0:1
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:6
23. Kateřina Seemannová - 14. Dominika Buczek, 18. Nikola Liberdová, 37. Viktorie Martináková, 38. Eva Barvíková, 38. Dominika Buczek, 59. Eva Barvíková; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniela Václavková 13 - Viktorie Karasová 20; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:1;
60:00
Komentář trenéra Vítkovic, Tomáše Martiníka: Dnes pěkné bojovné utkání, oba týmy se snažily hrát útočně a šancí vidění bylo hodně. Do půlky zápasu jsme nebyli úplně precizní v útoku ani v obraně, nicméně ta druhá půlka už měla nádech toho, co jsme a chceme být schopni předvádět. Soupeř dnes podle mě předvedl kvalitu a my se pro vítězství museli hodně otáčet. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra Jihlavy, Michala Peterky: Další utkání ze série "extra těžké" a to nás baví. Musím holky pochválit za nasazení a kreativitu ve hře! Je vidět náš týmový posun od posledního vzájemného utkání. Bohužel jsme se nevyvarovali menších výpadků, a s našimi šancemi jsme nenaložili tak dobře jako soupeřky, to dnes rozhodlo. Děkujeme za skvělý duel a těšíme se na další utkání!
60:00
59:59
Dobojováno. Vítkovice si odváží zasloženě 3 body. Poměr střel 7:7.
59:21
Další zákrok Vančurové. Její spoluhráčky jí teď moc nepomáhají.
58:30
Vančurová zasahuje maskou.
58:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Terezie Gálová (1:6).
58:05
Barvíková si položila Vančurovou a s klidem uklízí do prázdné klece.
57:14
Čas domácím nemilosrdně utíká.
56:12
Timeout FBŠ Jihlava
56:12
Kombinace Seemannová - Zelingerová končí střelou druhé jmenované mimo.
54:26
Moravcové chybí klid na hokejce a má značné problémy se spracováním.
53:29
Hráčky Vítkovic v plném počtu.
52:35
Vítkovice jsou sice oslabeny, ale dosavadní polovinu přesilovky hrají s Jihlavou vyrovnaně.
51:29
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:29
Kateřina Seemannová se probíjela třemi hráčkami. Zastavilo jí až seknutí přes hokejku od Natálie Hurníkové, která za svůj počin dostala 2 minuty.
51:01
Třetí třetina se zatím zdá víc zbrklá. Hraje se nahoru, dolů.
49:14
Veselá si teď zkušeně poradila s dotírající hráčkou a dokázala míček poslat na volnou spoluhráčku, která s ním zamířila vstříc novým dobrodružstvím.
48:33
Velice slibná akce domácích 3 na 2 skončila střílenou přihrávkou na Moravcovou, která míček netrefila ideálně.
44:50
Pokus Seemannové 20 čísel nad ledem brankářka hostí vyráží do rohu.
44:43
Šulová ze středu míjí branku.
44:25
Boudná předvedla bleskové zrychlení a mířila si to po mantinelu směr brána. Obránkyně musela použít všechny nedovolené prostředky, aby jí zastavila.
42:36
Brossová zakopla o čáru. Pád připomínal jednu ze scén zlatých filmů Charlieho Chaplina.
42:14
Zelingerová ze strany zkusila odvážnou střelu bekhendem a trefuje břevno.
41:17
Home run! Na Martinákovou zívala prázdná brána, ale místo toho, aby do ní míček uklidila, ho poslala vysoko nad.
40:01
Finální dvacetiminutovka před námi. Uvidíme, co přinese.
40:00
40:00
39:59
Domácí se na začátku dokázaly přiblížit na dostřel jediné branky. Vítkovice však ke konci třetiny dokázaly využít polevení domácích a získaly slibné vedení. Střely 8:7 pro Jihlavu.
38:49
Veselá teď pokoupala svojí soupeřku u mantinelu a připravila pro Šulovou zajímavou pozici, která ještě hledala Boudnou.
37:36
3 branky v rychlém časovém sledu a Vítkovice rázem získávají výrazný náskok.
37:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (1:5).
37:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Kristýna Chaloupková (1:4).
36:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Natálie Hurníková (1:3).
36:45
,,Konečně.." Ulevil si trenér Vítkovic. Jeho svěřenkyně teď své soupeřky zavřely na 2 minuty před jejich brankou a z výsledného tlaku vstřelily třetí branku.
35:00
Další průnik hráčky Vítkovic, který musela zastavovat Klusáková.
