6:0
- : -
FBC Liberec

PSN Tatran Střešovice - FBC Liberec 10:2
9. Klára Zelinková, 11. Veronika Kopecká, 16. Markéta Žbánková, 24. Markéta Žbánková, 45. Mariana Býčková, 45. Kateřina Fousová, 46. Markéta Žbánková, 48. Anna Bartušková, 48. Markéta Žbánková, 57. Markéta Žbánková - 4. Kristýna Rondošová, 34. Kateřina Novotná; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Markéta Antalová 18 - Alžběta Hánová 27; po třetinách: 3:1, 1:1, 6:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Nováka: "Dvě třetiny pěkný zápas. Na tu třetí rychle zapomeneme. Zbytečně mnoho individuálních chybek, které nás pak sráží nadto psychicky. Děkujeme soupeřkám za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Michálka: První dvě třetiny vyrovnané utkání. V závěrečné části jsme už dominovali a veřím, že jsme se vrátili k vítězné náladě z Gothie. Na druhou stranu velmi težké utkání jen na dvě lajny, teď musíme pořádně zregenerovat na zítka, Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00
59:59
střely po 3. třetině: domácí - 12, hosté - 8
59:13
Nepěkný faul Liberce
56:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Veronika Kopecká (10:2).
55:40
Valešová další krásná střela
53:28
Vyloučen hráč Katka Nádeníková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
48:20
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:20
Mechlová si jde s úsměvem sednout
48:10
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Veronika Kopecká.
47:45
47:45
Už nevím co na to říct, nebaví mě jí furt chválit ale co mám asi dělat
47:22
Timeout FBC Liberec
47:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Mariana Býčková (8:2).
47:22
Býčková asi umí předvídat budoucnost! Neskutečná asistence na ještě víc neskutečný gól Bartuškové!
46:43
Přečíslení Liberce končí neúspěšně
45:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Karolína Marko (7:2).
45:26
Žbánková další bod, netřeba slov, je úžasná
44:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Markéta Žbánková (6:2).
44:39
Další víko! Fousová očividně chodí na pondělní střelecké tréninky!
44:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Anna Bartušková (5:2).
44:21
Býčková neskutečný onetimer a navyšuje na 5:2!
43:17
Faul za faulem...
41:23
Golmanka Liberce zapomněla že může chytat i rukama a byl z toho málem vlastní gól
40:01
Vhazování v poslední třetině vyhrává Tatran.
33:01
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kateřina Novotná, asistoval Veronika Ljachová (4:2).
28:12
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
27:56
Valešová nádherná střela těsně mimo!
23:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (4:1).
23:34
Žbánková si na pohodu prošla 3 hráčky a střílí svůj 2 gól
22:05
Hejzlarová bourá Liberecké hráčky jako demoliční koule!
15:28
Žbánková dorážka a Tatran vede o 2 branky!