0:0
1:3
- : -

FbŠ Bohemians - Ivanti Tigers Jižní Město 3:5
7. Zuzana Tuncelová, 13. Lucie Hernandézová, 44. Andrea Bukvajová - 8. Kristýna Klecová, 15. Kristýna Klecová, 50. Eliška Trojánková, 56. Eliška Trojánková, 59. Anna Marešová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 12 - Adéla Malkusová 12; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás velmi povedené utkání. Bohužel se nám nepovedlo využít laxnosti Tigers a získat nějaké body, protože dnes to opravdu šlo. Děkujeme holkám za předvedený výkon a rodičům za podporu.
60:00
Tento zápas se hrál ve velmi rychlém tempu, děkujeme hráčkám za nádhernou podívanou a férovou hru a rodičům za fandění
60:00
Počet střel ve 3.třetině FBŠ Bohemians 4 : Ivanti Tigers Jižní Město 9
60:00
Komentář trenérky hostí Dominiky Steinbachové: Prvních 50min byl náš výkon hrůzostrašný. Naštěstí nám soupeř moc neodskočil a můžeme být rády, že jsme v závěru vybojovaly tři body. Příště budeme lepší!
60:00
58:49
FBŠ Bohemians hraje v 6
58:31
Timeout FbŠ Bohemians
58:31
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Kateřina Vachudová (3:5).
55:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková bez asistence (3:4).
55:04
Velmi nepřehledná situace před bohemáckou brankou a hráčky Tigers se snaží několikrát dorazit - Eliška Trojánková je nejúspěšnější
49:58
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Veronika Balejová (3:3).
43:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Bukvajová, asistoval Lucie Hernandézová (3:2).
43:54
Ukázkový výběh a zavěsit, jednoduché, efektivní - to se Andy Bukvajové povedlo
43:23
Veronika Balejová v černém dresu běží na branku Bohemians a naštěstí ji přebíhá a nestačila zakončit
42:55
Máme tu návštěvu u pořadatelského stolku, hráčky se napresovaly na mantinel tak, až navštívily naše stanoviště
41:38
Rozehrávku Tigers likviduje Bukvajová za mantinel
40:35
Mandíková versus Vachudová - sprint podél mantinelu - kdo bude rychlejší?
40:00
40:00
Počet střel ve 2.třetině FBŠ Bohemians 6 : Ivanti Tigers Jižní Město 4
40:00
39:48
Hráčky Bohemians drží míček za svojí branou, nemá cenu se vysilovat a zakládat na další útok.
39:00
Poslední minuta 2.třetiny Zuzana Tuncelová zkouší zakončit, ale z tohoto úhlu je to téměř nemožné
37:38
Eliška Charvátová nastřeluje tigerské břevno
35:58
Nelítostný boj v rohu hřiště rozhodčí zastavují a dávají míček Tigers
33:51
Je něco po půlce zápasu, na tribuně sedí 47 diváků - jsou tu prarodiče, rodiče a evidentně i chlapci hráček. Sem tam je slyšet povzbuzování a moudré rady jak hrát lépe
32:32
Krásný zákrok bohemácké brankářky Anežky Bakočové
31:59
Andy Bukvajová u mantinelu bojuje s Kačkou Vachudovou, je úspěšnější a míček patří jí
31:19
Přesilovka končí, tentokrát bez gólu
30:00
Tigers na rozehrávce - zkouší dlouhý lob - Dominika Pilarská zastavuje míček svou hrudí a sune se před branku
29:19
Vyloučen hráč Markéta Šťastková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
29:19
Tentokrát si vyzkouší přesilovku Bohemačky
28:35
Anežka bakočová nohou zachytává jasný gól
26:22
Tak tohle beruška bude, rána Anně Marešové sedla a zelenobílá Andy Bukvajová střelu zastavila svým stehnem
25:45
Zatím jsou to všechno střely nad nebo vedle na obou stranách, brankářky si zatím na míček nesáhly
23:29
Lucie Hernandézová bojuje v sevření dvou Tigersek o míček, to se í daří a posílá ho dál po manťáku
23:05
Veronka Balejová z Jižního Města střílí vysoko nad
21:12
Andrea Plavcová je faulována u mantinelu, rozhodčí pískají a bude rozehrávat Bohemka
18:26
Barbora Paletářová se prodírá skrz hráčky Bohemians jak temným lesem a dostává se až za branku Bohemky, ale nic dalšího nevymýšlí a míček ztrácí
16:16
Andy Plavcové střela byla zblokována hráčkou Tigers - na berušku to nevypadá
14:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Klecová, asistoval Markéta Šťastková (2:2).
14:55
Bohemácké obránkyně se nějak nepochopily a hráčky Tigers okamžitě chybu trestají
12:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Hernandézová, asistoval Andrea Bukvajová (2:1).
12:42
Tentokrát byla Adéla Malkusová na zelenobílou Lucii Hernandézovou krátká a tým Bohemians vede 2:1
09:49
Veronika Balejová z Tigers střílí přímo do hrudi bohemácké brankařky
07:12
07:12
Minutu a kousek se Bohemačky radovaly z vedení, bohužel pro ně - Kristýna Klecová skóre srovnává
06:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová, asistoval Eliška Knetlová (1:0).
06:05
Ve vlastním oslabení získává míček pro sebe Eliška Knetlová a přihrává Zuzce Tuncelové, která krásně posílá míček do branky Tigers
05:09
Každá hráčka z Ivanti si drží své postavení a snaží se zakončit
04:11
Vyloučen hráč Aneta Špičáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
04:11
Máme tady 1. přesilovku tohoto zápasu, v oslabení budou Bohemians
03:15
Hráčka číslo 44 Sára Kysilková střílí na branku - Anežka Bakočová si připisuje 1.zákrok zápasu
01:21
Nepřesnou přihrávku Andy Bukvajové zachycuje Eliška Trojánková a jde do útoku
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Tigers
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Anna Marešová, Michaela Chlebcová, Veronika Balejová, Markéta Baťková, Eliška Trojánková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Veronika Mandíková, Lucie Hernandézová, Andrea Bukvajová, Andrea Plavcová
00:00
Dobrý den, dovolte mi Vás přivítat na 25.kole 1.ligy juniorek a popřát vše nejlepší k narozeninám Anetě Špičákové k jejím 18 narozeninám