1:2
- : -
FBŠ Jihlava

Florbalová akademie MB - FBŠ Jihlava 6:7
3. Adina Čermáková, 14. Adéla Stehlíková, 15. Kristýna Bauerová, 17. Adéla Jirková, 24. Marie Jirková, 57. Daniela Švejdová - 15. Kateřina Seemannová, 17. Kateřina Bícová, 24. Kateřina Seemannová, 28. Pavlína Boudná, 31. Petra Klusáková, 48. Kateřina Seemannová, 49. Kateřina Bícová; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Daniela Václavková 21; po třetinách: 4:2, 1:3, 1:2;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 9, Jihlava 6.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Kárníka: Začátek zápasu nám vyšel nad očekávání dobře a v tu chvíli jsme si zápas prohráli v hlavách. Musíme si uvědomit, že se hraje 60minut a někdy i déle. Nehráli jsme špatně, ale na to se nehraje. Gratulace soupeřkám.
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Peterky: Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali k našemu plánu. Chtěli jsme být trpěliví a trestat chyby. Polovinu zápasu to vycházelo spíš soupeřkám. Ve druhé polovině naše hra rostla a ze spousty šancí se nám podařilo vydolovat i branky a nakonec i vítězství. Bylo to z naší strany trochu utrápené, ale troufám si říct že zasloužené. Zdravíme domů všem nemocným a zraněným posíláme pozdrav.
60:00
59:42
Boleslav hraje v šesti.
56:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová bez asistence (6:7).
56:38
Švejdová snižuje na 6:7. Závěr utkání bude ještě zajímavý.
52:52
Povedenou střelu Zapotocké likviduje Václavková.
48:44
Bauerová střílí vysoko nad jihlavskou bránu.
48:36
Timeout Florbalová akademie MB
48:36
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Nela Kotačková (5:7).
47:58
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Pavlína Boudná (5:6).
47:58
Dobře sehraná akce Boudné a Seemannové a Jihlava se poprvé v tomto utkání dostává do vedení.
44:55
Boleslav se těžko dostává před jihlavskou bránu a v této třetině si zatím moc šancí nevytvořila.
40:34
Hned v samém úvodu třetí třetiny trefuje Jihlava tyč.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 8, Jihlava 15.
40:00
38:14
Špačková likviduje další nebezpečnou střelu Jihlavy.
34:49
Boleslavi se podařilo ubránit druhou jihlavskou přesilovku.
32:39
Vyloučen hráč Adéla Jirková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:39
Po faulu Jirkové bude mít Jihlava další přesilovku.
31:50
Václavková si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti Kvapilové.
30:56
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Kateřina Seemannová (5:5).
30:56
Jihlava dává gól v posledních vteřinách přesilovky a máme vyrovnáno.
30:10
Zmatek před boleslavskou bránou, míček je stále ve hře.
29:08
Vyloučen hráč Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
27:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Boudná, asistoval Klára Šulová (5:4).
25:38
Václavková vyráží střelu Švejdové.
24:43
Boleslavská brána je pod palbou jihlavských hráček, skóre zatím zůstává nezměněno.
23:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková bez asistence (5:3).
23:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Klára Šulová (4:3).
22:49
Od začátku druhé třetiny se hraje převážně před bránou Mladé Boleslavi.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 10, Jihlava 10.
20:00
17:37
Hra se opět přesunula před boleslavskou bránu, ale hráčky Jihlavy se k zakončení nedostaly.
16:45
Nebezpečná střela Čermákové jen těsně míjí horní tyč jihlavské brány.
16:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adéla Jirková, asistoval Barbora Doležálková (4:2).
16:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová bez asistence (3:2).
16:09
Střelou pod horní tyč snižuje Jihlava na 3:2.
14:56
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Petra Klusáková (3:1).
14:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Bauerová, asistoval Kateřina Kvapilová (3:0).
14:11
Hráčky Jihlavy trefují pouze boční síť boleslavské branky a z následného protiútoku zvyšuje Bauerová na 3.0.
13:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adéla Stehlíková, asistoval Karolína Špačková (2:0).
13:01
Boleslav odskakuje do vedení o dva góly,
09:31
Nepřesná přihrávka hráček Florbalové akademie a Jihlava se dostává do protiútoku - Špačková má míček pod kontrolou.
08:33
Švejdová střílí nad jihlavskou bránu.
05:47
Jihlava se propracovala před boleslavskou bránu, vzápětí ale přišla o balónek.
03:23
Boleslavské hráčky si teď vytvořily další velké šance, ale hostující gólmance se podařilo obě střely vyrazit mimo bránu.
02:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adina Čermáková, asistoval Tereza Zapotocká (1:0).
02:18
Z prvního gólu dnešního utkání se raduje Florbalová akademie po krásné kombinaci Zapotocké a Čermákové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Klára Šulová, Kateřina Moravcová, Petra Klusáková, Pavlína Boudná, Kateřina Seemannová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Lída Chovancová, Klára Hukalová, Marie Jirková, Daniela Švejdová, Kristýna Bauerová