2:3
7:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 11:3
5. Jan Kolář, 8. Martin Remeš, 22. Matyáš Velc, 31. Daniel Šterbák, 42. Adam Kocián, 44. Martin Remeš, 46. Martin Remeš, 52. Daniel Šterbák, 57. Jan Kolář, 57. Filip Tlapa, 60. Lukáš Kašpar - 30. Matěj Matoška, 37. Pavel Hurta, 38. Pavel Hurta; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 2 + Vilém Kavan OS:2; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Filip Čermák 9, Roman Nový 1 - Petr Maláč 19, Ivo Sikora 2; po třetinách: 2:0, 2:3, 7:0;
60:00
Střely ve třetí třetině - 19:4. Střely celkem - 32:13.
60:00
Komentář vedoucího hostujícího týmu pana Heisera: Chyběl pohyb, přesnost střelby, vůle poprat se o zápas i za nepříznivě vyvíjejícího se stavu. Hráči si nemůžou na hřišti dělat co chtějí, důsledkem je třetí třetina.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dnes dobrý týmový výkon s minimem chyb. Doufám, že se v tomto tempu přesuneme i do play off. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Matyáš Velc (11:3).
58:43
Hra se dohrává sice aktivně, ale o vítězi dnešního klání je zřejmě už jasno.
56:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Filip Tlapa, asistoval Matyáš Velc (10:3).
56:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Ondřej Hurt (9:3).
56:19
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Sikora družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
56:19
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Nový družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
55:43
Do samostatného úniku se teď hnal Hurt, ale opět zasahuje hostující gólman. V obraně Ostravy se tvoří čím dál větší mezery.
52:38
Hra je zase trochu klidnější.
51:06
A pak se Maláčovi divme, že už by jel zpátky. Z prozatímních 10 střel ve třetí třetině Sparta vstřelila 4 góly.
51:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Daniel Riley (8:3).
50:39
Ostřelování Čermákovy brány pokračuje, ale žádná ze střel není úspěšná.
50:00
Hostující gólman Maláč vypadá, že už toho má plné zuby.
49:39
Kociánova střela těsně vedle.
48:58
Hosté spouštějí kanonádu, domácí zahajují beton.
47:35
Neuvěřitelný Čermák! Střela Ostravy by na něj letěla, jeden z domácích obránců ji ale zblokoval a on ji i tak skvělým pohybem vykyl.
46:30
Ostrava se teď dostává na balon, ale po posledním gólu Sparty jsou hosté mírně vyvedeni z míry.
45:54
Výtečný únik Remeše znamená sedmý gól domácích a hattrick domácího kapitána.
45:53
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
45:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Matěj Čermák (7:3).
44:58
Ostravané si při akci pomohli útočným faulem a na balon se dostává Sparta.
43:44
Pěknou střelou na vzdálenější tyč Remeš opět vrací Spartě tříbrankové vedení.
43:43
43:38
Ostrava byla v posledních chvílích velmi aktivní ale hra je už zase v klidu.
42:35
Šterbákovu střelu Maláč vyráží mimo.
41:17
Sparta žádné drama ale nechce a opět se vrací na rozdíl dvou gólů.
41:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Matěj Čermák (5:3).
40:53
Zatím to vypadá že do třetí třetiny naběhla úplně jiná Ostrava - mnohem aktivnější a agresivnější.
40:38
Mikulokova střela pouze do bloku.
40:01
Úvodní vhazování třetí třetiny získává Ostrava.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 5:5.
40:00
39:20
Výtečný Maláč!! Kolářovi v úniku vykopl balon a zachránil tým od dalšího gólu.
38:26
K Remešovi se náhodou dostal balon zpoza brány, střílí ale jen do bloku.
38:03
Ostrava rázem hraje aktivně, jak nikdy předtím v zápase.
37:27
A pozor pozor, začíná nám drama! Hurta druhým gólem v řadě snižuje na rozdíl jedné branky.
37:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Mikulok (4:3).
36:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Přikryl (4:2).
35:47
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP - osobní trest.
35:23
Flašarova střela těsně mimo.
