1:0
2:2
- : -

Florbal Ústí - K1 Florbal Židenice 5:3
7. Berenika Vrzalová, 15. Eliška Poláková, 33. Klára Jasanová, 49. Nella Marešová, 56. Eliška Poláková - 7. Jasmína Sertová, 42. Denisa Valouchová, 46. Eva Nečasová; rozhodčí: Lukáš Kešner - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Aneta Linhartová 7 - Tereza Chládková 26; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:2;
60:00
Střely po třetí třetině Ústí- 9 Židenice- 4
60:00
Komentář trenéra hostí pana Zdeňka Franka: Z naší strany hodně ospalý výkon, chybělo víc pohybu, důrazu a především drzosti ve hře. Po srovnání výsledku se obraz hry trošku zlepšil, ale nedůrazem před vlastní brankou jsme domácím darovali vítězství. Musíme zapracovat na střelbě. Děkujeme za zápas a blahopřejeme soupeřům.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Wildhabera: Náročný zápas, kterému ke kráse chybělo mnohé. Oceňuji trpělivost, kterou dnes naše hráčky prokázaly. Soupeři děkuji za utkání a divákům za báječnou atmosféru.
60:00
59:44
Vyloučen hráč Jasmína Sertová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:52
Marešová od mantinelu do Chládkové
58:13
Štolbová odvedla výbornou práci pod tlakem
57:39
chybu domácích se snažila uhasit Mečířová zatímco Vrzalová byla ještě ve hřišti, následovalo vyloučení
56:39
Timeout K1 Florbal Židenice
56:39
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
55:18
Domácí se pár minut před koncem dostávají do dvoubrankového náskoku
55:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Vendula Štolbová (5:3).
48:25
Vyloučen hráč Jasmína Sertová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
48:20
Štolbová prokličkovala okolo hráček a pak přihrávkou na střed na Marešovou ta bekendem do brány
48:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Nella Marešová, asistoval Vendula Štolbová (4:3).
46:49
Mečířová se provlíkla mezi hráčkami a přihrává Marešové
45:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Markéta Sedláčková (3:3).
41:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Denisa Valouchová, asistoval Vendula Dvořáková (3:2).
38:23
Neskutečné stěstí Chládkové, balónek jí projel mezi nohama těsně před brankovou čarou
32:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Jasanová, asistoval Nella Marešová (3:1).
21:27
Vyloučen hráč Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:44
Vyloučen hráč Eliška Machalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
16:20
Sedláčková zamířila mimo bránu
15:17
Výborný postřeh Linhartové
14:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Adéla Kubíková (2:1).