33:00
Kotačková přečetla rozehrávku Vítkovic a zabránila další šanci.
32:31
Brossová střílí hodně vysoko nad branku.
30:40
Na hřišti nám tu teď lítají dlouhé nakopávané balóny. Chybí jen to úspěšné sklepnutí.
29:17
Zelingerová to zkusila střelou mezi betony. Neúspěšně.
28:40
Jihlavská kapitánka Šmahelová se dneska už na hřiště nejspíš nepodívá. Zdraví je přeci jen přednější.
26:35
Boudná vybojovala míček a v nebezpečné pozici byla nedovoleně zastavena. Následná standartka Jihlavy skončila dobrou střelu z úhlu, ale brankářka Vítkovic dobře zasáhla.
26:10
Klusáková z těžké pozice vysoko nad.
25:42
Další bravůrní zákrok Vančurové!
24:15
Boudná teď ukázkově bojuje a znepříjemňuje Vítkovicím rozehrávku.
23:20
Vstřelené branka domácí nakopla a stihly si vypracovat další 4 slibné šance!
22:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Simona Uchytilová (1:2).
22:22
Tak na podruhé už to vyšlo. Stejná pozice, stejná hráčka, ale tentokrát už úspěšně vyřešeno. Jihlava se dostává na dostřel.
21:52
Seemannová z úhlu výrazně mimo. Musí si asi přeštelovat mířidla.
20:33
Vítkovice v pěti.
20:01
Jihlava si užije ještě 28 vteřin přesilovky. Uvidíme, cos si připraví.
20:00
20:00
19:59
Utkání je zatím chudé na střely. Jihlavačky jich vyslaly sice 6, Vítkovice ,,jenom" 5, za to ovšem byly přesnější a tak po právu po první třetině vedou 2:0.
19:57
Bícová to zkusila ještě na poslední chvíli, ale bez úspěchu.
19:29
Jihlava je usazená na obranné polovině Vítkovic, ale nedaří se jí najít prostor ke střele.
18:28
Vyloučen hráč Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:40
Domácí se teď hnaly do přečíslení 2 na 1. Seemannová se ale rozhodla nenahrát Moravcové a zkoušela to sama. Dokázala si položit brankářku, ale už jí nezbyl prostor na zakončení.
17:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Dominika Buczek (0:2).
17:14
Skvěle vyřešené přečíslení 2 na 1 v podání Vítkovic.
16:51
MONSTER SAVE #1! Vančurová už se zdála být překonána, ale dokázala ještě vytasit svůj pravý beton a míček vyrazit.
16:25
To bola kombinácia! Jihlavačky si teď na středu vykombinovaly své soupeřky a Brossová se dostala ke střele. Parametry měla dobré a brankářka Vítkovic měla co dělat.
15:00
Lovík Šulová z velké dálky brankářka Vítkovic s klidem chytá.
13:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Nikola Liberdová (0:1).
13:10
Uchytilová nedokázala správně vystoupit proti hráčce Vítkovic a tak tu máme první branku.
11:21
Klusáková na dvakrát čistě zasáhla a odzbrojila svojí soupeřku.
10:11
Zvoní tyč Jihlavské branky! Útočnice Vítkovic dokázala ,,vybruslit mezi kruhy" a mířila na vzdálenější tyč.
09:26
Moravcová jen těsně nedostala k dorážce.
09:00
Seemannová se teď nijak nebráněná dostala po levé straně až ke střele. Bez úspěchu.
07:21
Celá pětice domácích teď musela zastavovat hráčku Vítkovic, která si to zamířila směr branka.
05:16
Jihlava po delší době na míčku.
05:00
Utkání je doposud bez střely na branku.
03:47
Vítkovice si zatím užívají míčku výrazně víc, než domácí, ale šance zatím ne a ne přijít.
03:05
Jihlavská kapitánka zůstává ležet na zemi. Pravděpodobně si poranila koleno. Nyní už je v rukou zdravotníků a snad bude brzy v pořádku.
02:03
Šmahelová dobře zasáhla před vlastní brankovým prostorem.
01:23
První střela Vítkovic zablokována jihlavskou obranou.
01:02
Brossová se prosmýkla na středu a zkusila to z úhlu. Bohužel jen do boční síťky.
00:01
Krásný sobotní večer z Dolní Cerekve.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Alexandra Glasová, Karolina Moravcová, Nikola Liberdová, Dominika Buczek, Michaela Kubečková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Klára Šulová, Barbora Šmahelová, Kateřina Moravcová, Petra Klusáková, Kateřina Seemannová