3:2
5:4
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 13:7
3. Michal Vojtíšek, 9. Matěj Pěnička, 16. David Kubánek, 18. Lukáš Netrefa, 20. Matěj Pěnička, 31. Matěj Kapec, 36. Matěj Pěnička, 36. Filip Horák, 41. Filip Forman, 43. Matěj Pěnička, 44. Tomáš Pour, 55. Michal Vojtíšek, 60. Michal Vojtíšek - 9. Ondřej Čech, 25. Tomáš Hanzlík, 35. Jan Vojáček, 46. Daniel Sekula, 46. Jan Vojáček, 48. Adam Choma, 52. Jakub Koch; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Šik 16 - Matyáš Dušan Bazala 22; po třetinách: 5:1, 3:2, 5:4;
60:00
střely v poslední třetině Bohemians 15 Vítkovice 9
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí Filip Šik a za hosty Matyáš Bazala
60:00
Komentář vítkovického trenéra: Škoda nevyužitých brejkových situací. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra Tomáše Folaufa: Jsme rádi za výhru v posledním zápase skupiny. Děkujeme soupeři za zápas. Děkujeme divákům.
60:00
59:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (13:7).
59:00
poslední minutka
58:54
Vyloučen hráč Vojtěch Vandrol družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
54:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Lukáš Netrefa (12:7).
54:15
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
53:30
závěr se tu opravdu moc nedaří soupeř se soustředí na jiné věci než je hra , zákroky se nejdříve nepískají , teď se píská všechno
53:24
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
53:24
Vyloučen hráč Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
52:58
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
52:58
hra se nám přiostřuje
51:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch z trestného střílení (11:7).
49:18
Ani střelu Tomáše Poura vítkovický gólman za svá záda nepouští
48:57
pěkná střela Filipa Horáka , gólman pozorný
47:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Tomáš Hanzlík (11:6).
47:03
Tak se nám postupně vystřídali všechny tři lajny a každá si připsala branku po své chybě
45:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček bez asistence (11:5).
45:53
Vítkovice podruhé trestají chyby domácích
45:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Sekula, asistoval Tomáš Hanzlík (11:4).
44:51
Skvělý obraný zákrok obrany Vítkovic
43:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Horák (11:3).
43:09
opět krásná Akce druhé lajny završená další brankou
42:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (10:3).
42:18
teď to chvíli vypadalo jako kdyby domácí hrály přesilovku
41:44
rychlé střídání na obou stranách
40:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (9:3).
35:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Lukáš Netrefa (8:3).
35:56
Pěkná příhra z poza brány Lukáše Netrefy a přesná střela Filipa Horáka nad rameno vítkovického gólmana
35:33
34:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Daniel Sekula (6:3).
30:04
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Kapec (6:2).
24:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Adam Choma (5:2).
24:03
Filip Šik se tolik snažil vyrazit střelu hostí , ale míček se mu pokutálek po paži až do brány
21:25
Skvělá přihrávka Lukáše Netrefy na Filipa Horáka přesnou střelu Filipa Horáka , ale gólman hostí dokázal na poslední chvíli vyrazit
19:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (5:1).
19:22
Pěkná akce trojice Netrefa Forman Pěnička
18:52
Vyloučen hráč Jan Vojáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
17:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Tomáš Pour (4:1).
17:27
střela Filip Formana těsně míjí bránu
15:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Kubánek, asistoval Martin Kadlec (3:1).
14:12
Výborně Lukáš Netrefa na dvakrát zasahuje při střele hostů
13:40
super zákrok Filipa Šika
13:16
Vyloučen hráč David Kubánek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.