33:48
Kavan si hezky zavařil. Za nadávky soupeři si vysloužil 2+10 minut.
33:47
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
33:02
Dnešní zápas sleduje 43 diváků, doufejme že večer na Superlize uvidíme větší návštěvu.
32:30
Sparta rozehrává pomalu a rozvážně ze svojí poloviny.
31:18
Emoce na hřišti začínají vřít a hra se přelévá ze strany na stranu jako přesýpací hodiny.
30:08
Jedovka jako z učebnice. Šterbák výtečnou střelou nalezl místečko v obraně a vrací domácím tříbrankové vedení.
30:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Jan Kolář (4:1).
29:19
Osamocený Matoška tvrdou a přesnou střelou z předbrankového prostoru snižuje.
29:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška, asistoval Adam Gábor (3:1).
27:45
Kavan se tak strašně soustředil na prohození hráče na středu, až z toho ztratil balon sám.
27:15
Maláč vyráží Kozelkovu střelu.
26:22
Hra se nyní trochu zklidnila, na balonu se drží Sparta.
25:20
Remeš opět zkoušel dvojitou dorážku, tentokrát mířil pouze nad.
24:48
Čermák teď minul prázdnou bránu a ještě se provinil vysokou holí.
24:09
Velc nyní málem propálil Maláče, který nakonec vylovil balon zpod sebe.
23:40
Na útočnou polovinu se dosatli už i hosté.
22:53
Sparta přenesla svoje aktivní herní tempo i do druhé třetiny.
21:47
Čermák zkoušel balon zhypnotizovat tím, že na něj bude jen koukat, tahle taktika se ale zdála dosti neúčinná.
21:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Riley (3:0).
21:16
Sparta využívá svoji přesilovku.
20:47
Vyloučen hráč Radim Heiser družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v první třetině - 8:4.
20:00
18:35
Tak tohle svět neviděl. Kocián dostal přihrávku jak na talíři přímo před prázdnou bránu, jeho střela ale trestuhodně minula bránu.
17:49
Ostravský Hurta je dnes velmi aktivní, v další akci ho zastavila rybička Čermáka, přes kterého zakopl.
15:28
Remeš je z toho sice celý vedle, ale i Ostrava si zahraje přesilovku.
15:27
Vyloučen hráč Martin Remeš družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
13:35
Mikulok nastřeluje tyč.
12:59
Tvrdý hit Šterbáka a jeden z hostů končí na zemi.
12:04
Vřava před Maláčovou bránou končí rozehrávkou Ostravy.
10:16
Rozehrávka Sparty, Kolář na balonu avšak žádný gól.
09:15
Hurta teď skvěle přečetl rozehrávku Sparty, ale jeho střela rozhodně neměla gólové ambice.
07:33
Povedená akce Sparty končí druhým gólem. Remeš dostal přihrávku do předbrankového prostoru, první střelu dokázal Maláč ještě vyrazit, na druhou byl už ale krátký.
07:32
06:53
Domácí buď teď "tahají čas" nebo opravdu nevědí co s balonem.
05:30
Do nebezpečné akce se teď dostali hosté, jejich jediná střela ale skončila na hrudi Čermáka.
04:35
Velká škoda pro Ostravu, Kolář přesně zaměřuje z levé strany a dostává domácí do vedení.
04:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Matyáš Velc (1:0).
03:43
Teď už se ale do přesilovky dostává Sparta, jediná střela pouze přeletěla bránu hostů.
02:45
Ostrava začíná oslabení aktivně, první střelu v početní nevýhodě si připisuje Pícha.
02:38
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
02:30
Sparta se zuby nehty drží na balonu ale ne a ne vystřelit.
02:00
Rozhodčí signalizují výhodu, uvidíme první přesilovku.
01:02
Rychlé tempo se Sparta snaží zklidnit na svojí polovině, Ostrava ale aktivně napadá.
00:01
Úvodní buly získává Ostrava a hned se žene do první akce, střela ale míří mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Radim Heiser, Pavel Hurta, Patrik Pícha, Matěj Matoška
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: David Kozelka, Matyáš Velc, Lukáš Kašpar, Josef Huňat, Vilém Kavan