3:1
3:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB 9:2
6. Michaela Mechlová, 10. Anna Bartušková, 13. Markéta Žbánková, 31. Michaela Mechlová, 32. Markéta Žbánková, 40. Veronika Kopecká, 45. Katka Nádeníková, 57. Klára Zelinková, 58. Karolína Marko - 39. Kateřina Kvapilová, 52. Marie Jirková; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 15 - Karolína Špačková 23; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích M.Michálka: Dnes jsem spokojen, po vetsinu utkání jsme diktovali tempo hry a měli zápas pod kontrolou. Byl to težký víkend v hodně okleštěné sestavě a jsem i za holky rád, jak dobře ho zvládly. Potřebovali jsme to. Díky soupeři za utkání a díky fanouškům za podporu.
60:00
Komentář trenére hostí J,Kárníka : Dnešní zápas nám toho moc nevycházelo, a proto nemůžeme být zcela spokojeni. Necháváme si střílet laciné góly a to nás stojí sebevědomí. Snaha a nasazení tam je, ale musíme se více prosadit. Gratuluji soupeřkám k výhře.
60:00
58:38
Fousová dokázala přesvědčit diváky že zvládá i jiné sporty a její přihrávka nohou přes celé hriště bohužel neskončila brankou.
57:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Katka Nádeníková (9:2).
57:11
I když má teď domácí tým zraněnou jednu ze svých hráček, dokázali se přes to přejít.
56:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Klára Zelinková, asistoval Alice Hejzlarová (8:2).
56:39
Tvrdý náraz Veroniky Kopecké s hráčkou Mladé Boleslavi končí kaluží slz.
56:01
Domácí jsou opět v plném počtu.
54:59
Hráčka hostujícího týmu se snažila hlavou odpálit balónek pryč z poloviny .
54:01
Vyloučen hráč Anna Bartušková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:00
Hráčka domácích tvrdě narazila soupeřku na mantinel, až se ozval skřípot.
52:33
Střela hráčky Mladé Boleslavi neprošla skrz pevnou obranu domácích.
51:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková bez asistence (7:2).
51:20
Časoměřič nezvládá nátlak zápasu.
50:40
Hráčka domácích odráží balónek z nebezpečné zóny před brankou domácích.
49:05
Tlak který vyvýjeji hostující hráčky bohužel končí bez ůspěchu.
47:28
Hráčky hostujícího týmu se dostávají do šance, bohužel bez ůspěchu.
46:04
Hráčka Mladé Boleslavi vyráži prudkou střelu nohou.
44:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková bez asistence (7:1).
44:29
Akce domácích konči ůspěchem
43:57
Domácí hráčka Michaela Mechlová se pokusila prostřelit hostující gólmanku, bohužel bez ůspěchu.
43:15
Hráčka domácích se pokusila trefit míček pod nohou ale nějak ji to nevyšlo.
41:51
Domácí hráčka s číslem 45 trefuje gólmanku hostů.
41:01
Střela hráčky domácích končí v rukavicích hostující gólmanky.
40:01
I po třetí za sebou dokázali domácí vyhrát buly.
40:00
40:00
39:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Karolína Marko (6:1).
38:59
Veronika Kopecká se konečně trefuje a je to pro ní sladká odměna.
38:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová bez asistence (5:1).
38:11
Hostující hráčka Kateřina Kvapilová zakončuje prudkou střelou.
36:35
Mladá Boleslav se dostává do popředí ale solidní obrana domácího týmu jim kazí plány na zakončení.
34:30
Střela hostujícího týmu končí zákrokem domácí gólmanky.
34:06
Rozhodčí se zalekl míčku a padá k zemi.
33:08
Gólmanka hostů opět vytahuje skvělý zákrok.
32:21
Rozehrávka hostujícího týmu končí mimo bránu.
32:17
Gólmanka domácich se ošklivě zranila, naštěstí to neni nic vážného a je zpátky na hřišti.
31:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Veronika Kopecká (5:0).
30:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Veronika Kopecká (4:0).
30:35
Náhodná střela domácí hráčky si našla cestu do branky.
29:11
Domácí opět v pěti.
28:48
Střela Hostujících bohužel neprošla .
27:47
Hostující Mladá Boleslav nyní vyvýjí tlak na domácí čtyřku.
27:11
Vyloučen hráč Anežka Pěnkavová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:47
Hostující gólmanka opět září .
26:19
Žbánková zakončuje akci střelou do rozhodčího.
25:41
Střela hostující hráčky končí opět za bránou.
24:01
Gólmanka hostů dvakrát vychytala domácí střelkyně.
23:13
Střela domácí hráčky Anny Bartuškové bohužel bez ůspěchu.
21:44
Akce Markéty Žbánkové končí mimo bránu.
21:13
Mladá Boleslav se dostáva k balónku a snaží se dostat do prředu.