2:2
0:1
FBC Liberec

Technology Florbal MB - FBC Liberec 7:8p
3. Sebastián Šlechta, 12. Sebastián Šlechta, 13. Jakub Kárník, 27. Filip Kučera, 29. Filip Kučera, 41. Štepán Švejda, 44. Štepán Švejda - 1. Šimon Stránský, 6. Šimon Stránský, 26. Vojtěch Janeček, 30. Šimon Stránský, 40. Martin Čermák, 45. Šimon Stránský, 49. Martin Čermák, 64. Vladimír Trčka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Marek Macík 33 - Jan Král 34; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:2, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Dnes jsme zápas nezvládli a soupeři tak darovali 2 body. V naší hře se objevovaly dobré momenty, ale udělali jsme příliš mnoho technických chyb, které pramenily z nedostatečné koncentrace a laxního přístupu v jednotlivých momentech. Přes dnešní prohru věřím, že máme obrovský potenciál a na play-off budeme dobře připraveni. Děkuji soupeři za zápas.
65:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Faksy: Celé utkání se hrálo ve svižném tempu, Boleslav byla vyrovnaným soupeřem a v některých fázích zápasu nás i přehrávala. Většinu gólů jsme však dostali spíše z individuálních chyb. V závěru utkání jsme se ale uklidnili a dokázali hru vyrovnat a v prodloužení vstřelit vítězný gól.. Děkuji Boleslavi za kvalitní utkání :).
63:53
65:00
Střely po prodloužení: Boleslav - 3, Liberec - 2.
63:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Šimon Stránský (7:8).
63:18
Šlechtova střela backhandem za Královi záda neprošla.
62:26
Liberec stále na míčku a zatím se neděje nic jiného než přihrávky.
61:32
Zaváhání Liberce Boleslav nepotrestala.
60:10
Tým hostí hraje bez brankáře.
60:00
60:00
Střely po 3. třetině: Boleslav - 10, Liberec - 11.
60:00
59:30
Poslední půl minuta základní hrací doby.
58:58
Nikým nehlídaný Čermák se opět dostal do šance, střelu kryje Macík.
54:30
Ať už je skóre jakékoli, v celém zápase fair play nechybí.
53:48
Korychova střela mimo bránu. Rozehrávka pro hosty.
52:50
Vyloučen hráč Tomáš Martin Matušů družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
52:15
Boleslavi ponechána výhoda a zahrají si další přesilovku.
50:28
Liberec uklidnil hru a kombinuje na své obranné půlce.
49:29
Hra ze strany na stranu, šancí vidíme mraky.
48:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Šimon Stránský (7:7).
48:11
Čermák si našel volné místo v rohu, nikdo ho nekryl a tak se bez jakýchkoli problémů prosazuje.
47:27
Střelu Šlechty kryje Král.
45:25
Zmatlík v dnešním zápase zmatkuje a hra je vyhrocená.
44:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Filip Šedivý (7:6).
44:20
S góly se roztrhl pytel a po půl minutě vidíme další branku,´tentokrát v síti domácích.
43:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (7:5).
43:01
Liberec překombinoval a z rozehrávky těží Boleslav.
40:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (6:5).
40:31
Boleslav postavila přesilovkovou formaci, která se prosazuje.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Boleslav - 16, Liberec - 13.
40:00
39:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák bez asistence (5:5).
39:28
Přihrávka Martínka Kárníkovi nesedla a střela byla nepřesná.
39:05
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
38:08
Král měl problém chytit míček, který se okolo něho kutálel, Korych bohužel nebyl rychlejší než gólman hostí.
36:14
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
35:02
Macíkův zásah maskou zachránil Boleslav od dalšího inkasovaného gólu.
33:26
Kárníkovu chybu hasí Martínek, který se následně dostal do střely.
31:36
Co se týče proměněných přesilovek, je to 0:0.
29:16
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
29:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Martin Čermák (5:4).
28:42
Na rychlé střídání Boleslavi, nestihl Liberec zareagovat a domácí se prosazují.
28:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Marek Korych (5:3).
27:19
Po Vyhnánkově chybě se opět dostali do šance hosté, ti trefují jen boční síťku.
26:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera bez asistence (4:3).
26:23
Stejný obraz hry, akorát na druhé straně. Kučera si poradil s bránícími hráči a trefuje se přesně.
25:16
Po chybě boleslavských se prosazují hosté. Janeček vymetl všechny pavučinky v pravém horním rohu.
25:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Martin Čermák (3:3).
23:34
Macík podržel svůj tým, vyjel si z brány a hráč hostí si s tím neporadil.
23:28
Stejně jako v 1. třetině je hra v rychlém tempu.
21:28
Šlechta to zkusil v posledních vteřinách přesilovky, jeho střela byla zblokována.
20:58
Liberec brání hodně vysoko a s tím mají domácí problém.
20:01
Uvidíme ještě minutu a 25 vteřin z přesilovky boleslavských, uvidíme jak si s touto šancí poradí.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Boleslav - 14, Liberec - 15.
20:00
19:26
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
19:11
Kárník proběhl mezi dvěma hráči, se třetím si už neporadil a do šance se dostal Liberec.
16:01
Teď jsme viděli rychlou hru na obou stranách. Oba týmy se dostaly do šancí, které nevyužili.
14:44
Král drží svůj tým a předvádí skvělé zákroky.
14:03
Standardka Boleslavským tentokrát nevyšla, ani na dvakrát.
13:15
Souhra dvojice Kárník, Zmatlík otáčí skóre.
12:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Jiří Zmatlík (3:2).
11:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta bez asistence (2:2).
11:33
Šlechta vzal šanci do svých rukou, proběhl skoro celé hřiště a nekompromisně se trefuje do branky.
11:02
Zoufalý si poradil se třemi hráči Liberce, zakončení se mu ovšem nepovedlo.
10:00
Liberec usazen na obranné polovině Bolky.
08:11
Šorm běžel sám na Macíka. S šancí si moc dobře neporadil a Macík chytá.
05:58
Kárník po zásahu soupeře leží na zemi. Naštěstí to vypadá, že to nebude nic vážného.
05:49
04:21
Peštál si poradil s dvěma hráči za brankou hostí a Boleslav rozehrává z rohu.
02:48
02:48
Šlechta se z výběhu nemýlí a srovnává.
01:36
Střela Kárníka z půlky prověřila postřeh Krále, který bez problémů chytá.
00:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský bez asistence (0:1).
00:28
Neuběhla ani 1. minuta utkání a máme tu rychlý gól v síti boleslavských.
00:01
Úvodní bule ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Filip Šedivý, Vojtěch Janeček, Martin Čermák, Šimon Stránský, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Jakub Pařízek, Sebastián Šlechta, Marek Korych, Filip Kučera
00:00
Dobrý podvečer, vítejte u dnešního online přenosu KB Ligy juniorů mezi domácím týmem Technology Florbal MB a týmem hostí FBC Liberec.