3:2
5:6
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 8:10
23. Matyáš Bachmaier, 24. Matěj Zíka, 35. David Burda, 43. Filip Molhanec, 45. David Burda, 49. Matěj Zíka, 52. Vojtěch Balvín, 59. Matyáš Bachmaier - 7. Tomáš Uhlík, 13. Daniel Kučera, 30. Vojtěch Bernas, 34. Ondřej Soukup, 48. Filip Samuel Dušek, 51. Jakub Pavuk, 54. Daniel Kučera, 55. Tomáš Zelinka, 57. Jakub Holovej, 60. Ondřej Soukup; rozhodčí: Jiří Jelínek - Petr Neumaier; vyloučení: 5:7; využití: 2:3; diváků: 57; zásahy brankářů: Radek Veselý 26 - Jan Štěpánek 30; po třetinách: 0:2, 3:2, 5:6;
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 15:15.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Martina Bociana: V dnešním zápase jsme opět produkovali velké množství chyb, nepřesností a zbytečných vyloučení. Zvítězili jsme díky výbornému výkonu našeho brankáře, střeleckému trápení domácích a také díky tomu, že jsme v závěru našli morální síly na obrat. Díky soupeři, pořadateli i dívákům
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Buka: Kromě první třetiny jsme si dokázali vytvářet šance a přehrávat soupeře. Bohužel nás srazily speciální situace a to, že se pořádně nevracíme, když je náš hráč pod tlakem nebo v souboji, což je nejvíc vidět v naší přesilovce.
59:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Daniel Kučera (8:10).
58:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Novák (8:9).
57:50
Timeout Kanonýři Kladno
56:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Daniel Kellermann (7:9).
54:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka bez asistence (7:8).
53:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Filip Samuel Dušek (7:7).
52:19
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
51:38
Vyloučen hráč Jakub Pavuk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Mikuláš Plášek (7:6).
51:11
Kladno dokázalo rychle odpovědět a to i přes skvělý zákrok brankáře při první střele.
50:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Pavuk, asistoval Filip Samuel Dušek (6:6).
50:48
Novák si poradil se skákajícím míčkem.
49:58
Vyloučen hráč Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka bez asistence (6:5).
48:10
Štěpánek opět skvěle zasáhl.
47:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Daniel Kučera (5:5).
46:36
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
44:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Matěj Vencl (5:4).
44:20
Burda po krásné kličce střílí gól.
43:35
Bachmaier trefuje tyč.
42:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Matyáš Bachmaier (4:4).
41:53
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
41:53
Chomutovu se teď nedaří hrát chvíli bez vyloučení.
40:50
Balvín těsně netrefil balónek po přihrávce Bachmaiera.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině dopadly střely v poměru 14:8.
39:50
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
38:05
Vyloučen hráč Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
34:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Lukáš Molhanec (3:4).
34:32
Burda po skvělém prohozením hráče střílí nádherný gól.
33:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Filip Samuel Dušek (2:4).
33:42
Kladno nevyužilo přesilovku a naopak i inkasovalo.
31:57
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
31:00
Štěpánek opět již poněkolikáté skvělým zákrokem vychytává gól.
29:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Daniel Kučera (2:3).
29:47
Chomutov využívá přesilovou hru, kdy po přesné krosové přihrávce skóruje Bernas.
29:03
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
28:24
Vencl dokázal zblokovat střelu od Zelinky,
26:45
Po přihrávce Zíky se dostává k balónku Burda, který dokázal vystřelit , ale hostující brankář byl pozorný.
23:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Matyáš Bachmaier (2:2).
23:23
Zíka střílí svůj premiérový gól velmi zdařeným backhendovým pokusem
22:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Balvín (1:2).
22:43
Po nádherné kombinaci Bachmeiera s Balvínem snižuje Kladno na 1:2
20:51
Kladno na začátku druhé třetiny zatím čelí nátlaku hostujících.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střely v poměru 9:12.
18:31
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
18:03
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra bez hokejky.
17:37
Trefené břevno hostující brány.
13:44
Švehlova střela nakonec nekončí v kladenské síti.
12:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Soukup (0:2).