwich Milevsko
58:19
Domácí nevyužili přesilovou hru. Sledujeme poslední 2 minuty utkání.
56:19
Vyloučen hráč Tomáš Suchý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:19
Atmosféra v hale houste, poté co hostující tým bude hrát oslabení. Domácí cítí velkou šanci na snížení.
55:00
Dnešnímu utkání přihlíží 68 diváků. Děkujeme
54:00
Domácí tlačí tlačí, ale hosté zatím odolávají
52:35
Do další příležitosti se řítil domácí Martin Dolejš, ale hostující golman dnes předvádí dobrý výkon.
52:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Vojtěch Bečka (5:7).
52:09
Domácí tým ještě tento zápas nevzdává a snižuje na rozdíl 2 branek.
49:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Martin Dolejš (4:7).
49:09
Domácí se přece jen dočkali branky, kdy další přečíslení trochu se štěstím proměňuje Jan Keyzlar.
48:55
V přesilové hře si překvapivě více šancí vytvořili domací
47:00
V oslabení utíkali 2 hráči Milevska na hostujícího golmana, ale střela bohužel končí na tyči.
46:55
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za držení.
46:55
Domácí Matěj Stránka doslova zboural hostující hráče a usedá na trestnou lavici.
45:21
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil Adam Černý.
45:21
Po nedovoleném zákroku jel za domácí mužstvo Adam Černý samostatný nájezd, ale míček mu sklouzl po čepeli a gol tedy nedává.
44:49
Zákrok z kategorie neuvěřitelných vytáhl domácí golman Vlastimil Dvořák a drží svůj tým. Domácí přečkali přesilovku bez obdržené branky
43:12
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
43:12
Tak tohle bylo hodně přísné vyloučení domácí hráče.
40:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Jonáš, asistoval Matěj Soukup (3:7).
40:57
Po skvělé kombinaci zvyšuje hostující tým. Stav utkání 3:7
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině se probrali i domácí střelci a dokázali snížit na rozdíl jediné branky. V závěru třetiny, ale hostují tým i díky využité přesilovce dokázal navýšit svůj náskok opět o 3 branky.
39:59
Střely ve druhé třetině vyzněly pro domácí tým 15 : 7.
38:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Matouš Bešta (3:6).
38:00
Hosté ubránili oslabení a hra pokračuje ve 5 mužích na obou stranách.
35:47
Vyloučen hráč Tomáš Suchý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
35:47
Také hostují tým půjde do oslabení, kvůli špatnému střídání.
34:24
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nesportovní chování.
34:24
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko - osobní trest.
34:24
Toto je pro domácí velká ztráty, kdy domácímu Martinu Dolejšovi byl udělen osobní trest za nesportovní chování.
33:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (3:5).
33:11
Přesilovou hru využil hostující tým velice rychle.
33:05
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
29:47
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Patrik Plocha, asistoval Adam Černý (3:4).
29:47
Střelou z vlastní poloviny hřiště překvapil Patrik Plocha hostujícího golmana, který měl zakrytý výhled a snižuje na rozdíl jediné branky.
28:40
V utkání se nám začíná i trochu přiostřovat, ale rozhodčí mají vše pod kontrolou.
27:29
Další velkou šanci spálil domácí Jan Keyzlar.
26:00
Probouzí se i publikum, které žene domácí tým za vyrovnáním.
25:17
25:17
A máme tu další gol na domácí straně, kdy po krásné kombinaci snižuje Adam Černý na rozdíl 2 branek.
21:44
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (1:4).
21:44
Po samostatném úniku s přehledem zakončuje Václav Strouhal a upravuje stav utkání na 1:4.
21:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Jan Huleš (0:4).
21:18
Hned na začátku třetiny přidává 4 branku hostující tým, kdy do prázdné branky dorážel Matěj Soukup.
20:00
20:00
19:59
Viděli jsme zajímavou první třetinu, kdy góly stříleli pouze hosté, ale domácí si vytvořili dobré šance.
19:59
Střely po první třetině 9 : 16 pro hostující tým.
18:00
Domácí brankář Vlastimil Dvořák předvedl skvělý přesun a zabránil k navýšení skore.
17:30
Další velkou příležitost měl domácí Martin Dolejš, ale míjí branku o pár centimetrů.
17:00
Ač tomu výsledek nenapovídá, sledujeme vyrovnané utkání, bohužel domácí neproměňují své šance.
15:34
15:34
Hosté ranou téměř z poloviny hřiště zvyšují už na rozdíl 3 branek.
13:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Daniel Dolák (0:2).
13:56
Hosté trestají z protiútoku a Filip Blažek zvyšuje na 0:2.
12:00
Výborný zákrok předvedl domácí brankář Vlastimil Dvořák a podržel svůj tým od inkasované branky.
11:15
Tlak Milevska se stupňuje, bohužel zatím bez gólové tečky.
08:30
Milevsko semklo hostující tým, ale ke kýžené brance to zatím nevede.
05:06
A další zmařená šance domácího celku, tentokrát prázdnou branku přestřelil Jan Keyzlar.
04:00
Dva proti jednomu se řítili domácí hráči, ale naneštěstí pro domácí celek Václav Strouhal nedokázal překonat hostujícího golmana.
03:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matěj Šrámek (0:1).
03:15
První branku utkání střílí hosté. Po rychlé kombinační akci.
01:32
Do první větší šance se dostal hráč domácího celku Adam Černý, ale hostující golman drží čisté konto.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Tomáš Suchý, Adam Hašek, Jan Myška, Jiří Löffelmann, Tomáš Vlček
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Martin Dolejš, Vojtěch Soulek, Jiří Lípa, Lukáš Trojáček, Jan Keyzlar