4:2
5:4
- : -

Florbal Primátor Náchod - PANTHERS OTROKOVICE 10:8
7. David Cejnar, 23. František Donaj, 27. Filip Pajkrt, 29. Dominik Jansa, 34. František Donaj, 43. Daniel Kříž, 44. David Cejnar, 53. František Donaj, 57. Tomáš Poupa, 60. Daniel Kříž - 1. Martin Janeček, 15. Petr Kopčil, 29. Jan Hrtús, 33. Michal Kundrata, 46. Michal Kundrata, 49. Martin Janeček, 58. Michal Kundrata, 59. Martin Janeček; rozhodčí: Martin Trnka - Daniel Ondráček; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 9; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 27 - Tomáš Mráček 16; po třetinách: 1:2, 4:2, 5:4;
60:00
Střely po třetí třetině: Náchod 11, Otrokovice 20
60:00
Střely celkem: Náchod 25, Otrokovice 35
60:00
Komentář trenéra hostí pana Ondrouška Lukáše: ¨Prvních 30 sekund jsme byli lepší, pak jsme si začali myslet, že už nás nic nemůže ohrozit, a tak soupeř, který odjezdil zápas na sto procent postupně získával dominanci na svou stranu a zaslouženě vyhrál. Velká facka pro nás, která přišla naštěstí už teď. Poučíme se z ní a v playoff budeme o to silnější.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Prouzy Daniela: "Výsledek zápasu je odrazem naší zlepšené hry v posledních kolech. Mrzet nás může produktivita, o našem vítězství mělo být rozhodnuto daleko dříve. Každopádně je fajn, že si vytváříme gólové příležitosti a že jsme před play-off ukázali, že jsme dobře připraveni. Děkuji hráčům za předvedený výkon a soupeři za férový zápas."
60:00
59:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval František Donaj (10:8).
58:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kundrata (9:8).
57:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jiří Štěpánek (9:7).
56:20
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
56:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval František Donaj (9:6).
54:10
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
52:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Daniel Kříž (8:6).
48:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Michael Kořének (7:6).
48:22
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
45:22
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jan Hrtús (7:5).
43:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Tomáš Poupa (7:4).
42:08
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Náchod 10, Otrokovice 8
40:00
39:23
Vyloučen hráč Filip Pajkrt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
33:32
32:48
32:27
Vyloučen hráč Filip Pajkrt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
28:56
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Martin Janeček (4:3).
28:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Dominik Jansa, asistoval Lukáš Jirásek (4:2).
26:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Pajkrt, asistoval Marek Svoboda (3:2).
22:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Filip Pajkrt (2:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: Náchod 4, Otrokovice 7
20:00
14:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopčil, asistoval Michal Samohýl (1:2).
06:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval František Donaj (1:1).
04:48
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
03:02
Vyloučen hráč Petr Kopčil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Michael Kořének, Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Martin Janeček, Jan Hrtús
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Filip Pajkrt, František Donaj