2:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - IBK Hradec Králové 6:4
3. Kristýna Rondošová, 15. Karolína Nováková, 22. Karolína Nováková, 33. Karolína Nováková, 54. Markéta Valešová, 59. Karolína Nováková - 14. Kristýna Hofmanová, 15. Sabina Labudová, 26. Sabina Labudová, 55. Sabina Labudová; rozhodčí: Jitka Píšová - Klára Kafková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 23 - Jana Uhlířová 28; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1;
60:02
Komentář trenéra domácích pana Petra Nováka: Ubojované vítězství. Celý zápas jsme byli o krok vpřed, ale přesto nás svazovala nervozita. Před playoff potřebujeme posílit především sebevědomí. Děkujeme soupeřkám za férový zápas a přejeme hodně štěstí do playoff.
60:01
Komentář trenéra hostí pana Vaňkáta Oldřicha: Bojovný zápas, který rozhodly maličkosti. Holky nic nevzdaly a bojovaly až do konce a vítězství mohlo dnes padnout pro obě strany. Nicméně Liberec byl silnější na míčku a klidnější v koncovce a to rozhodlo. Děkuji Liberci za zápas a přeji hezký zbytek víkendu.
58:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (6:4).
55:50
Sabina Labudová si došla pro hattrick
54:43
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Kristýna Gocová (5:4).
53:44
Timeout IBK Hradec Králové
53:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (5:3).
47:01
Liberec se dlouhou dobu držel v útočném pásmu
45:04
Liberecká hvězda Míša Mlejnková rozdává na střídačce užitečné rady svým svěřenkyním
31:49
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
28:39
Lenfeldová hraje s ledovým klídkem ve tváři
25:21
24:49
Střela Rondošové letí za bránu
21:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Kristýna Rondošová (3:2).
14:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová bez asistence (2:2).
14:00
13:23
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Hofmanová bez asistence (1:1).