2:3
0:4
- : -

K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice 3:13
10. Šárka Staňková, 24. Michaela Sabolová, 39. Michaela Sabolová - 2. Lucie Želízková, 7. Veronika Kopecká, 9. Mariana Býčková, 13. Kateřina Fousová, 14. Barbora Břešťálová, 20. Veronika Kopecká, 22. Alice Hejzlarová, 33. Katka Nádeníková, 37. Mariana Býčková, 45. Kristýna Venclová, 50. Kristina Lexová, 50. Mariana Býčková, 53. Kateřina Fousová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Michaela Malinová 10, Alena Večeřová 14 - Kristýna Janglová 17; po třetinách: 1:6, 2:3, 0:4;
60:00
komentář trenéra hostí Marka Michálka: Jsem spokojen, že jsme dnes předvedli koncentrovaný kvalitní výkon, i přes brzké vstávání. Snad jen ve druhé třetině to trochu zaskřípalo. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se zítra na Buldogs.
60:00
komentář trenéra domácích Zdeňka Franka: Ospalá první třetina, bez důrazu před oběma brankami. Bohužel rozhodla o dalším průběhu utkání. Ve druhé třetině jsem zkorigovali sestavu a výkon se zlepšil. Při rozhodnutém stavu jsme opět nechali hrát všechny hráčky. Gratulujeme soupeři k vítězství a děkujeme za lekci v produktivitě.
60:00
59:59
Máme tu konec zápasu. Děkujeme za účast všem divákům, ať už při sledování onlinu nebo přímo s námi v hale. Těšíme se na Vás při dalších utkání!
59:59
Střely ve 3. třetině: Domácí 6, hosté- 10
59:03
Janečková! Už by to tam chtělo! Janečková sama na bránu... bohužel mimo.
56:43
Hnátková Špičáková krásně běží na bránu. Bohužel obránkyně z Tatranu čistě vypichuje míček Hnátkové
56:10
Jedna střela za druhou ze strany hostí.
55:30
Janečková nachází volnou Staňkovou, ta však místo střely se snaží nahrát zpět Janečkové do přehuštěného prostoru.
54:37
Hráčky z Tatranu jsou krásně sehrané. Jejich kombinace vyráží dech.
53:20
Rybníčková sama před bránou. zezadu ji však stíhají obránkyně z Tatranu. Míček si však místo v bráně nenašel
52:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová bez asistence (3:13).
51:42
Janečková, Lexová! Florbalka není zbraň!
49:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková bez asistence (3:12).
49:42
Ze středu střílí Býčková. Ze střídačky se ozývá jásot a gratulace k hattricku.
49:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kristina Lexová, asistoval Lucie Želízková (3:11).
49:01
Želízková nahrává na Lexovou u mantinelu a ta pouhým lehkým nahozením na zadní tyč dává gól.
47:14
3 na 1. Jde vidět, že tohle mají tatranky zmáknuté. Jen zakončení do brány tomu chybělo.
44:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kristýna Venclová, asistoval Barbora Břešťálová (3:10).
44:01
Venclová zkouší nahrát v prostoru před bránou domácích, ale nahrávka trefila Břešťalovou a dává gól.
43:15
Kopecká otočkou překonala Kasal, ale míček v bráně neskončil.
42:10
Hostí hrají s klidnou hlavou a trenéři je jen chválí.
40:11
Hnátková po odpočinku střílí na bránu. Bohužel tahle střela jí nesedla.
40:00
40:00
39:59
střely v 2. třetině: Domácí- 9, Hosté- 15
38:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michaela Sabolová, asistoval Šárka Staňková (3:9).
38:18
18:18 střílí hráčka s číslem 18 Sobolová! Ze středu střílí backhandem a zavěšuje k dolní tyčce nic netušící Janglové.
36:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Markéta Žbánková (2:9).
36:05
Kasal si tu s námi dlouho neposeděla. Na zadní tyč střílí Býčková.
35:52
Vyloučen hráč Vendula Kasal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:52
Vendy Kasal zbytečně fauluje hráčku.
34:35
Něco mezi střelou a nahrávkou, nejspíš. Každopádně Zimolová odevzdává míček protihráčce.
32:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Anna Bartušková (2:8).
32:29
Krásné zpracování míčku jak z učebnice Bartuškové, ale střela letí do obránkyně domácích.
30:16
Střídání brankáře. Nový brankář Alena Večeřová družstva K1 Florbal Židenice
30:16
Malinová nebude dnes ve své kůži a domácí mění gólmany.
28:36
Kolajová zachytává nahrávku Kopecká a hned vyráží dopředu, ale žádné ohrožení brány nenastalo.
27:34
Rybníčková zkouší šance u tyčky, ale Janglová má tyčku ukázkově pokrytou.
26:55
Bartušková střílí před bránou, ale zasáhla svoji hráčku.
24:38
Kolajová nahrává Janečkové, obránkyně z Tatranu však má celou situaci pod kontrolou a Janečkové míček vyráží.
23:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michaela Sabolová, asistoval Natálie Janečková (2:7).
23:32
A je to tu! Janečková chtěla vynahradit pokaženou střelu a nahrává na gól Sobolové, která nekompromisně střílí.
21:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Anna Bartušková (1:7).
21:26
Jak řekl můj kolega... Nedáš, dostaneš.
21:20
Janečková po nahrávce Sabolové netrefuje prázdnou bránu.
20:40
Domácí stahují na dvě lajny.
20:01
Domácí přichází na hřiště za pět minut dvanáct. Nejspíš trenéři měli k jejich hře co říct.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Domácí 5, Hostí 12
19:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Karolína Marko (1:6).
19:56
Kopecká od mantinelu nahrává na volnou Marko ve středu a jakoby do prázdné dává gól.
19:05
Krásně Vendy Kasal vyráží míček jedné obránkyni a hned i té další, bohužel zakončení se dnes nekonalo.
17:10
Karolína Marko nebezpečně střílí na bránu, Malinová však připravená a míček vyráží bez problému.
15:29
Nedůraz před bránou domácích se stává čím dál větším problémem.
13:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová bez asistence (1:5).
13:21
Břešťálová po jedné střele, kterou vyrazila Malinová nekompromisně střílí znovu a míček s lehkostí se dostává do brány.
12:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Anna Bartušková (1:4).
12:19
Hostí drží domácí na své půlce. Ví domácí hráčky, že nehrají oslabení?
11:22
Šárka Staňková se snaží skóre zápasů otočit s kombinacemi s Janečkovou.
09:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Natálie Janečková (1:3).
09:15
Zmatek před bránou hostí, ale Šárka Staňková přesně ví.
09:03
Oběma týmům dávají ranní zápasy zabrat.
08:47
08:16
Rybníčková zkouší postřehy Malinové a málem si posílá gól do vlastní.
06:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (0:2).
06:15
Dračice si ten gól opravdu zasloužily.
05:57
Jedna střela za druhou ze strany hostí, všechny chytá Malinová se štěstím.
04:53
Vyloučen hráč Vendula Kasal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
01:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Klára Zelinková (0:1).
01:52
První gól dnešního utkání. Doufáme, že domácí hráčky se po této situaci probudí.
00:01
Původní buly vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Mariana Býčková, Michaela Mechlová, Markéta Žbánková, Karolína Marko, Veronika Kopecká
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Jasmína Sertová, Nikola Kolajová, Kateřina Rybníčková, Barbora Hnátková, Iveta Špičáková